Z czego wykonany jest materac Casper i czy jest bezpieczny?

Jeśli jesteś ciekaw, z czego wykonany jest materac Casper, porozmawiamy o składnikach pokrowca i pianki. Zawsze warto zapoznać się z materiałami materaca, niezależnie od marki, aby pomóc Ci zdecydować, czy to jest dla Ciebie. Dowiesz się również więcej o tej marce materacy i o tym, jak ich łóżka wyróżniają się na tle konkurencji.

Interesuje Cię również, kto produkuje materace Casper? Zastanów się nad tym, aby szybko przeczytać, aby pomóc Ci lepiej zapoznać się z tą marką łóżek w pudełku.

Z czego wykonany jest materac Casper i czy jest bezpieczny?

Z czego wykonane są materace Casper?

Pianka

Wszystkie materace Casper wykorzystują piankę poliuretanową, oczywiście modele hybrydowe będą miały również sprężyny, a inne modele piankę lateksową i żel polimerowy. Niemniej jednak możesz mieć pewność, że Twoje łóżko z pianki Casper jest wolne od formaldehydu i innych niebezpiecznych chemikaliów, takich jak rtęć, ołów, metale ciężkie i substancje zubożające warstwę ozonową. Ponadto wszystkie pianki Casper posiadają certyfikat CertiPUR, który zapewnia, że ​​łóżka mają niską emisję LZO dla wymaganej jakości powietrza w pomieszczeniach.

Zapach na nowym materacu Casper jest normalny i można się spodziewać, że zniknie po wentylacji. Oto więcej wskazówek dotyczących otwierania materaca Casper.

Okładka

Materace Casper wykorzystują pokrowce pochodzące z materiałów pochodzących z recyklingu. Zawierają bawełnę z recyklingu, sztuczny jedwab, lycra, a nawet poliester z recyklingu.

Z czego wykonany jest materac Casper Original?

W materacu Casper Original zastosowano najwyższej jakości piankę poliuretanową z certyfikatem CertiPUR, natomiast w wersji Hybrid łóżka Original jest on połączony ze sprężynami. Pokrowiec jest wykonany z poliestru, bawełny, sztucznego jedwabiu i lycry, które są poddawane recyklingowi. Casper wykorzystuje również Zoned Support dla unikalnego ergonomicznego systemu wsparcia oraz AirScape do regulacji temperatury.

Z czego wykonany jest materac hybrydowy Nova?

W materacu hybrydowym Casper Nova zastosowano również pokrowce wykonane z materiałów upcyklingowych występujących w innych modelach Casper. Następnie łączy piankę poliuretanową z certyfikatem CertiPur, sprężyny, Zoned Support i AirScape.

Z czego wykonany jest materac Element?

Materac Casper Element, podobnie jak inne materace Casper, wykorzystuje dwie warstwy pianki poliuretanowej i ekologiczne tekstylia.

Jaki rodzaj pianki znajduje się w materacu Casper?

Pianka, którą znajdziesz na materacu Casper to pianka poliuretanowa. I chociaż ten syntetyczny materiał ma złą reputację, nie musisz się martwić, ponieważ Casper używa tylko certyfikowanych pianek. Certyfikat CertiPUR-US oznacza, że ​​materiał jest testowany pod kątem emisji, trwałości i norm bezpieczeństwa dotyczących zubożających warstwę ozonową.

Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich Niskie emisje LZO dla jakości powietrza w pomieszczeniach regulują również pianki w materacach Casper. Ponadto w ich produktach nie ma materiałów pochodzących od zwierząt lub testowanych na zwierzętach.

Czy materac Casper jest wykonany z lateksu?

Casper posiada również materac wykonany z lateksu i jest to materac hybrydowy Casper Wave. W całej konstrukcji tego modelu zastosowano również piankę lateksową i żel polimerowy. Casper stworzył hybrydowe łóżko Wave, aby połączyć wsparcie pianki z pamięcią kształtu z chłodnym uczuciem spania na lateksowym materacu.

Z hybrydą Casper Wave otrzymasz piankę poliuretanową na górze, naturalny lateks na kolejnej warstwie, strefową piankę memory na trzeciej warstwie, piankę poliuretanową z żelowymi wkładkami na czwartej warstwie oraz kombinację osłoniętych sprężyn i pianki poliuretanowej na podstawa dla lepszej trwałości. Interesują Cię materace, które wykorzystują wyłącznie naturalne materiały? Tutaj możesz kupić materace z naturalnego lateksu.

Z czego wykonana jest pianka pamięciowa Casper?

Pianka z pamięcią kształtu Casper to podzielona na strefy pianka o dużej gęstości, w której trzy strefy są ergonomicznie zaprojektowane, aby utrzymać kręgosłup w idealnej neutralnej pozycji podczas snu. Ten rodzaj pianki z pamięcią kształtu jest jednym z materiałów w materacu Casper Original, gdzie Casper połączył go również z pianką poliuretanową o otwartych komórkach, zapewniającą oddychalność i trwałą pianką poliuretanową w podstawie. Te pianki posiadają również certyfikat CertiPUR, aby zapewnić Ci spokój ducha.

Sprawdź nasz szczegółowy przewodnik porównawczy, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jaki rodzaj pianki z pamięcią kształtu jest najlepszy.

Co jest takiego specjalnego w materacu Casper?

Można powiedzieć, że to, co wyróżnia materac Casper od innych, to to, że marka wyśle ​​go do Ciebie w pudełku. Łóżko w pudełku oferuje kupującemu różne korzyści, ponieważ można je szybko przenieść po dostawie w porównaniu z nieporęcznym materacem. Kolejną zaletą materaca typu bed-in-a-box jest to, że można go kupić po niższej cenie niż materace w sklepach, gdzie różne czynniki zwiększają koszty produktów.

Nie ma wątpliwości, że Casper należy do czołowych producentów materacy w pudełku. Więc jeśli chcesz wypróbować tę innowację po raz pierwszy, możesz rozważyć Casper. Marka udowadnia nawet swoje zaufanie do jakości swoich materacy dzięki 10-letniej ograniczonej gwarancji.

Wniosek

Czy ten artykuł odpowiedział na wszystkie Twoje pytania dotyczące ogólnej konstrukcji materaca Casper? Reasumując odpowiedź na pytanie, z czego wykonany jest materac Casper, wykorzystują piankę poliuretanową oraz ekologiczne tkaniny. Niektóre modele materacy mają również sprężyny, piankę lateksową i wkłady żelowe.

Ogólnie rzecz biorąc, materiały są bezpieczne, ponieważ Casper posiada certyfikat CertiPUR-US. Mamy nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł, ale jeśli nadal masz jakieś pytania, nie wahaj się zostawić żadnych pytań. Możesz również sprawdzić oficjalną stronę Caspera.