Zwalczanie szkodników 101: Jaka jest najlepsza usługa zwalczania szkodników?

Czy kiedykolwiek chciałeś pozbyć się domowych szkodników i pomyślałeś „jaka jest najlepsza usługa zwalczania szkodników?” Cóż, nie ma potrzeby szukania odpowiedzi gdzie indziej, ponieważ w każdej chwili możesz wybierać spośród siedmiu doskonałych firm!

Wiele firm oferuje różne usługi zwalczania szkodników w różnych stanach i lokalizacjach. Firmy te to Terminix, Truly Nolen, Arrow Exterminators, Ehrlich, Massey Services, Aptive, Orkin i wiele innych.

Zwalczanie szkodników 101: Jaka jest najlepsza usługa zwalczania szkodników?

Jednak wybór tego, który odpowiada Twoim problemom ze szkodnikami, może być mylący. Na szczęście ten artykuł poprowadzi Cię do tych firm świadczących usługi zwalczania szkodników.

Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć zwalczanie szkodników!

Która firma oferuje najlepszą usługę zwalczania szkodników?

Niektóre firmy mają różne dostępne usługi i różne poziomy wiedzy. Na liście znajduje się siedem firm zajmujących się zwalczaniem szkodników z odpowiadającymi im specjalizacjami.

1. W przypadku problemów z termitami: Terminix

Terminix jest jednym z najbardziej znanych dostawców usług zwalczania szkodników od 1932 roku, zwłaszcza w zakresie eliminacji termitów. Są one dostępne w około 45 stanach, oferując specjalistyczne zabiegi na termity i ogólne zwalczanie szkodników.

Ich usługi są naturalne i wolne od chemii, bezpieczne dla zwierząt domowych. Ogólna kontrola szkodników może kosztować 129 USD za pierwsze wizyty i 109 USD za wizyty kwartalne.

2. Do naturalnych metod zwalczania owadów: Prawdziwy Nolen

Naprawdę Nolen ma naturalne środki odstraszające owady, techniki wolne od chemii i aerozole botaniczne, które nie szkodzą zdrowiu. Mogą oferować kontrolę termitów lub gryzoni, pielęgnację trawnika i izolację ze 100% gwarancją zwrotu pieniędzy.

Są one dostępne w 80 lokalizacjach w siedmiu stanach. Zwykłe koszty domu o powierzchni 2000 stóp kwadratowych mogą wynosić 275 USD za pierwszą wizytę i 38 USD po jej zakończeniu.

Co więcej, mają również usługę Four Seasons Pest Control, która oferuje cztery zaplanowane wizyty w roku z nieograniczonymi oddzwonieniami i 100% gwarancją.

3. Dla wielu i dodatkowych potrzeb: Tępiciele strzał

Arrow Exterminators oferuje różne usługi, w tym:

  • Zwalczanie szkodników (pluskwy, termity, mrówki ogniste, komary, skorpiony)
  • Kontrole dzikiej przyrody (szopy pracze, wiewiórki, węże, oposy, nietoperze)
  • Pielęgnacja trawnika
  • Kontrola wilgoci

Ponadto mogą również oferować ogólne usługi złotej rączki i obsługiwać izolację. Posiadają certyfikat GreenPro, techniki przyjazne dla środowiska i bezpłatną inspekcję domu.

4. Do planowania ochrony: Ehrlich

Ehrlich z dumą oferuje swój plan Pestfree365, który zapewnia ochronę przed około 36 powszechnymi szkodnikami domowymi. Możesz ich wynająć i uzyskać korzyści, takie jak nielimitowane połączenia serwisowe między zaplanowanymi zabiegami a coroczną inspekcją termitów.

Firma ta posiada również certyfikat GreenPro. Wreszcie nie oferują kontraktów długoterminowych.

5. Dla napiętych budżetów: usługi Massey

Massey Services to jedna z najtańszych usług zwalczania szkodników w ponad 103 lokalizacjach na Florydzie, w Karolinie Południowej i Północnej, Georgii, Teksasie, Oklahomie i Luizjanie. Oferują one co kwartał zwalczanie szkodników lub termitów, usługi komarów i kształtowanie krajobrazu.

