3 sposoby na zwinięcie wózka Quinny Zapp XTRA 2

Czy masz wózek Quinny Zapp XTRA 2? Jeśli tak, jak zwinąć go do przechowywania? Jest to ważny krok, który należy wykonać podczas przechowywania wózka. Są na to dwa popularne sposoby: metoda „wyciągania” i metoda „wpychania”. W tym poście na blogu nauczymy Cię, jak złożyć wózek Quinny Zapp XTRA 2 w obu metodach!

Kroki, jak złożyć wózek Quinny Zapp XTRA 2

Metoda pierwsza: metoda „wyciągania”

Pociągnij lewą stronę rączki wózka do góry i przytrzymaj ją na miejscu. Spowoduje to zwolnienie zatrzasku po prawej stronie, dzięki czemu można złożyć wózek Quinny Zapp XTRA. Naciśnij ten koniec, aby złożyć go z powrotem w siebie.

3 sposoby na zwinięcie wózka Quinny Zapp XTRA 2

Mocno chwyć za rączkę, dociskając ją, aby upewnić się, że wózek jest teraz złożony. Musisz przytrzymać tę pozycję przez chwilę, aż jeden z zatrzasków zatrzaśnie się na swoim miejscu i zablokuje wózek Quinny Zapp XTRA w stanie złożonym

Metoda druga: metoda „wpychania”

Wciśnij oba uchwyty w kierunku tylnych kółek Quinny Zapp Xtra z równą siłą. Powinno to odblokować dwa zawiasy po obu stronach ramy, które można złożyć na siebie. Trzymaj je w nowym miejscu, podnosząc przód wózka Quinny Zapp XTRA, tak aby składał się jak parasol.

Teraz nadszedł czas, aby umieścić wózek Quinny Zapp XTRA w samochodzie lub sklepie. Jeśli znajdujesz się w ciasnej przestrzeni i musisz obrócić go na bok, aby lepiej przechowywać, naciśnij z równą siłą uchwyty wystające z obu końców Quinny Zapp Xtra, aby zatrzasnęły się razem. Upewnij się, że oba zatrzaski są zatrzaśnięte, zanim naciśniesz na nie, jeśli masz ochotę ponownie się złożyć!

Metoda trzecia: metoda „składania”

W tym ostatnim sposobie zacznij od podniesienia jednego końca i puszczenia, aby wózek sam się zapadł. Usłyszysz kliknięcie i poczujesz, jak łączy się w jedno, tak jak parasol się rozpada!

Następnie zrób to samo z drugim końcem, aby zakończyć ruch opadania. Nazywa się to „składaniem” lub „zapinaniem” wózka Quinny Zapp XTRA w celu przechowywania”.

Jakie są korzyści z używania Quinny Zapp XTRA?

Dzięki Quinny Zapp XTRA firma Quinny wkroczyła w świat wózków przyjaznych w podróży.

Korzystanie z Quinny Zapp XTRA niesie ze sobą wiele korzyści, między innymi: lekkość, która ułatwia transport na piechotę lub w samochodzie, kompaktowość, którą można złożyć po złożeniu do łatwego do przechowywania rozmiaru, a także wielkość przestrzeni do przechowywania. uzyskać, gdy przechowujesz to dziecko poza domem (fotel ma dużo miejsca dla dzieci ważących do 22 funtów) i o ile łatwiejsze staje się życie, ponieważ wszystkie te funkcje łączą się płynnie!

Jak czyścić kaptur Quinny Buzz?

Kaptur Quinny Buzz można zdjąć i wrzucić do pralki razem z ubraniami. Jest to tkanina wodoodporna, więc nie wchłania całej wody, jak to może zrobić niektóre inne materiały po włożeniu do pralki!

Jak zdjąć osłonę z Quinny Zappa?

Pokrowiec Quinny Zapp można łatwo zdjąć i w razie potrzeby można go wrzucić do pralki.

Jak Quinny Buzz radzi sobie z brudem?

Ten wózek ma bardzo duży kosz do przechowywania, który z łatwością pomieści artykuły spożywcze, torebkę lub torbę na pieluchy i wszystko, co chcesz ze sobą zabrać! Jest wyposażony w wodoodporny materiał, który ułatwia czyszczenie po zabrudzeniu (oznacza to również, że dzieci nie będą wchłaniać całej wilgoci, jak mogą to zrobić niektóre inne materiały tekstylne).

Quinny Buzz składa się do łatwego do przechowywania rozmiaru, gdy nie jest używany, jak duże jest miejsce do przechowywania dziecka poza domem (w foteliku jest dużo miejsca dla dzieci ważących do 22 funtów), o ile łatwiej chodzi o poruszanie się w trudniejszym terenie, jak ten wózek może być używany jako system podróżny w połączeniu z adapterami fotelika samochodowego Quinny KeyFit lub Mico Nxt.

Jaka jest różnica między Quinny Zapp Xtra a Xtra 2?

Quinny Zapp XTRA to bardziej podstawowa i tańsza wersja. Wciąż ma wszystko, czego potrzebujesz, od wózka – niezależne zawieszenie, wysokiej jakości koła, które można łatwo założyć na gumowane opony dla lepszej przyczepności w każdym terenie, sposób, w jaki Twoja ręka może kontrolować szybko lub wolno, kiedy chcesz, aby jechała (raz ponownie z naciskiem, jaki zastosujesz).

Jest też rozkładany daszek przeciwsłoneczny, więc wyjście na słońce nie musi być takie złe, gdy go nie ma.

Quinny Zapp Xtra kosztuje 350 USD, podczas gdy nowa edycja Xtra kosztuje nawet 40 USD, ale wprowadza kilka wspaniałych ulepszeń, które warto rozważyć, takich jak lekka i kompaktowa konstrukcja, a także to, jak zawiera wbudowany schowek na niezbędne rzeczy.

Podczas gdy Quinny Zapp XTRA ma wysuwany daszek przeciwsłoneczny, składanie Quinny Zapp Xtra ma zintegrowaną osłonę przeciwdeszczową, którą można łatwo zakładać i zdejmować, a także niższą pozycję siedzenia, dzięki czemu możesz zejść na wysokość wzroku te, gdy są w wózku lub bezpiecznie trzymają je podczas spaceru po centrum handlowym.

Nowy składany rozmiar jest również świetny, jeśli chcesz czegoś bardziej przenośnego niż większość standardowych wózków dziecięcych – możesz zmieścić go w każdym bagażniku samochodowym, a nawet schować pod czymś innym w domu bez poświęcania zbyt dużej ilości miejsca!