Zwalczanie szkodników 101: Jak wybrać dobrą firmę zajmującą się zwalczaniem szkodników?

Właściciel domu lub ogrodnik musi wiedzieć, jak wybrać dobrą firmę zajmującą się zwalczaniem szkodników, zwłaszcza, że ​​nie tylko poświęci swój czas, ale także zasoby na zatrudnienie. Przygotuj się na zapisanie poniższych przydatnych wskazówek!

Kwalifikacje dobrej firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników

Zatrudnienie wiarygodnej, profesjonalnej firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników ma kluczowe znaczenie ze względu na wiele rodzajów szkodników i prawdopodobnie toksyczne chemikalia używane do ich eksterminacji.

Zwalczanie szkodników 101: Jak wybrać dobrą firmę zajmującą się zwalczaniem szkodników?

Ponieważ technik często pracuje w twoim domu, właściciele domów powinni zachować ostrożność przy wyborze specjalisty. Poniższe kwalifikacje można traktować jako listę kontrolną przy wyborze firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników.

1. Oferuje ubezpieczenie termitów

Zapytaj o opcje ubezpieczenia firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników. Jest to szczególnie ważne, gdy dotyczy termitów.

Leczenie i naprawy termitów często nie są objęte ubezpieczeniem właściciela domu. Dlatego właściciele domów muszą być proaktywni w poszukiwaniu godnego zaufania dostawcy, aby zbudować wysokiej jakości system przynęt lub naprawić powierzchnię, aby zmniejszyć roje.

Firmy rzadko udzielają gwarancji, które zawierają rezerwę na szkodę. Jeśli Twoja umowa zawiera klauzulę odpowiedzialności, upewnij się, że rozumiesz, co ona obejmuje, zanim ją podpiszesz.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na gwarancję, roczne badanie termitów jest niezbędne. Dzięki temu nadal możesz pozbyć się małych złoczyńców w swoim domu, nie wydając maksymalnej opłaty.

2. Licencjonowana firma zajmująca się zwalczaniem szkodników

Wybieraj tylko firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników, które spełniają kryteria licencyjne Twojego stanu. Ważne jest, aby wiedzieć, że przepisy licencyjne różnią się w zależności od stanu, a niektóre są bardziej surowe niż inne.

Zatrudnij firmy, które wcześniej zajmowały się Twoim konkretnym rodzajem robaka lub nieznośnym problemem ze zwierzętami. Zapytaj, jak organizacja, z którą rozmawiasz, radziła sobie w przeszłości z podobnymi problemami.

Jest to również sprytna opcja, aby zapytać o byłych klientów, aby zobaczyć, jak skutecznie organizacja poradziła sobie z ich problemem i czy wystąpiły jakiekolwiek nawroty.

Nie zakładaj, że firmy lub technicy zajmujący się zwalczaniem szkodników są wykwalifikowani tylko dlatego, że tak mówią. Niezbędne jest przeprowadzenie własnego dochodzenia w tym temacie.

Poproś o numery licencji od firmy, z którą przeprowadzasz rozmowę kwalifikacyjną, a następnie sprawdź je dwukrotnie u swojego sekretarza stanu lub agencji, która przyznała certyfikaty.

Nie wpadaj w pułapkę przekonania, że ​​wszystkie certyfikaty i licencje są takie same. Indywidualnie przestudiuj każdą licencję i certyfikat i nie wahaj się zadzwonić do organizacji licencjonującej, aby zapytać o kryteria.

3. Najlepiej wybrana firma lokalnie

Twoi lokalni, najlepiej wyselekcjonowani dostawcy środków do zwalczania szkodników będą w stanie zapewnić Ci wiedzę i usługi, których potrzebujesz, aby skutecznie i skutecznie rozwiązywać Twoje uciążliwe problemy.

Przyjmując te proste wskazówki przy wyborze renomowanej firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników, pomożesz chronić swój dom i rodzinę. To mądra inwestycja, która pozwoli Ci lepiej spać w nocy.

4. Nie otrzymano żadnych skarg

Aby sprawdzić, czy korporacja lub jej aplikanci zostali oskarżeni o nadużywanie pestycydów, skontaktuj się z organizacjami, takimi jak Better Business Bureau, Departments of Agriculture, Attorney General’s Office lub Environmental Protection Agency.

5. Zapewnia kopie etykiet pestycydów

Renomowani operatorzy będą mogli pokazać swoje dane uwierzytelniające i dać wydruki etykiet pestycydów, które szczegółowo opisują sposób podawania substancji, w tym odstępy między aplikacjami i ograniczeniami.

Jeśli zastanawiasz się, ile pieniędzy potrzebujesz na ich usługę, zapoznaj się z tym artykułem o tym, ile kosztuje usługa zwalczania szkodników.

Na początek pomocne byłoby również przy wyborze firmy zajmującej się zwalczaniem szkodników, aby mieć przewodnik dla początkujących po jej pięciu rodzajach.

Firmy lub osoby zajmujące się zwalczaniem szkodników, o których należy pamiętać

Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, musisz znać nie tylko dobre strony, ale także ich przeciwieństwo. Oto kilka rzeczy, które musisz zanotować, aby nie rozpaczać nad rozlanym mlekiem.

  • Osoby indywidualne lub firmy, które oferują pakiet, który obejmuje zwalczanie szkodników i zwykle obejmuje ogólną naprawę domu i przycinanie drzew. Zwykle obiecują oferować specjalną cenę, która nie zawsze może być prawdziwa.
  • Osoby lub firmy sprzedające w systemie „od drzwi do drzwi”. Ich docelowymi konsumentami lub klientami są często osoby mieszkające samotnie, osoby niepełnosprawne lub osoby starsze.
  • Osoby lub firmy, które odmawiają ujawnienia swoich etykiet pestycydów, twierdząc, że mają tajną formułę. Są szanse, że produkty, których używają, mogą nie być zarejestrowane w amerykańskiej EPA i stanowych departamentach rolnictwa.
  • Osoby lub firmy, które próbują nakłonić Cię do podpisania z nimi umowy. Często wychodzą z założenia, że ​​Twój dom wymaga natychmiastowego leczenia, w przeciwnym razie potencjalnie się zawali.
  • Osoby lub firmy, które twierdzą, że mają wsparcie stanowych departamentów rolnictwa, Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Agencji Ochrony Środowiska (EPA) lub innej agencji rządowej. Władze rządowe nie polecają żadnej konkretnej firmy pestycydowej ani usługowej.

Kilka profesjonalnych porad

Niektóre firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników zawierają umowy o świadczenie usług, w ramach których budynki są regularnie leczone pod kątem określonego szkodnika. Kontrakty mogą być wymagane w szczególnych przypadkach, takich jak obiekty odbierające przesyłki zarażone karaluchami.

Rutynowe zabiegi pestycydowe w domu i wokół niego nie są zalecane, chyba że masz uporczywą inwazję szkodników, a metody niechemiczne nie dały rady utrzymać.

Okresowe kontrole powinny być zawarte w umowach serwisowych z właścicielami domów, ale pestycydy powinny być stosowane tylko wtedy, gdy zostaną wykryte szkodniki i nie można nimi zarządzać za pomocą innych środków.

Wniosek

Jesteś teraz o krok bliżej do wyeliminowania małych złoczyńców w swoim domu, po prostu ucząc się, jak wybrać dobrą firmę zajmującą się zwalczaniem szkodników. Bądź bezpieczny i nie daj się ugryźć pluskwom!