Co to jest gondola Halo? Wszystko co musisz wiedzieć

Gondola Halo to niezbędnik każdego nowego rodzica. Ma niesamowite funkcje i jest przyjazny dla kieszeni.

Gondola Halo

Gondola Halo to doskonały wybór dla rodziców, którzy szukają wygodnego miejsca, w którym ich maluch może bezpiecznie spędzić noc. Te gondole są wyposażone w wiele przydatnych funkcji, które sprawią, że poczujesz się całkowicie swobodnie, gdy Twoja ukochana śpi w nich przez noc.

Co to jest gondola Halo? Wszystko co musisz wiedzieć

Jedną z tych fantastycznych cech są siateczkowe ścianki, które umożliwiają odpowiednią wentylację i dobry widok śpiącego dziecka, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo przed insektami lub insektami w domu. Solidna konstrukcja gondoli Halo zapewnia doskonałą odporność na zużycie i rozdarcia, a także jest nietoksyczna, dzięki czemu jest w 100% bezpieczna dla niemowląt.

Kroki dotyczące czyszczenia gondoli Chicco Lullago

Krok 1. Za pomocą wilgotnej szmatki wytrzyj ramę gondoli i usuń wszelkie zabrudzenia. Jeśli to konieczne, użyj łagodnego mydła, aby usunąć wszystko, co jest bardziej oporne. Użyj innej szmatki lub ręcznika do osuszenia wyczyszczonej powierzchni.

Krok 2. Do czyszczenia części z tkaniny Lullago wystarczy odkurzyć go za pomocą miękkiej szczotki do podkładki na materac, prześcieradła i spódnicy, aby pozbyć się roztoczy, które mogą znajdować się w tym obszarze, a także uniknąć uszkodzeń spowodowanych nadmiernym narażeniem na wilgoć .

Krok 3. Możesz również umyć te przedmioty ręcznie zimną wodą w delikatnym cyklu, a następnie dokładnie wypłukać przed całkowitym wyschnięciem na powietrzu przed ponownym złożeniem ich na ramę gondoli. Upewnij się, że nie wkładasz ani do pralki, ani do suszarki, aby uniknąć uszkodzenia tych części.

Krok 4. Do czyszczenia materaca użyj innego łagodnego detergentu zmieszanego z zimną wodą, a następnie dokładnie wypłucz przed całkowitym wyschnięciem na powietrzu. Upewnij się również, że nie wkładasz tej części również do suszarki.

Uwaga:

Nie używaj wybielaczy ani żrących chemikaliów do prania jednego z nich, ponieważ mogą one spowodować odbarwienia i trwałe uszkodzenia na powierzchni obu tkanin, zwłaszcza wyściółkę z pianki, która jest delikatniejsza niż inne elementy użyte do wykonania ramy gondoli Lullago.

Musisz wiedzieć, jak prawidłowo obchodzić się ze wszystkimi jego materiałami, więc zawsze uważnie przeczytaj ich instrukcje dotyczące pielęgnacji przed wykonaniem jakichkolwiek czynności konserwacyjnych w domu.

Chociaż nic nie może się równać z idealną czystością, są pewne rzeczy, których nigdy nie powinieneś uwzględniać w swoim regularnym cotygodniowym rutynie utrzymywania łóżeczka dziecka w czystości.

Jakie są zasady dotyczące zwrotów w Chicco obok mnie?

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego Chicco obok mnie, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu.

Musisz wysłać wszystkie elementy, które są dostarczane z tym produktem, w tym instrukcje i wszelkie bezpłatne lub promocyjne oferty, abyśmy mogli przetworzyć zwrot pieniędzy. Odejmiemy również 25 USD od kwoty, jeśli dojdzie do uszkodzenia tych dodanych przedmiotów z powodu zaniedbania klienta.

Gdzie powinienem położyć noworodka na drzemkę?

Najbezpieczniej jest położyć je w łóżeczku lub łóżeczku bez dodatkowej pościeli i tylko prześcieradła pod nimi, które powstrzyma je przed lądowaniem głową, jeśli zdarzy się przewrócić (co często robią niemowlęta).

Jeśli zdecydujesz się dzielić pokój z dzieckiem, zamiast korzystać z innej opcji, takiej jak druga osoba do spania, zaleca się położenie materaca tuż przy swoim, aby nie było szans na przewrócenie się.

Powinieneś również położyć je do snu na plecach, ponieważ Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca to dla wszystkich dzieci poniżej dwunastego miesiąca życia, ponieważ może to zmniejszyć ryzyko SIDS u dziecka nawet o 50%.

Upewnij się również, że w łóżeczku lub gondoli nie ma nic innego, jak dodatkowe koce i ochraniacze, ponieważ mogą one spowodować uduszenie, jeśli nie będą używane prawidłowo, więc możesz rozważyć zakup oddychających pokrowców z siatki, które są znacznie bezpieczniejsze dla niemowląt .

Jeśli zdarzy się, że niemowlę obudzi się podczas snu podczas drzemki lub przed snem, najprawdopodobniej będzie płakać, dopóki ktoś się nim nie zajmie, ale jeśli starsze dziecko niespodziewanie obudzi się z drzemki, zanim ktokolwiek się pojawi, może być zbyt przestraszone, by zawołać i może potencjalnie zamilknąć, co natychmiast wzbudzi czerwoną flagę dla rodziców.

Dlatego ważne jest, aby dzieci, które śpią na plecach, umieszczać w tym samym pomieszczeniu, w którym Ty śpisz, ponieważ jeśli Twoje dziecko się obudzi, najprawdopodobniej będzie płakać, dopóki ktoś nie przyjdzie i się nim zajmie, ale starsze dzieci mogą szybko zasnąć, zanim ktokolwiek tam dotrze, więc upewnij się, że wszystkie drzwi prowadzące do pokoju z niemowlętami mają zasady otwartych drzwi w porze nocnej.

Jakie są wskazówki dotyczące zakupu gondoli?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowej gondoli, warto pamiętać o kilku rzeczach przed dokonaniem zakupu: zastanów się, jaki jest rozmiar Twojego domu (niektóre nie nadają się do małych pomieszczeń), jeśli chcesz mieć coś przenośnego lub stacjonarnego, w jaki sposób wiele dzieci będzie z niego korzystać (więc zdobądź coś solidnego) i w jakim przedziale cenowym musisz pracować.