Co napisać do nienarodzonego dziecka w książce? Ostateczny przewodnik

Co napisać do nienarodzonego dziecka w książce? Jest wiele rzeczy, które możesz napisać do swojego nienarodzonego dziecka w książce.

Możesz napisać o swoich nadziejach i marzeniach dla nich, o tym, co już w nich kochasz, a nawet tylko proste słowa zachęty. To od Ciebie zależy, jak bardzo chcesz być osobisty, ale pisanie czegoś od serca to zawsze dobry pomysł.

Co napisać do nienarodzonego dziecka w książce? Ostateczny przewodnik

Jeśli nie wiesz, co napisać, zastanów się, czy nie zacząć od cytatu, który zawsze do Ciebie pasował. Coś w rodzaju „bądź miły” lub „życie jest piękne” może nadać ton reszcie książki.

Stamtąd możesz wypełnić strony dowolnymi myślami i uczuciami, które przyjdą Ci do głowy. Ważne jest, aby Twoje nienarodzone dziecko wiedziało, jak bardzo jest kochane – zanim jeszcze Cię pozna.

Cokolwiek zdecydujesz się napisać, upewnij się, że książka jest czymś, co Twoje dziecko może mieć przy sobie przez całe życie. Będzie to piękne przypomnienie tego, jak bardzo byli kochani, zanim jeszcze przyszli na ten świat.

Czy kierujesz kartę na baby shower do mamy czy dziecka?

Kiedy wysyłasz kartę na baby shower, trudno jest wiedzieć, do kogo ją zaadresować. Czy adresujesz to do przyszłej mamy czy do nowego dziecka? W większości przypadków najlepiej zaadresować kartę do nowego dziecka. To pokazuje, że jesteś podekscytowany ich przybyciem i nie możesz się doczekać ich spotkania!

Jeśli jednak dobrze znasz przyszłą mamę lub wspomniała, że ​​chciałaby, aby ludzie wysyłali kartki bezpośrednio do niej, z pewnością możesz skierować to bezpośrednio do niej. Bez względu na to, do kogo zdecydujesz się zaadresować swoją kartę, upewnij się, że dołączasz słodką wiadomość z gratulacjami z powodu ich nadchodzącego dodania!

Ile powinienem wydać na prezent na baby shower?

Nie ma ustalonej zasady, ile wydać na prezent na baby shower. Jednak większość ludzi na ogół wydaje od 25 do 50 USD.

Jeśli szukasz czegoś bardziej przystępnego, istnieje wiele świetnych opcji dostępnych za mniej niż 25 USD. Alternatywnie, jeśli masz środki, możesz wydać więcej na specjalny prezent, który docenią rodzice. Bez względu na budżet, ważne jest, aby wybrać prezent, który jest przemyślany i użyteczny.

Niektóre popularne prezenty na baby shower to pieluchy, chusteczki, ubrania, zabawki i książki. Jeśli znasz płeć dziecka lub temat, z którym rozmawiają rodzice, może to pomóc ci w podsunięciu kilku pomysłów na to, co możesz otrzymać. Ostatecznie najlepiej jest zapytać rodziców, czego potrzebują lub chcą przed dokonaniem ostatecznego zakupu. Jeśli nie masz pewności co do najlepszej książki dla niemowląt, przeczytaj nasze wskazówki dotyczące najlepszej książki dla dzieci.

Co piszesz na karcie na baby shower?

Być może zastanawiasz się, co dokładnie powinieneś napisać na karcie baby shower. Jeśli tak, nie jesteś sam – znalezienie idealnej rzeczy do powiedzenia może być trudne!

Oto kilka pomysłów na początek:

– Pogratuluj przyszłym rodzicom ich przybycia! Możesz również dołączyć słodką wiadomość o tym, jak bardzo jesteś podekscytowany spotkaniem z nowym dzieckiem.

– Podziel się wspomnieniem lub historią o przyszłych rodzicach – czymś, co sprawi, że się uśmiechną i przypomni im, jak są kochani.

– Życzę im wszystkiego najlepszego, gdy rozpoczynają nowy rozdział w swoim życiu. To dla nich taki ekscytujący czas, a Ty nie chcesz dla nich niczego poza tym, co najlepsze!

– Dołącz słodki wierszyk lub cytat o dzieciach. Coś, co sprawi, że przyszli rodzice poczują się wyjątkowo w tym doniosłym dniu.

Cokolwiek zdecydujesz się napisać, po prostu upewnij się, że pochodzi z serca. W końcu o to właśnie chodzi w kartach na baby shower!

Jak prosić o książkę zamiast prezentów?

Wysyłając w tym roku kartki świąteczne, nie zapomnij dołączyć prośby o darowiznę w postaci książki zamiast prezentu. To łatwy sposób na zdobycie nowych książek do swojej klasy lub biblioteki, a jednocześnie pomaganie innym w potrzebie.

Oto trzy proste kroki, które należy wykonać, prosząc o darowiznę w postaci książki:

Krok pierwszy: Napisz na karcie „Książka zamiast prezentu”. Dzięki temu Twoi znajomi i rodzina będą wiedzieć, że wolisz, aby podarowali książkę zamiast kupować ją dla Ciebie.

Krok drugi: Dołącz nazwę i adres organizacji, do której chcesz, aby książka została wysłana. Możesz znaleźć listę organizacji przyjmujących darowizny książek.

Krok trzeci: Poinformuj ich, że doceniasz ich wsparcie w pomaganiu w powiększaniu kolekcji w klasie lub bibliotece.

Wykonując te proste czynności, możesz łatwo zdobyć nowe książki do swojej klasy lub biblioteki, jednocześnie pomagając innym w potrzebie. Więc w tym okresie świątecznym nie zapomnij poprosić o książkę zamiast prezentu!

Uwaga: jeśli masz trudności z zrobieniem dla swojego malucha książki, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak zrobić fajną książeczkę dla dzieci z pomysłami.

Co napisać w książce, którą dajesz dziecku?

Jest wiele rzeczy, które możesz napisać w książce, którą dajesz dziecku. Możesz pisać o rodzinie, przyjaciołach i zwierzętach, które tworzą życie dziecka. Możesz napisać o wszystkich miejscach, w których dziecko było io wszystkich rzeczach, które dziecko widziało.

Możesz nawet napisać opowiadanie specjalnie dla dziecka. Cokolwiek zdecydujesz się napisać, upewnij się, że będzie to coś, co będzie pielęgnowane przez długie lata. Książki mają być przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, więc upewnij się, że każdy pokocha swoją książkę.