Co zrobić z książką o baby shower? Przewodnik

Co zrobić z książeczką baby shower? Książeczka o baby shower to świetny sposób na upamiętnienie nowego przybycia. Co jednak z nim zrobisz po zakończeniu imprezy? Oto kilka pomysłów:

-Opraw go w ramę i powieś na ścianie jako dekorację

Co zrobić z książką o baby shower? Przewodnik

-Włóż go do albumu lub albumu ze zdjęciami

-Zrób z niego księgę pamiątkową, zawierającą zdjęcia, wycinki i inne pamiątki z pierwszego roku życia dziecka

– Utwórz specjalne pudełko na pamiątki tylko dla książki i jej zawartości.

W jakim wieku dzieci lubią miękkie książki?

Odpowiedź zależy od dziecka. Mogą być używane dla noworodków, które mogą lubić patrzeć na jaskrawe kolory i zabawki, które wydają dźwięki po naciśnięciu. Z miękkich książeczek mogą korzystać również starsze dzieci, ponieważ przyda im się nauka kształtów, cyfr, liter alfabetu itp.

Miękkie książki są dla dzieci w każdym wieku: Nie ma określonego przedziału wiekowego związanego z miękkimi książkami, więc nie myśl, że Twoje dziecko niczego z nich nie wyciągnie, jeśli ma już sześć miesięcy!

Może się okazać, że Twój maluch lubi używać tego typu produktów jeszcze bardziej teraz niż wcześniej, ponieważ dostępnych jest wiele różnych tekstur, w tym te wykonane z polaru, filcu i tkaniny.

Niemowlęta będą cieszyć się różnymi teksturami w różnym wieku. Miękkie książeczki w jasnych kolorach są dobre dla noworodków. Wraz z wiekiem dzieci mogą uczyć się z miękkich książeczek z kształtami, cyframi, literami alfabetu itp.

Nie ma określonego przedziału wiekowego związanego z miękkimi książkami, więc nie myśl, że Twoje dziecko nic z nich nie wyciągnie, jeśli ma już sześć miesięcy!

Może się okazać, że Twój maluch lubi używać tego typu produktów jeszcze bardziej teraz niż wcześniej, ponieważ dostępnych jest wiele różnych tekstur, w tym te wykonane z polaru, filcu i tkaniny.

W jakim wieku są tekstylne książki?

Nie ma ostatecznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ zależy to od indywidualnego dziecka i rodzaju rozważanej książki. Ogólnie rzecz biorąc, książki z materiału są najbardziej odpowiednie dla dzieci w wieku sześciu miesięcy i starszych, ale znowu może się to różnić w zależności od marki i stylu książki.

Wielu rodziców odkrywa, że ​​ich dzieci lubią kontaktować się z książeczkami z materiału, zanim jeszcze nauczą się czytać, dzięki jasnym kolorom i ciekawym wzorom. A gdy dzieci dorosną, mogą zacząć samodzielnie przeglądać strony lub wskazywać różne obiekty na ilustracjach.

Jeśli więc szukasz zabawnego, interaktywnego sposobu na nauczenie malucha czytania i liczenia, rozważ zakup kilku książeczek z materiału!

Kilka świetnych przykładów to „The Very Hungry Caterpillar” Erica Carle (w wieku 0-12 miesięcy), „The Giving Tree” Shela Silversteina (w wieku 12+ miesięcy) lub „Goodnight Moon” – oba klasyki!

Oprócz tego, że są wspaniałym sposobem dla dzieci w każdym wieku, aby dowiedzieć się, jak działają książki, książki z materiału są również wspaniałymi prezentami i pamiątkami. Więc jeśli szukasz łatwego i niedrogiego sposobu na nauczenie dziecka czegoś nowego, jednocześnie dając mu coś, co pokocha na zawsze, dlaczego nie rozważyć kupienia mu tego dzisiaj? Na pewno tego nie żałują!

Co to jest kupka Usborne?

Książka o kupach Usborne to książka z obrazkami dla dzieci, która została opublikowana we wrześniu 2020 roku. Chodzi o kupę i może uczyć dzieci o rzeczach w ich ciele.

Tytuł tej książki ma wzór papieru toaletowego z czarnym tuszem na białym papierze. Zdjęcie na okładce przedstawia małego chłopca trzymającego rękę przy nosie i patrzącego w kamerę z wyrazem obrzydzenia na twarzy, ponieważ poczuł coś złego dochodzącego z innego miejsca w pokoju.

Wydaje się zaniepokojony, ale też ciekawy: co mogło spowodować taki zapach?! Teraz wszyscy wiemy, jak wiele różnych rzeczy wytwarza zapachy – gotowanie jedzenia, zwierzęta wydalające itp., a niektórzy ludzie nawet tworzą je celowo (np. kiedy zapalają kadzidło lub używają śmierdzących świec).

Ale co by się stało, gdyby czyjeś ciało wytworzyło zapach, który był tak nieprzyjemny, że nikt inny nie byłby w stanie tego znieść? Ta książka opowiada historię takiego nieszczęśliwego dziecka.

W jakim wieku są drażliwe książki Usborne?

Drażliwe książki są zazwyczaj skierowane do dzieci w wieku 0-12 lat. Jednak nie ma nic złego w tym, aby starsze dziecko mogło cieszyć się drażliwym doznaniem!

W końcu każde dziecko jest inne i doceni różne rodzaje książek w różnym wieku. Niektóre dzieci mogą być gotowe na drażliwe książki już w wieku sześciu miesięcy, podczas gdy inne mogą nie być zainteresowane, dopóki nie będą nieco starsze. To naprawdę zależy od indywidualnego dziecka!

Jako rodzice powinniśmy zawsze ufać swojej intuicji i postępować zgodnie z tym, co uważamy za najlepsze dla naszych maluchów. Jeśli wydaje im się, że lubią drażliwe książki, to na wszelki wypadek czytaj je dalej! A jeśli twoje dziecko nie jest jeszcze gotowe, to też w porządku. Istnieje wiele innych książek Usborne, które możesz czytać razem, dopóki nie będą gotowe na drażliwe uczucia!