Co napisać w Baby Book zamiast Card

Kiedy urodzi się Twoje dziecko, będziesz chciał napisać kartkę z gratulacjami dla rodziców i powitaniem nowego dziecka. Ale co napisać w książeczce dla dzieci zamiast na karcie?

Oto kilka pomysłów:

Co napisać w Baby Book zamiast Card

-Witamy na świecie! Cieszymy się, że tu jesteś!

-Niech Bóg błogosławi tego malucha i chroni go i kocha.

– Modlitwy o zdrowe, szczęśliwe życie dla tego drogocennego dziecka.

-Gratulujemy nowego przybycia! Niech wasza rodzina będzie pobłogosławiona wieloma latami wspólnego szczęścia.

-Życzymy Wam wszystkich radości z bycia rodzicem – niech Wasza podróż będzie cudowna!

-Niech Bóg błogosławi temu dziecku cudowne życie pełne miłości i szczęścia! Gratulujemy nowym rodzicom ich pakietu radości.

Co mam napisać, podpisując książkę?

Podpisując książkę, tworzysz trwały zapis swojego podpisu. Podpisywanie księgi to ważna tradycja sięgająca XV wieku.

Dzisiaj ludzie często podpisują książki dla przyjaciół i członków rodziny, aby wyrazić swoją wdzięczność.

Podpisując książkę, należy pamiętać o kilku rzeczach. Najpierw upewnij się, że Twój podpis jest czytelny. Chcesz, aby osoba, która otrzyma książkę, mogła ją łatwo przeczytać.

Po drugie, postaraj się, aby podpis był krótki i prosty. Nie chcesz zajmować zbyt dużo miejsca na stronie. Wreszcie, zawsze używaj atramentu! Podpisy ołówkowe mogą z czasem łatwo się rozmazywać lub blaknąć.

Podpisując książkę, należy wziąć pod uwagę okazję. Jeśli podpisujesz książkę dla kogoś, kto ją właśnie kupił, po prostu napisz „Do [imię],

”, a następnie swoje imię i nazwisko oraz datę. Możesz również dodać krótką wiadomość, jeśli chcesz jeszcze bardziej spersonalizować prezent. Na przykład możesz powiedzieć „Wszystkiego najlepszego!” lub „Gratulujemy zdobycia pierwszej nagrody w szkole!”

Jeśli dajesz kopię z autografem jako prezent urodzinowy, zwyczajowo dołączasz do podpisu datę urodzenia tej osoby. Pomoże im to na zawsze zapamiętać, kiedy otrzymali prezent!

Podpisując wiele kopii jednej książki (jak to często ma miejsce w przypadku autorów znanych osobistości), spróbuj użyć różnych kolorowych pisaków, aby każdy autograf wyróżniał się spośród wszystkich innych prezentowanych podczas podpisywania. Jeśli czujesz się wyjątkowo kreatywny, możesz nawet narysować mały obrazek obok swojego imienia.

Bez względu na to, co robisz, po prostu upewnij się, że Twój podpis jest wyjątkowy i odzwierciedla Twoją osobowość!

Co piszesz w książeczce dla dzieci od dziadków?

Najczęstsze treści, które można znaleźć w książeczce dla dzieci od dziadków, to:

Pierwsze wspomnienia dziecka – kiedy i gdzie po raz pierwszy spotkałeś swojego wnuka? Jak to było trzymać je po raz pierwszy? Jak zareagowali i jakie były twoje reakcje? Wnuki są często bardziej emocjonalne niż dzieci, gdy spotykają nowe dzieci swoich rodziców.

Ich emocje mogą być wszędzie, od szczęścia po smutek, a nawet strach! Ta sekcja powinna umożliwić czytelnikom wgląd w to, jak wiele miłości już istnieje między członkami rodziny, zanim jeszcze w ogóle padły jakiekolwiek słowa na temat tego związku.

Jeśli to możliwe, dołącz zdjęcia, które pokazują te wczesne momenty ze sobą (w razie potrzeby wyślij je e-mailem). To cenne wspomnienie dla dziadków.

Jak dziecko zmieniło twoje życie – może to być coś tak znaczącego, jak to, jak zmieniło się twoje życie od czasu zostania dziadkiem, do bardziej subtelnych rzeczy, takich jak możliwość drzemki, kiedy tylko chcesz! Jakie są wyjątkowe i wspaniałe aspekty posiadania wnuka w twoim życiu?

Jeśli od narodzin dziecka pojawiły się jakieś wyzwania, nie bój się nimi również dzielić. W końcu każdy etap rodzicielstwa ma swój własny zestaw wzlotów i upadków. To ostatecznie niesamowicie satysfakcjonujące doświadczenie, prawda? Udostępniaj zdjęcia, które pokazują, jak ten nowy dodatek rozjaśnił Twoje życie.

Rola dziadków – Wielu dziadków czuje się trochę niepewnych swojej roli w stosunku do wnuka. Co możesz zrobić, aby wzmocnić związek?

Czy chcesz być bardziej zaangażowany niż tylko okazjonalna opiekunka do dziecka, czy jesteś zadowolony z mniej praktycznego podejścia? Ta sekcja dotyczy tego, co działa dla obu stron i pomaga dziadkom czuć się pewnie w ich nowej (lub starej) roli.

Porady dla nowych dziadków – może to być wszystko, od porad, jak radzić sobie z płaczącym dzieckiem, po wskazówki, jak przetrwać pierwsze miesiące/lata bez szaleństwa! Co powiedziałbyś swoim rodzicom, gdyby zaczynali jako dziadkowie? Oferuj słowa mądrości oparte na własnych osobistych doświadczeniach.

Jeśli jest coś, z czym zmagałeś się jako nowy dziadek, poinformuj czytelników, że nie są sami i że na końcu tunelu jest światełko.

Przyszłość – może to być wszystko, od przewidywania ulubionych zajęć, które będziecie robić razem (pójście do parku, zwiedzanie zoo, czytanie bajek), po to, jaka będzie osobowość dziecka!

Dziadkowie uwielbiają ekscytować się wszystkimi cudownymi rzeczami, które ich wnuki zrobią pewnego dnia. W tej sekcji podziel się swoimi marzeniami i aspiracjami dotyczącymi wnuka. I nie zapomnij dołączyć zdjęć!

Końcowe myśli — serdeczna wiadomość od dziadków do wnuka to doskonały sposób na zakończenie książki wypełnionej wspomnieniami i radami. Niech wiedzą, jak bardzo są kochani i że nie możesz się doczekać, aż dorośnie do niesamowitego człowieka, o którym wiesz, że będzie.

Teraz, gdy omówiliśmy, co napisać w książeczce dla dzieci od dziadków, spójrzmy na kilka przykładów tego rodzaju książek.