Co wszystko kryje się w książeczce dla dzieci? Wskazówki i pomysły

Jeśli jesteś rodzicem po raz pierwszy, zadanie stworzenia książeczki dla dzieci może wydawać się trudne. O co chodzi w książeczce dla dzieci? Jak upewnić się, że nie przegapisz niczego ważnego?

Oto lista niezbędnych rzeczy do Twojej książki dla dzieci:

Co wszystko kryje się w książeczce dla dzieci? Wskazówki i pomysły

* Akt urodzenia

* Zdjęcia

* Bransoletki szpitalne

* Ślady

* Odciski dłoni

* Pukiel włosów

Przede wszystkim każda książeczka dla niemowląt powinna zawierać akt urodzenia dziecka. Jest to oficjalny dokument, który potwierdza tożsamość i datę urodzenia Twojego dziecka, i będzie potrzebny do takich rzeczy, jak uzyskanie paszportu lub prawa jazdy w późniejszym życiu.

Powinieneś również dołączyć wiele zdjęć, począwszy od urodzenia dziecka i przez cały pierwszy rok życia (i nie tylko!).

Nie zapomnij udokumentować tych drobnych szczegółów, takich jak bransoletki szpitalne i odciski stóp Twojego dziecka. I na koniec pamiętaj o dołączeniu kosmyka włosów z pierwszej fryzury Twojego dziecka.

Tworzenie książeczki dla dzieci to wspaniały sposób na udokumentowanie najwcześniejszych dni i wspomnień Twojego dziecka. Włączając te niezbędne przedmioty, z pewnością stworzysz cenną pamiątkę, którą Ty i Twoja rodzina będziecie cieszyć się przez wiele lat.

Co napisać w książeczce dla dzieci, gdy dajesz ją w prezencie

Jeśli zdecydowałeś się podarować książeczkę dla dzieci w prezencie, gratulacje! Książeczki dla dzieci to cenna pamiątka, na którą rodzice mogą patrzeć przez wiele lat. Ale co powinieneś napisać w książeczce dla dzieci? Oto kilka pomysłów:

-Podziel się swoimi nadziejami i marzeniami dla dziecka. Może to być tak proste, jak wyrażenie życzenia, aby dorastali szczęśliwi i zdrowi.

– Napisz o dniu ich narodzin. Dołącz wszelkie pamiętne szczegóły, takie jak godzina urodzenia, ile ważyli lub co wszyscy mieli na sobie.

– Opowiedz zabawne lub słodkie chwile z wczesnego dzieciństwa. Mogą to być rzeczy, które zrobili lub powiedzieli, które cię rozśmieszały, lub specjalne kamienie milowe, takie jak ich pierwsze kroki lub słowa.

-Powiedz im, co w nich kochasz. Może to być wszystko, od uroczego uśmiechu po zabawne poczucie humoru.

Cokolwiek zdecydujesz się napisać, upewnij się, że pochodzi z serca. Kilka dobrze dobranych słów może oznaczać świat dla rodzica i będzie pielęgnowane przez wiele lat.

Jak zrobić księgę gości baby shower?

Istnieje kilka różnych sposobów na zrobienie księgi gości baby shower. Jedną z opcji jest po prostu poprosić gości o wpisanie swojego nazwiska i krótkiej wiadomości w czystej księdze.

Inną opcją jest zapewnienie gościom kart, które mogą wypełnić, a następnie umieścić w pudełku lub koszu.

Jeśli chcesz być kreatywny, możesz również ustawić stół z różnymi przedmiotami o tematyce dziecięcej i poprosić gości o wybranie jednego (lub więcej) do podpisania.

Może to obejmować wszystko, od pluszaków, przez kombinezony, po ramki do zdjęć. Cokolwiek wybierzesz, po prostu upewnij się, że dasz swoim gościom dużo czasu na dodanie swoich podpisów!

Co piszesz w księdze gości weselnych?

Tyle rzeczy można by wpisać do księgi gości weselnych! Możesz napisać coś zabawnego, słodkiego lub sentymentalnego. Jeśli masz problem z wymyśleniem czegoś do napisania, oto kilka pomysłów na początek:

– „Życzę ci szczęścia na świecie!”

– „Jestem tak szczęśliwy, że mogę tu świętować z tobą ten wyjątkowy dzień!”

– „Najlepsze życzenia na całe życie pełne miłości i szczęścia!”

– „Mam nadzieję, że to dopiero początek pięknej wspólnej podróży.”

– „Gratulacje z okazji tego wspaniałego nowego rozdziału w waszym życiu!”

– „Niech każdy dzień będzie wypełniony śmiechem, miłością i szczęściem”.

Cokolwiek zdecydujesz się napisać, upewnij się, że pochodzi z serca! Twoje słowa będą cenną częścią wyjątkowego dnia nowożeńców.

Co mówisz, wpisując do księgi gości?

Kiedy wpisujesz się do księgi gości, zwykle jesteś proszony o wpisanie swojego nazwiska i być może krótkiej wiadomości. Niektóre osoby podają datę wizyty lub okazję wizyty.

Możesz również zostać poproszony o podanie, skąd pochodzisz lub gdzie aktualnie mieszkasz. Jeśli jest miejsce, możesz dodać cytat lub niezapomniane powiedzenie.

Ogólnie rzecz biorąc, podpisanie księgi gości to sposób na pozostawienie śladu w miejscu i poinformowanie gospodarza, że ​​tam byłeś. Może być fajnie przejrzeć stare księgi gości i zobaczyć różne wiadomości, które zostały pozostawione przez lata.

Więc co powiesz, kiedy wpiszesz się do następnej księgi gości? Czy będzie to coś przemyślanego i zabawnego, czy po prostu Twoje imię? Cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że zostawisz swój ślad! Przeczytaj powiązany artykuł, np. Ile kosztuje wydanie książki z książką dla dzieci.