Z jakiego materaca korzysta Hilton Garden? Dlaczego to jest dobre

Odpowiedź na to, jakiego materaca używa Hilton Garden, jest od Tempur Sealy. Podobnie jak inne łóżka hotelowe, takie jak materac Holiday Inn Express i materac Holiday Inn, materace hotelowe Tempur Sealy są również używane w różnych usługach i apartamentach Hilton. Marka ma nawet Ekskluzywną Kolekcję Hilton składającą się z trzech łóżek.

Porozmawiamy o tym, czego możesz się spodziewać po materacach używanych w Hilton Garden, aby dowiedzieć się, dlaczego hotel jest jednym z najpopularniejszych miejsc wypoczynku podróżnych. Ponadto poznasz sekret systemu Hilton Garden Sleep System. Czytaj dalej poniżej:

Z jakiego materaca korzysta Hilton Garden? Dlaczego to jest dobre

Jakiego rodzaju materaca używa Hilton Garden?

Jeśli jesteś ciekawy, jakiego rodzaju materaca używa Hilton Garden, byłby to materac z łóżek hotelowych Tempur Sealy. Tempur Sealy ma ekskluzywną kolekcję Hilton, z której Hilton korzysta również w innych swoich usługach i apartamentach, takich jak łóżka Hampton Inn, Embassy Suites, tru, Homewood Suites i Home Suites 2. Według Tempur Sealy, Hilton również teraz je zatwierdza. Sealy Posturepedic, który jest znany miłośnikom materacy stosowanych w hotelach Hyatt.

Czym jest Ekskluzywna Kolekcja Hilton?

Kolekcja Exclusive Hilton to materace, które firma Tempur Sealy stworzyła specjalnie dla hoteli sieci Hilton. Według marki łóżka te wykorzystują pianki o dużej gęstości z dodatkowym wsparciem, aby zapobiec odciskom ciała, a także łączą je z podkładami klasy hotelowej, aby zapewnić maksymalną trwałość. Materace mają ortopedyczny design pod względem komfortu, a personel doceni również wodoodporne pokrowce, antypoślizgowy blat podstawy i uchwyty do sprzątania.

Jakiego rodzaju materaca używa firma Hilton?

Materac używany przez Hilton pochodzi z kolekcji Hilton firmy Tempur Sealy. Ta kolekcja obejmuje modele Mesmerize, Enchant i Paradigm Suites, które można znaleźć w różnych obiektach Hilton. Czego możesz się spodziewać po tych materacach?

Mesmerize to jednostronny materac z CoreSupportCenter zapewniającym dodatkowe wsparcie i trwałość, a ogólna konstrukcja wykorzystuje wstępnie skompresowaną piankę z żelem do regulacji temperatury. Enchant, przeciwnie, ma ten sam środek podtrzymujący i warstwy pianki żelowej, ale jest to materac dwustronny. I wreszcie Paradigm Suites to jednostronny materac z zabudowanym wężem, CoreSupport Center firmy Tempur Sealy i chłodzącymi warstwami pianki.

Ale jeśli słyszałeś o jednym z najsłynniejszych materacy hotelowych o nazwie Hilton Serenity Bed w hotelach Hilton, to jest on zaprojektowany i stworzony przez Sertę.

Jakiego rodzaju materaca używa firma Marriott?

Warto również wspomnieć, że Tempur Sealy dostarcza materace, z których korzystają hotele Marriott. Marka posiada Ekskluzywną Kolekcję Marriott, którą można znaleźć w różnych obiektach Marriott. Obejmują one Autograph Collection Hotels, JW Marriott, Residence Inn, Renaissance Hotels, Towneplace Suites, Springhill Suites, Courtyard, Fairfield, AC Hotels i Moxy.

Tempur Sealy zaprojektował materac dla hoteli Marriott i nazywa się Artesia 2.0. Jest to jednostronny materac piankowy z warstwami żelowymi zapewniającymi lepszą oddychalność i pianką SolidEdge zapewniającą stałe podparcie. Podobnie jak materace, które firma Tempur Sealy stworzyła dla hoteli Hilton, kolekcja hoteli Marriott ma również na uwadze personel hotelarski dzięki antybakteryjnym wodoodpornym tkaninom i antypoślizgowemu podkładowi ułatwiającemu zmianę pościeli.

Co to jest system snu Hilton Garden?

Próbując odkryć sekret materacy używanych przez Hilton Garden, natkniesz się na Garden Sleep System. Według Hilton tylko ich hotele Hilton Garden Inn mają łóżko Garden Sleep System, opatentowany produkt. Jest to zasadniczo regulowane łóżko, w którym goście mogą korzystać z niestandardowego pokrętła, aby materac był twardszy lub bardziej miękki.

Jakie są cechy łóżka z systemem spania Hilton Garden?

Łóżko z systemem spania Hilton Garden korzysta z materaca wyposażonego w technologię samoregulacji z powietrzem w celu zmniejszenia nacisku. Zawory na materacu również uwalniają powietrze, gdy się położysz, aby osiągnąć pożądany poziom podparcia użytkownika i wyrównania kręgosłupa. Łóżko Garden Sleep System składa się ze 100% czystej wełny dziewiczej, która jest miękka, oddychająca, a jednocześnie izolująca w różnych klimatach i przyjazna dla zwierząt, jeśli chodzi o pokrycie.

Goście docenią fakt, że wszystkie elementy łóżka nadają się do recyklingu. Wełniana osłona nie pomija również zrównoważonego rozwoju, a samo łóżko wykorzystuje tylko powietrze z otoczenia. Aby materac działał, nie jest potrzebne zewnętrzne źródło zasilania.

Jaki jest najlepszy materac hotelowy do kupienia?

Najbardziej znane materace hotelowe to Marriott Bed i Hilton Serenity Bed. Te materace mają doskonałe recenzje zarówno od gości hotelowych, jak i klientów, którzy kupili je do użytku domowego. Nie sposób jednak określić jednego materaca hotelowego jako najlepszego, ponieważ komfort jest subiektywny.

Niezależnie od tego, czy jest to konkretny hotel, czy materac, na którym śpi Prezydent, musisz kupić taki, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji. Czy chcesz również poznać sekrety materacy Four Seasons, rodzaju materaca w Hard Rock Hotel, marki materacy Sheraton i materacy Fairmont? Wystarczy kilka kliknięć, aby poznać ich funkcje.

Wniosek

Hilton Garden i inne obiekty sieci Hilton mają dobre recenzje dotyczące swoich łóżek hotelowych. Podsumowując, dowiedziałeś się, jakiego materaca używa Hilton Garden i pochodzi on od Tempur Sealy. Ale jeśli chcesz zrozumieć, dlaczego łóżka hotelowe są wygodniejsze, sprawdź poduszki Hilton Inn, poduszki używane przez Holiday Inn Express i markę poduszek hotelowych Marriott!