4 najlepsze sposoby na rozkładanie podwójnego wózka Britax B-Ready

Z tego artykułu dowiesz się, jak rozkładać podwójny wózek Britax B-Ready. Wózek został już zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, jako najważniejszym priorytecie i jest to jedna z wielu cech, które czynią go wyjątkowym.

Ma również mniejszą nośność niż inne podwójne wózki na rynku, co czyni go bardziej odpowiednim dla mniejszych dzieci lub tych, którzy mają trudności z podnoszeniem ciężkich przedmiotów.

4 najlepsze sposoby na rozkładanie podwójnego wózka Britax B-Ready

Jeśli szukasz opcji, która lepiej odpowiada Twoim potrzebom, ten przewodnik może nie być tym, czego szukasz, ale jeśli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu pracy, czytaj dalej!

Jak położyć wózek Britax B Ready Double

#1. Złóż wózek i wybierz żądane ustawienie pochylenia. Maksymalny kąt wynosi 45 stopni, ale można go ustawić w dowolnym położeniu pośrednim, naciskając przycisk znajdujący się z tyłu każdego siedzenia. Jeśli to zadanie jest dla Ciebie nowe lub jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze opcji leżenia, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, warto zapoznać się z instrukcją w celu uzyskania szczegółowych instrukcji.

#2. Rozłóż jedną stronę podwójnego wózka tak, aby oba siedzenia były dostępne z obu stron (może to nie działać w zależności od tego, jak ciasne/rozciągnięte są już)

Wejdź na podnóżek z jednej strony, a następnie rozsuń pasek zabezpieczający, aż będzie wystarczająco dużo miejsca do siedzenia

#3. Usiądź na jednym z siedzeń, przesuń je do tyłu, aż uzyskasz żądany kąt odchylenia (przycisk z tyłu zostanie wciśnięty), a następnie przypnij się do uprzęży

#4. Powtórz ten proces z drugą stroną, aby obie strony były teraz gotowe do pracy.

Możesz również skorzystać z tych instrukcji, jeśli chcesz zmienić z trybu pochylonego z powrotem na pionowy w dowolnym momencie podczas użytkowania, postępując zgodnie ze wskazówkami wymienionymi powyżej, ale odwracając je; wszystkie kroki muszą być powtórzone po obu stronach podczas przełączania między trybami.

Jak wyregulować półleżący wózek

Znajdź rączkę swojego rozkładanego wózka i naciśnij go, odsuwając krzesło do tyłu, aby się wyregulować.

Zapamiętaj te instrukcje, gdy będziesz gotowy do następnego użycia:

Aby ustawić Britax B Ready Double w trybie pionowym, pamiętaj, aby powtórzyć wszystkie powyższe kroki, ale odwracając je; wszystkie strony muszą być regulowane jednocześnie (przycisk z tyłu nie zostanie wciśnięty).

Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, aby ktoś mógł usiąść obok ciebie na obu siedzeniach, przesuń je do przodu, aż osiągną pożądany kąt, a następnie przypnij tę osobę do uprzęży, wykonując ten sam proces, który opisano powyżej. Aby w dowolnym momencie przełączyć się z pozycji pionowej z powrotem na półleżącą, po prostu zdejmij szelki obojgu dzieciom i ponownie postępuj zgodnie z instrukcjami.

Jak złożyć żywy wózek Britax B

Wózek Britax B lively jest kompaktowy i lekki, dzięki czemu idealnie nadaje się na wycieczki do parku lub na sprawunki. Złożenie tego wózka zajmuje tylko kilka minut i zapewnia łatwe przechowywanie go w domu w szafie lub pod łóżkiem

Złóż przednie uchwyty, aż zatrzasną się na swoim miejscu (powinny być teraz równoległe do drążka obciążającego)

Sięgnij za oba tylne koła jedną ręką, a następnie używa ich jako dźwigni do jednoczesnego wyciągnięcia na zewnątrz, jednocześnie naciskając odpowiednie przyciski blokujące. Cały proces powinien zająć mniej niż pięć sekund, zanim pojawi się z powrotem na swoim miejscu.

Jak umieścić fotelik samochodowy w wózku Evenflo

Wyjmij wózek z podstawy lub zdejmij go z pojazdu (jeśli dotyczy) i usuń wszelkie przedmioty, które mogą przeszkadzać.

Połóż jedną rękę po obu stronach fotelika, aby uzyskać dostęp do dolnych zacisków, a następnie wciśnij je wszystkie naraz, aż usłyszysz dźwięk kliknięcia, wskazujący, że połączenie zostało nawiązane. Połóż się do tyłu zgodnie z potrzebami, naciskając jeden z pasków na kierownicę.

Jak zdjąć foteliki samochodowe z żywego wózka B

Aby wyjąć fotelik samochodowy z wózka, wsuń go do tyłu, a następnie pociągnij w górę, aby go odczepić. Powinno to łatwo wyjść tylko dwiema rękami lub jedną ręką, jeśli jesteś w ciasnej przestrzeni.

Podczas instalowania fotelika samochodowego dziecka nie zasłaniaj jego okien, ponieważ może to być dla niego niebezpieczne podczas jazdy. Pamiętaj, że montując nosidełko na żywym B, musisz odchylić oba siedzenia (zazwyczaj), aby nie robiło się zbyt gorąco w słoneczne dni i zapewnić wystarczający przepływ powietrza, pozostawiając miejsce między głową dziecka a oknem .

Czy fotelik samochodowy dla niemowląt Evenflo zmieści się w wózku Graco?

Tak, ale może być konieczne zakupienie adaptera do fotelika samochodowego.

Jaką długość ma wózek Graco?

68 cali długości i 30 cali szerokości z obydwoma fotelami rozłożonymi na płasko bez zamocowanych kół.

Gdzie znajdę numer modelu podwójnego wózka Britax B Ready?

Numer modelu powinien znajdować się na opakowaniu lub pod jednym z siedzeń z przodu ramy koła i zaczynać się od litery „B”, po której następują kolejne dwie litery (np. BRD). Jeśli nie możesz go tam znaleźć, spróbuj zajrzeć do jednego z koszyków do przechowywania, w którym zwykle są one wybite na naklejce. Następnie wyszukaj swój produkt online.