W co się ubrać na weselny brunch: najlepsze stroje

Jeśli nie masz pewności, w co się ubrać na weselny brunch, wyróżnimy strój dla gości płci męskiej i żeńskiej, aby pomóc Ci stworzyć strój. Porozmawiamy również o oczekiwanym stroju na brunchowe wesela i czego się spodziewać, jeśli wydarzenie odbędzie się o tej porze dnia.

Wesela brunchowe odbywające się zwykle o godzinie 11 lub 13 będą idealne latem ze względu na piękną pogodę, zwłaszcza na zewnątrz. Dlaczego więc nie poczytać o tym, w co się ubrać na letnie wesele, aby uzyskać dodatkowe pomysły na strój?

W co się ubrać na weselny brunch: najlepsze stroje

Co nosisz na weselny brunch jako gość?

Goście płci męskiej

Ponieważ wesela brunchowe odbywają się późnym rankiem lub wczesnym popołudniem, można się spodziewać, że romans nie będzie tak formalny jak wieczorne przyjęcia weselne. Biorąc to pod uwagę, możesz ubrać swój formalny garnitur, gubiąc krawat lub wybierając zamiast tego marynarkę i spodnie.

Nadal nie chcesz wyglądać swobodnie, bo to ślub. Ponadto sprawdź zaproszenie na ślub w miejscu ślubu, ponieważ może to pomóc ci odpowiednio się ubrać lub ubrać.

Na przykład wesela na brunchu w plenerze będą wygodne w jasnej koszuli z kołnierzykiem i spodniach khaki. Kolejnym strojem, który warto wypróbować na ślubny brunch, jest sportowa marynarka ze spodniami, ponieważ strój wygląda elegancko, ale niezbyt formalnie na brunch.

Goście

Podobnie jak mężczyźni ubierają się na weselny brunch, kobiety nie muszą ubierać się tak formalnie, jak podczas wieczornej kolacji. Byłoby najlepiej, gdybyś zachował równowagę między formalnym a swobodnym, jednocześnie pamiętając o lokalizacji weselnego brunchu dla wygody.

Bezpiecznym wyborem jest strój koktajlowy, który nie jest zbyt odkrywczy i nie przyciąga wzroku. Na przykład para szykownych szpilek z sukienką tuż nad kolanami powinna wyglądać elegancko na ślub w brunchu.

Kobiety, które wolą spodnie od spódnic i sukienek, mogą również zdecydować się na kombinezon w pastelowych kolorach, a nawet elegancki garnitur z formalnymi mieszkaniami dla wygody, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Oto bardziej szczegółowy przewodnik, jak nosić płaskie buty na wesele, jeśli obcasy są dla Ciebie niewygodne.

Jaki jest strój na brunchowe wesele

Najpopularniejszy dress code na weselny brunch jest półformalny, ale niektórzy mogą również zauważyć, że chcieliby, aby ich goście byli w stroju koktajlowym. Mając to na uwadze, zawsze zapoznaj się z zaproszeniem na ślub, aby lepiej wybrać strój.

Jest mało prawdopodobne, aby ślub w brunchu był imprezą z wiązaniem, ale nadal powinieneś się ubrać i włożyć trochę wysiłku w swój strój na wesele. Oto kilka wskazówek dotyczących ubierania się na półformalnym brunchu weselnym:

  • Wybierz miękkie i jasne kolory zamiast odważnych i błyszczących tkanin do swoich ubrań
  • Zastanów się nad porą roku, w którym chcesz mieć przewiewną i chłodną odzież podczas upalnego brunchu
  • Unikaj bieli lub wyznaczonego koloru na wesele, podobnie jak przy podejmowaniu decyzji o tym, w co się ubrać na każde wesele
  • Subtelne nadruki wyglądają interesująco w stroju ślubnym na brunch, o ile nie będą zbytnio zwracać na ciebie uwagi
  • Pomiń strój sportowy i codzienne ubrania
  • W razie wątpliwości zapytaj parę o to, co planujesz ubrać

Co ubierzesz na niedzielny brunch weselny?

Niektóre pary decydują się na wesele w brunchu w niedzielę ze względu na bardziej swobodną atmosferę, a niektóre lokale są jeszcze bardziej przystępne cenowo w niedziele. Więc co powinieneś ubrać na niedzielny brunch weselny?

Na niedzielnym brunchu częstym motywem przewodnim jest strój pół-casualowy. Oznacza to, że wzory, pastelowe kolory i jasne tkaniny są idealne do Twojego stroju.

Jeśli przyjęcie brunchowe odbywa się w ogrodzie, można skorzystać z motywów kwiatowych. Pora roku może również pomóc w wyborze palety kolorów dla Twojego stroju.

Oto, w co się ubrać na wiosenny ślub, jeśli brunch odbywa się między marcem a czerwcem.

Co nosisz na elegancki brunch?

Szykowny brunch oznacza, że ​​szukasz stroju, który nie jest zbyt swobodny, ale nie jest czymś, co założysz na imprezę z czarnymi krawatami. Może to oznaczać półformalne bluzki, koszule z kołnierzykiem, chinosy, spódnice i sukienki.

Możesz również stylizować strój biznesowy, aby wyglądał bardziej na ślub, z odpowiednimi dodatkami i biżuterią. I oczywiście nie zapomnij założyć eleganckich butów i torby, która będzie uzupełnieniem twoich ubrań.

Czy możesz założyć czarną sukienkę na ślubny brunch?

Na ślubny brunch możesz założyć czarną sukienkę, ponieważ łatwo ją ułożyć lub zmniejszyć, aby dopasować ją do koktajlowego lub półformalnego dress code. Ponadto pamiętaj, że nadal nie chcesz nosić czegoś zbyt krótkiego lub odsłaniającego, i najlepiej jest uwzględnić inne kolory i nie wybierać całkowicie czarnego stroju.

Niektóre kultury mogą również korelować czerń z żałobą, więc zawsze pytaj druhnę, czy ten kolor będzie odpowiedni na wesele. I oczywiście nie zapominaj o pogodzie, ponieważ czerń może być niewygodna, jeśli w miejscu ślubu jest bardzo gorąco.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, w co się ubrać na weselny brunch, który zazwyczaj ma dla gości rekomendację stroju półformalnego lub koktajlowego.

Sprawdź w zaproszeniu ślubnym strój i miejsce wesela, aby lepiej stworzyć strój. Możesz również zdecydować się na szykowne ubrania lub stylowy strój biznesowy na wesele.