Mają bezpłatną inspekcję na miejscu, 24-godzinny czas reakcji i gwarancję zwrotu pieniędzy przez 30 dni. Ich pierwsza wizyta kosztuje od 120 do 150 USD, a kolejne wizyty mogą kosztować od 80 do 95 USD lub mniej.

6. Dla doskonałej obsługi klienta: Aptive Environmental

Aptive oferuje również przyjazne dla środowiska metody eliminowania szkodników. Zbierają również datki na moskitiery i inne leki na malarię, które mają być podawane społecznościom w Ameryce Łacińskiej, na Karaibach iw Afryce.

Mają najlepszą obsługę klienta, zdobywając 4,5 oceny z 5000 recenzji. Nie mają jednak gwarancji zwrotu pieniędzy, ale obiecują naprawić wszelkie problemy.

Co więcej, nie traktują termitów.

7. Dla ogólnej doskonałości: Orkin

Orkin jest jedną z najlepszych firm zajmujących się zwalczaniem szkodników w 47 stanach i ma ponad 400 lokalizacji na całym świecie. Oferują one termity i ogólną kontrolę szkodników, izolację poddasza, kontrolę wilgoci i pielęgnację trawnika.

Ponadto mają również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Orkin może być wszechstronnym dostawcą usług, więc nie musisz szukać innych firm, które zaspokoją Twoje dalsze potrzeby.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmach zajmujących się zwalczaniem szkodników, zapoznaj się z tym artykułem, w którym firma zajmująca się zwalczaniem szkodników jest najlepsza.

Jak wybrać najlepszą usługę zwalczania szkodników?

Wybór najlepszej i najbardziej godnej zaufania usługi zwalczania szkodników jest niezbędny. Decyduje o skuteczności i jakości pracy, którą otrzymasz.

Aby pomóc Ci w tej sprawie, oto kilka wskazówek dotyczących wyboru usługi zwalczania szkodników, która najbardziej Ci odpowiada.

  • Zbadaj różne firmy i sprawdzaj ich oceny, recenzje i doświadczenia poprzednich klientów. W ten sposób możesz upewnić się, że mają doskonałe usługi lub w inny sposób.
  • Ponieważ problemy ze szkodnikami mogą mieć różne typy, musisz poszukać firmy, która może rozwiązać Twój problem. Możesz także wybierać spośród usług opartych na chemikaliach, wolnych od chemikaliów lub przyjaznych dla środowiska.
  • Upewnij się, że firma ma licencję lub certyfikat. Możesz także zapoznać się z oferowanymi przez nich usługami i sprawdzić ich poziom wiedzy.
  • Uważaj, aby nie zatrudniać nieprofesjonalnych dostawców usług zwalczania szkodników. Upewnij się, że najpierw sprawdzisz miejsce przed wykonaniem pracy, ponieważ pominięcie inspekcji może prowadzić do nieprawidłowych usług.
  • Niektóre firmy mogą oferować umowy roczne i znikać po opłaceniu ich pieniędzmi. Sprawdź ich dane uwierzytelniające i legalność przed zatrudnieniem, aby zapobiec fałszywym firmom.

Czy warto wynająć usługę zwalczania szkodników?

Wynajęcie usługi zwalczania szkodników może czasami być droższe niż projekty DIY. Jednak samo robienie tego nie gwarantuje 100% skuteczności, więc mogą pojawić się problemy prowadzące do większych wydatków.

Poza tym profesjonaliści mają swój sprzęt i materiały, więc nie będziesz musiał ich szukać. Ich pestycydy są najprawdopodobniej również bardziej skuteczne i przetestowane.

Wreszcie, usługi zwalczania szkodników mogą działać szybciej, stosując właściwe metody, aby zapobiec dalszym inwazjom. Podsumowując, warto wynająć firmę zajmującą się zwalczaniem szkodników.

Wniosek

Ponieważ znasz już odpowiedź na pytanie „jaka jest najlepsza usługa zwalczania szkodników”, możesz zacząć szukać preferowanego dostawcy usług! Bądź jednak ostrożny i mądry, aby zapobiec nieprofesjonalnym i fałszywym firmom.

Jeśli nadal masz pytania dotyczące procesu zwalczania szkodników, możesz zapoznać się z tym artykułem, jak działa zwalczanie szkodników. Zabierajmy się do pracy!