Co napisać w książce dla dziecka? Porady

Co napisać w książeczce dla dziecka? Nie jest tajemnicą, że danie dziecku książki do przeczytania jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla jego rozwoju.

Nie tylko wprowadza ich w radość i emocje związane z czytaniem, ale także pomaga poprawić ich słownictwo, umiejętności językowe i rozumienie. Ale przy tak wielu książkach na rynku, co powinieneś napisać w książce swojego dziecka?

Co napisać w książce dla dziecka? Porady

Oto pięć pomysłów na początek:

Imię i data urodzenia Twojego dziecka Osobista wiadomość od Ciebie Ulubiona piosenka lub wierszyk dla Twojego dziecka Opowieść o Twojej rodzinie lub rodzinnym mieście Kilka prostych słów lub zwrotów w ojczystym języku Twojego dziecka

Bez względu na to, co zdecydujesz się napisać w książeczce swojego dziecka, upewnij się, że będzie to coś wyjątkowego i wyjątkowego, pisząc coś, z czego Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się przez wiele lat.

Co piszesz w prezencie książkowym?

Czy to urodziny twojego najlepszego przyjaciela i chcesz dać mu książkę w prezencie, ale problem polega na tym, że ma już wszystkie swoje ulubione książki? Co byś zrobił w tej sytuacji?

Odpowiedź jest prosta; napisz coś znaczącego w książce. Pisanie na pierwszej stronie książki sprawi, że będzie ona dla niego jeszcze bardziej wyjątkowa. Jeśli więc zastanawiasz się, co napisać w książce, oto kilka świetnych sugestii:

Wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że ten prezent wniesie wiele godzin radości w Twoje życie. Niech Bóg błogosławi każdy dzień radością i śmiechem. -Twoje imię i nazwisko lub inicjały (jeśli są znane) – Jeśli podpisujesz anonimowo, po prostu pomiń wszelkie odniesienia do czasu lub miejsca.

Do mojego najdroższego przyjaciela,

Niech ta książka przyniesie ci tyle radości, ile mi przyniosła przez lata. Z całą miłością, -Twoje imię lub inicjały (jeśli są znane) – Jeśli podpisujesz anonimowo, po prostu pomiń wszelkie odniesienia do czasu lub miejsca.

Ta książka jest wyrazem mojego uznania za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Jestem naprawdę wdzięczna i mam nadzieję, że przyniesie ci to tyle szczęścia, ile mi przyniosłeś. -Twoje imię i nazwisko lub inicjały (jeśli są znane) – Jeśli podpisujesz anonimowo, po prostu pomiń wszelkie odniesienia do czasu lub miejsca.

– Miłej lektury! Życzę Wam jeszcze wielu godzin przyjemnych historii i przygód w tej książce. To prezent od kogoś, komu zależy na Twoim szczęściu, nawet jeśli nie zawsze to okazuje.

-Twoje imię i nazwisko lub inicjały (jeśli są znane) – Jeśli podpisujesz anonimowo, po prostu pomiń wszelkie odniesienia do czasu lub miejsca.

– Coś dla osoby, która ma wszystko, ale potrzebuje więcej książek! Wszystkiego najlepszego! -Twoje imię

– Mojemu najdroższemu przyjacielowi, niech ta książka przyniesie ci tyle radości, ile przyniosła mi przez lata z całą moją miłością – Twoje imię lub inicjały (jeśli są znane) – Jeśli podpisujesz anonimowo, po prostu pomiń wszelkie odniesienia do czasu lub miejsca .

– Wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że ten prezent wniesie wiele godzin radości w Twoje życie. Niech Bóg błogosławi każdy dzień szczęściem i śmiechem – Twoje imię lub inicjały (jeśli są znane) – Jeśli podpisujesz anonimowo, po prostu pomiń wszelkie odniesienia do czasu lub miejsca.

– Ta książka to dowód mojego uznania za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Jestem naprawdę wdzięczna i mam nadzieję, że przyniesie Ci to tyle szczęścia, ile mi przyniosłeś

– Twoje imię i nazwisko lub inicjały (jeśli są znane) – Jeśli podpisujesz anonimowo, po prostu pomiń wszelkie odniesienia do czasu lub miejsca.

Jaką wiadomość piszesz w książce o baby shower?

Goście, którzy nie są blisko przyszłej mamy i jej rodziny, mogą po prostu napisać słodką wiadomość lub cytat w książeczce dla dzieci. Ale jeśli jesteś bliskim przyjacielem pary, możesz napisać coś bardziej osobistego. Zebraliśmy kilka świetnych przykładów tego, jakie wiadomości napisać w książce o baby shower!

Baby Shower Book Wiadomości dla mamy/taty: Te wiadomości są przeznaczone dla osób, które osobiście znają jednego lub oboje rodziców. Jeśli to Ty, wykorzystaj je jako inspirację do własnych unikalnych słów na temat rodzicielstwa, miłości i nowych dzieci.

Co napisać w książce o baby shower dla siostrzeńca?

Kiedy piszesz książkę o baby shower dla swojego siostrzeńca, jest kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać. Przede wszystkim pisz od serca. To wyjątkowy moment dla Twojej rodziny, więc nie bój się wyrazić swoich uczuć słowami.

Ponadto spróbuj uchwycić niektóre z wyjątkowych aspektów bycia siostrzeńcem. Może możesz opowiedzieć historię o tym, kiedy przyjechał z wizytą i jak dobrze się bawiliście razem. A może możesz porozmawiać o tym, jak blisko się z nim czujesz, mimo że dopiero się urodził.

Cokolwiek zdecydujesz się napisać, upewnij się, że pochodzi z serca i że będzie to miało znaczenie dla twojego siostrzeńca i jego rodziców.

Co piszesz na karcie na baby shower?

Niektórzy ludzie mogą zdecydować się na napisanie szczerej wiadomości, podczas gdy inni mogą wybrać zabawną trasę. Jeśli szukasz czegoś humorystycznego do powiedzenia na karcie baby shower, oto kilka pomysłów:

– „Witamy na świecie! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, w jakie psoty się wpakujesz.

– „Jesteśmy bardzo podekscytowani spotkaniem z najnowszym dodatkiem do naszej rodziny – i obiecujemy, że nie zepsujemy ich zbytnio!”

– „Życzę Ci wszystkich radości związanych z byciem rodzicami – to przygoda!”

– „Gratulacje z okazji nowego przybycia! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, w jakie psoty się wpakują.

– „Witamy na świecie! Pokochasz bycie rodzicem – to przygoda od samego początku”.

– „Gratulacje z okazji nowego przybycia! Nie możemy się doczekać tego malucha i zobaczyć, jakie przygody go czekają.