4 proste kroki, jak rozłożyć gondolę Eddie Bauer

Dowiedz się, jak rozłożyć gondolę Eddiego Bauera z tego artykułu. Kroki są łatwe i proste do wykonania.

Kroki, jak rozłożyć gondolę Eddie Bauer

Krok 1. Po pierwsze: upewnij się, że w pudełku nie ma jeszcze żadnych kawałków i że wszystko zostało wyjęte. Gondola Eddie powinna być wyposażona w dwa kółka po każdej stronie i uchwyt na pasek na obu końcach, a także instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną w środku. – Odwróć całą rzecz tak, aby stała pionowo, a nie na boki, jak po otwarciu.

4 proste kroki

Krok 2. Pociągnij klapkę z tkaniny z jednego końca i podepnij ją za pomocą poduszki lub czegoś podobnego, aby upewnić się, że palce nie zostaną przytrzaśnięte wewnątrz podczas tego procesu.

Krok 3. Całkowicie rozłóż obie strony, tak aby były płasko przylegające do siebie, bez zmarszczek lub szczelin między nimi. Po zakończeniu powinien wyglądać jak rozwinięty kwadrat zamiast dwóch oddzielnych połówek.

Krok 4. Połącz wszystkie cztery rogi, zaczepiając ich odpowiednie pierścienie o siebie od zewnętrznego rogu do środka w kierunku środka, aż zostaną zakończone z każdej strony każdej kwadratowej połówki tkaniny bez żadnych odsłoniętych części pozostawionych luźno w dowolnym innym miejscu wzdłuż jej granic .

Złóż górną część, w której dziecko będzie leżeć/spać, twarzą do góry.

Krok 1. Wsuń nadmiar materiału pod każdy róg miejsca, w którym dziecko będzie leżeć/spać, twarzą do góry, aby zapewnić płynne przejście dla jego głowy i stóp, które są teraz zwrócone do góry, tak jakby stało na obu nogach z wyciągniętymi rękoma bezpośrednio nad nimi, na wysokości klatki piersiowej, wyglądając jak kształt X.

Krok 2. Upewnij się, że wszystkie cztery rogi zostały równomiernie schowane pod spodem, aby nigdzie nie było luzu ani luźnych dodatkowych fałd, które mogłyby spowodować krzywdę lub dyskomfort dla dziecka podczas trzymania ich podczas tego procesu po jego zakończeniu.

Krok 3. Złóż dolną część skierowaną w dół w kierunku podłogi, gdzie dziecko nie będzie już leżeć/spać twarzą do góry, ale zamiast tego ułożyć się całkowicie płasko na plecach bez dodatkowego wsparcia ze strony Ciebie lub ręcznika. Złóż i przymocuj luźny materiał do podbródka dziecka, aby zapobiec otwarciu ust i zsunięciu się do gardła.

Krok 4. Teraz, gdy wykonałeś wszystkie trzy zagięcia, wyciągnij rękę najbliżej siebie, trzymając drugą wolną rękę za górną część głowy (jeśli zrobisz to prawidłowo, będzie to przeciwna ręka/ręka), która jest teraz na dolna strona ciała po wykonaniu każdego zgięcia, jak wspomniałem wcześniej w poprzednich krokach, aż pozostanie tylko mały fragment, który możesz chwycić.

Mocno umieść je zakryte pod pachą, chociaż tym razem bez użycia innego czystego, suchego ręcznika bawełnianego, ponieważ powinny już bezpiecznie odpoczywać w jednym, gotowe do przewijania, jeśli zajdzie taka potrzeba, wieczorem lub jutro, czego nigdy nie powinieneś próbować robić.

Jak sprawdzić, czy mojemu noworodkowi jest za zimno w nocy?

Noworodkowi jest zimno, gdy w pokoju jest zbyt chłodno. Jeśli dłonie i stopy Twojego dziecka są jak lód, prawdopodobnie jest im za zimno. Dobra praktyczna zasada: jeśli widzisz oddech dziecka, w nocy w pokoju jest za zimno!

Może być trudniej stwierdzić, czy małe dziecko (poniżej sześciu miesięcy) zostało przez noc schłodzone, ponieważ nie może regulować temperatury ciała tak skutecznie, jak starsze dzieci lub dorośli. Aby temu zapobiec, ubierz niemowlęta tylko w jedną pieluchę i owiń je ciasno cienkim kocem; nie używaj ciężkich otulaczy, które mogą ograniczać przepływ powietrza wokół jego twarzy i powodować przegrzewanie się dziecka podczas snu.

Co najważniejsze, utrzymuj w pomieszczeniu temperaturę, która jest dla Ciebie wygodna. Jeśli wydaje ci się, że jest ci zimno, twojemu dziecku prawdopodobnie będzie jeszcze zimniej i z dnia na dzień poczuje się niekomfortowo; jeśli jest za ciepło, może spać lepiej tylko w piżamie.

Jak każda praktyczna zasada: kieruj się najlepszym osądem i zaufaj sobie! Wiesz, co jest dobre dla Twojego dziecka, lepiej niż ktokolwiek inny.

Na co powinienem zwrócić uwagę kupując pakiet Pack 'n Play?

Robiąc zakupy online na Eddie Bauer, sprawdź wszystkie nasze niesamowite produkty, w tym różne opcje rozmiarów, które obejmują klasyczne modele z bardziej standardowymi funkcjami, takimi jak okienka z siatki lub wkładki dla niemowląt, a także większe wersje oferujące dodatkowe szczegóły, takie jak odtwarzacze muzyki wbudowane w zmieniacz. powierzchnia stołu!

Zajrzyj już dziś do jednej z ponad 500 lokalizacji w Ameryce Północnej lub odwiedź nasz sklep internetowy, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich wspaniałych produktów, które mamy do zaoferowania.

Jak podnieść głowę gondoli dla lepszego snu

Jedną z najczęstszych skarg rodziców korzystających z kołysek jest to, że ich dziecko nie śpi. Problem zazwyczaj sprowadza się do niepokojących pozycji spania niemowląt, które pogarsza niska pościel lub niewygodny materac. Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów na uniesienie głowy dziecka dla lepszego snu bez wydawania ani grosza.

Krok 1. Z boku gondoli naciśnij przycisk odchylania.

Krok 2. Dopasuj gondolę do odpowiedniej wysokości.