7 kroków do samodzielnego skonfigurowania gondoli Graco Pack N Play

Spodziewasz się nowego dziecka i chcesz zapewnić najlepszą gondolę? Skonfigurowanie zestawu Graco n play gondoli jest naprawdę łatwe. Przeczytaj, jak utworzyć wpis na blogu dotyczącym gondoli Graco pack n play, aby uzyskać instrukcje, jak to zrobić w 7 prostych krokach.

Kroki, jak skonfigurować gondolę Graco Pack N Play

Krok pierwszy: Rozłóż gondolę Pack N Play i umieść ją na płaskiej powierzchni. Upewnij się, że podkładka pod materac jest bezpiecznie umieszczona w wyznaczonym miejscu. Zapewni to odpowiednie wsparcie dla Twojego dziecka podczas snu.

Krok drugi: Otwórz każdy z paneli bocznych ze złożonej pozycji, naciskając obiema rękami z obu stron, aż usłyszysz, że zatrzasnęły się na swoim miejscu.

Krok trzeci: Sprawdź, czy wszystkie cztery boki zostały prawidłowo zablokowane w każdym rogu, zanim włożysz niemowlę do środka lub użyjesz go jako stanowiska do przewijania podczas zmiany pieluch.

Krok czwarty: Po umieszczeniu dziecka w urządzeniu możesz je zabezpieczyć, naciskając środek z każdej strony, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu.

Krok piąty: Jeśli Twoje dziecko używa tego jako stanowiska do przewijania podczas zmiany pieluch, naciśnij środkowy panel.

Krok szósty: Aby złożyć i schować po użyciu, po prostu naciśnij z obu stron na obu końcach i popchnij w dół jedną ręką, trzymając drugą ręką za uchwyt u góry. Jednostka powinna się łatwo zapaść.

Krok siódmy: Po zakończeniu składania, upewnij się, że urządzenie jest umieszczone płasko na dole przed próbą odłożenia go w pozycji pionowej. W przeciwnym razie może się przewrócić i ulec uszkodzeniu, a nawet spowodować obrażenia dziecka.

Jaki jest limit wagi dla Graco Pack N Play?

Gondole Graco Pack N Play mogą wytrzymać do 30 funtów.

Twoje dziecko nie może przekraczać tego limitu wagi, ponieważ Graco Pack 'N Play nie jest zalecana do użytku z dziećmi o wadze powyżej 30 funtów.

Jako dodatkowe zabezpieczenie, upewnij się, że przestajesz go używać, gdy Twoje dziecko zacznie się wspinać lub stanie się zbyt ruchliwe i zacznie się w nim czołgać. Niemowlęta nigdy nie powinny być również pozostawiane bez opieki, gdy znajdują się w paczce i zabawie. NIGDY!

Obejmuje to pozostawianie ich samych podczas snu. To bardzo niebezpieczne, jak dzieci zostają uwięzione między materacem/podkładką a prętami w tego typu jednostkach, jeśli nic nie powstrzymuje ich przed stoczeniem się na brzuch, co może prowadzić do uduszenia.

Czy gondola Graco Pack N Play jest bezpieczna dla noworodka?

Tak długo, jak materac jest czysty i regularnie wymieniany, pack n play powinno być w porządku. Jednak to urządzenie nie jest dostarczane z materacem, więc należy go kupić osobno, jeśli zdecydujesz się używać go w części sypialnej niemowlęcia.

Jeśli używasz bez oddzielnej podkładki lub prześcieradła, upewnij się, że cała pościel, taka jak poduszki i koce, jest trzymana z dala od śpiących dzieci w nocy.

Ma tylko cztery oddychające boki z siateczki, które mogą stwarzać ryzyko uduszenia w ciągu nocy, gdy są otwarte, gdy dziecko śpi w środku.

Chociaż nie odnotowano przypadków kontuzji spowodowanych sposobem wykonania tych kojców; rodzice powinni być świadomi tego, jak działają, aby zachować bezpieczne nawyki spania dla swoich maluchów.

Jak usunąć gondole z Graco Pack N Play

jeśli masz już zainstalowaną gondolę w swoim Graco Pack N Play i chcesz ją usunąć z jakiegokolwiek powodu, nie musisz się martwić, ponieważ jest to dość proste.

Najpierw upewnij się, że jednostka rodzicielska jest odłączona na obu końcach przewodu zasilającego od gniazdka lub urządzenia przeciwprzepięciowego .

Następnie podnieś jeden koniec ramy nośnej materaca łóżeczka dziecięcego, aż uwolni się z schowka znajdującego się pod spodem, w którym dziecko śpi w godzinach nocnych. Złóż obie strony dolnej części, aż będą leżeć płasko na głównym korpusie.

Aby całkowicie odłączyć miejsce do spania dla niemowlęcia, wyciągnij jednocześnie każdą nogę, aż usłyszysz zatrzaski zwalniające wokół odpowiednich otworów podczas lekkiego podnoszenia.

Pamiętaj, aby podczas tego trzymać obie ręce za nogi. Na koniec umieść materac do spania dla dziecka w wyznaczonym miejscu i tak, aby obie części boczne były skierowane w twoją stronę, a następnie popchnij każdą nogę, aż zablokuje się na swoim miejscu.

Czy dziecko może spać w paczce i bawić się każdej nocy?

Kołyski do spania i zabawy są zwykle używane do drzemek w ciągu dnia, więc możliwe jest spanie dziecka w jedną noc. Nie są one jednak wyposażone w żaden materac ani wyściółkę, co oznacza, że ​​rodzice będą musieli zapewnić sobie własną powierzchnię do spania, niezależnie od tego, jak długo planują używać plecaka i zabawy jako alternatywnego miejsca odpoczynku niemowlęcia.

Gdzie powinienem umieścić mój pakiet Graco Play?

Idealnym rozwiązaniem jest umieszczenie zestawu Graco Pack ‘N Play obok łóżka rodzica, gdy jesteś jeszcze w ciąży. Chociaż może to być trudne w późniejszej ciąży ze względu na częste wstawanie z łóżka, posiadanie noworodka przy sobie jest prostsze po jego przybyciu.

Jeśli nie możesz postawić swojego placu zabaw tuż obok łóżka, najlepiej umieścić go w pobliżu miejsca, w którym spędzisz większość czasu. W ten sposób możesz stale obserwować, jak dzieje się z dzieckiem, bez konieczności ciągłego wstawania i poruszania się.

Trzymanie Pack 'N Play w pobliżu ułatwia również nocną zmianę pieluch, ponieważ oznacza to mniej kroków między miejscem do spania lub odpoczynku i gdziekolwiek w danym momencie znajduje się zabawa plecaka.