W co się ubrać na zimne wesele na świeżym powietrzu: najlepsze stroje

Jeśli chcesz wiedzieć, w co się ubrać na zimne wesele w plenerze, rozważ te pięć wskazówek dotyczących stroju gościa weselnego. Będą Cię ogrzać, ale pozostaniesz również formalny na wesele.

A mówiąc o zimnych porach roku, możesz też przeczytać o tym, w co się ubrać na zimowy ślub. Przejrzyj naszego bloga, aby znaleźć różne pomysły na stroje dla różnych lokalizacji ślubnych.

W co się ubrać na zimne wesele na świeżym powietrzu: najlepsze stroje

W co się ubrać na zimne wesele na świeżym powietrzu: pomysły na strój gości weselnych

Stroje z rękawami

Jeśli wybierasz się na zimne wesele w plenerze, stroje z długimi rękawami pomogą ci zachować komfort podczas ceremonii. Pomyśl o sukienkach lub bluzkach z długimi rękawami dla kobiet lub koszuli z długim rękawem dla gości płci męskiej.

Fantastyczne jest to, że stroje z rękawami dla gości są odpowiednie, nawet jeśli nie jest bardzo zimno. Na przykład wesela jesienne mogą być chłodne, ale nie tak chłodne jak wesela zimowe.

Więc jeśli jesteś gościem na jesiennym weselu na świeżym powietrzu lub ceremonia odbywa się nad morzem przy silnym wietrze, możesz czuć się komfortowo dzięki strojom z rękawami. Ponadto nie będzie Ci za gorąco, ponieważ nie nakładasz warstw.

Materiał odpowiedni na zimowy strój ślubny

Poza stylem samego stroju, tkaniny i materiały twoich ubrań mogą zapewnić ciepło podczas mroźnego ślubu na świeżym powietrzu. Więc zamiast lekkich i oddychających materiałów, potrzebujesz czegoś ciepłego i ciężkiego.

Rozważ sukienkę lub garnitur z aksamitu, nylonu, wełny konopnej, flaneli lub polaru. Możesz również rozważyć ubrania wielowarstwowe, dzięki czemu nie musisz nosić kolejnej części garderoby na strój gościa weselnego.

Wygodne kolory na wesele w plenerze

Czy wiesz, że niektóre kolory lepiej zatrzymują ciepło? Dlatego chcesz wybrać kolory, które zapewnią Ci ciepło na weselu w plenerze.

Pomyśl o bogatych i ciemnych odcieniach, takich jak czerń, granat, burgund, a nawet o odcieniach klejnotów, takich jak szmaragd. Ale oczywiście pamiętaj, że wybierasz się na wesele i nadal musisz podążać za motywem wskazanym na zaproszeniu.

Nie chcesz też wyróżniać się lub nosić w tym samym kolorze co wesele. I wreszcie, niektóre ciemne kolory nie będą odpowiednie, jeśli ślub plenerowy odbędzie się rano lub po południu.

Aby pomóc Ci ich uniknąć, oto kolory, których nie powinieneś nosić na weselu.

Bielizna do noszenia

Bielizna, którą założysz do stroju gościa weselnego, może również pomóc Ci zachować komfort podczas chłodnego wesela na świeżym powietrzu. Na przykład możesz chcieć założyć konkretną sukienkę, ale jest ona za krótka i byłaby zimna w plenerowym miejscu weselnym.

Rozwiązaniem byłyby rajstopy w jednolitym kolorze z puszystym materiałem pod spodem. Z drugiej strony, goście płci męskiej mogą nosić pod spodniami długą bieliznę podobną do rajstop.

Okrycie stroju gościa weselnego

Najszybszym i najbardziej stylowym sposobem na ogrzanie się na zimnym weselu na świeżym powietrzu jest noszenie zakryć na strój. Mogą również uatrakcyjnić formalność Twojego stroju, idealne na wesele w czerni.

Pomyśl o ciemnych płaszczach, marynarkach lub kurtkach wykonanych z grubych i puszystych materiałów. Płaszcz będzie dobrze komponował się z kombinezonem dla kobiet, podczas gdy istnieją różne fasony marynarek dla mężczyzn, które będą pasować do różnych motywów ślubnych.

Jak mam się ubrać na zimowy ślub w plenerze?

Choć zima nie jest najpopularniejszym sezonem na śluby plenerowe, coraz więcej par podchodzi do pomysłu ślubu w zimowej krainie czarów. Odbędą ceremonię na świeżym powietrzu i skorzystają ze wspaniałego białego tła.

Biorąc to pod uwagę, co gość powinien ubrać na zimowy ślub w plenerze?

Sprawdź zaproszenie na ślub

Chociaż powinieneś wybierać ciepłe ubrania, nie chcesz wyglądać nie na miejscu na weselu. Postępuj zgodnie z kodem ubioru wskazanym w zaproszeniu na ślub.

Wypróbuj poniższe sugestie i odpowiednio się ubierz lub ubierz:

  • Czarny krawat zimowy ślub w plenerze: smoking z ciepłych materiałów, ciemna sukienka z długimi rękawami i do ziemi
  • Półformalne zimowe wesele w plenerze: marynarka i koszula zapinana na guziki, bluzka i spódnica z rajstopami i żakietem
  • Swobodny zimowy ślub: tweedowa kurtka i dżins, kombinezon i płaszcz

Dostosuj do pogody i lokalizacji

Czy ślub w plenerze odbędzie się w najzimniejszym dniu miesiąca? Czy lokalizacja na zewnątrz jest całkowicie otwartą przestrzenią?

Chociaż powinieneś spodziewać się, że zimowy ślub będzie zimny, możesz dostosować materiały, warstwy i kolory stroju do miejsca i daty ślubu. Na przykład możesz uciec z szalem lub możesz potrzebować różnych nakryć.

Co nosisz na nieformalne zimowe wesele?

Jak każdy inny ślub, nadal chcesz zachować formalność jako podstawową etykietę gościa. Tak więc na swobodny zimowy strój ślubny, denim może być mile widziany, ale zamiast podartych wybierz zwykłe i ciemne dżinsy.

A jeśli masz na sobie kurtkę lub jakiekolwiek okrycie, nie powinno to mieć żadnego graficznego nadruku ani słowa. Następnie wybierz szykowną parę butów, aby nie wyglądać, jakbyś wybierał się na imprezę tematyczną.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, w co się ubrać na zimne wesele w plenerze, rozważ długie rękawy, ciepłe tkaniny, ciemne kolory, odpowiednią bieliznę i coś, co można nałożyć na swój strój.

Nadal chcesz przestrzegać zasad ubioru ślubnego, więc pamiętaj o swoim ogólnym stroju. Mamy nadzieję, że te wskazówki Ci pomogą; daj nam znać poniżej, co założysz na zimny ślub w plenerze.