W co się ubrać na wesele w winnicy: nakazy i zakazy

Jeśli nie masz pewności, w co się ubrać na wesele w winnicy, musisz wziąć pod uwagę dwie rzeczy. Najpierw omówimy następujące zasady dotyczące ubioru i ubierania się dla wygody, jeśli ślub, w którym bierzesz udział, odbędzie się w winnicy.

Dowiesz się również więcej o wyborze stroju na wesela w plenerze. Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących stylizacji, nasz blog zawiera różnorodne tematy, które pomogą Ci dobrze się ubrać.

W co się ubrać na wesele w winnicy: nakazy i zakazy

Na przykład przeczytaj, w co się ubrać na letnie wesele i nie tylko.

Wskazówki, jak znaleźć strój na wesele w winnicy

Przeczytaj kod ubioru

Sprawdź swoje zaproszenie na ślub, aby poznać strój oczekiwany dla gości. Wesela w winnicy są zwykle półformalne lub casualowe w przebraniach.

Kuszące może być założenie koszuli i dżinsów do tych zasad dotyczących ubioru, myśląc, że będą wygodne dla winnicy. Jednak nadal chcesz się ubrać, ponieważ wybierasz się na wesele, a nie na wakacje z rodziną.

Kobiety mogą rozważyć gustowną sukienkę koktajlową, a mężczyźni mogą połączyć prostą białą koszulę z płaszczem, nawet bez krawata. Aby zobaczyć kolory, sprawdź kolorystykę wesela na podstawie zaproszeń lub zapytaj parę z wybranym strojem, czy się na to zaakceptuje.

I chociaż należy zawsze zakładać, należy pamiętać, aby nigdy nie nosić niczego zbyt przyciągającego wzrok. Nigdy nie wolno zwracać uwagi na siebie i z pary, niezależnie od tego, czy jest to ślub w winnicy, czy nie.

Weź pod uwagę wygodę

Chcesz zachować szacunek w swoim stroju, jak inne wesela w plenerze, ale praktyczność jest również niezbędna. Na przykład unikaj długich strojów, które utrudnią chodzenie i wybierz mieszkania, aby nie walczyć w miejscu.

W przypadku mężczyzn wybierz oddychające tkaniny na koszule i wybierz swoją ulubioną parę butów do garnituru, o których wiesz, że nie sprawią Ci bólu przez cały dzień. I oczywiście, niezależnie od gościa, pamiętaj o akcesoriach, które przyniesiesz na wesele w winnicy.

Oznacza to, że chcesz przestrzegać zasady „mniej znaczy więcej” z rozmiarem swojej torby i zabrać ze sobą tylko to, co niezbędne. Wybierz również prostą biżuterię, aby nie czuć się niekomfortowo na zewnątrz.

Ale oczywiście weźmy pod uwagę bieżący sezon podczas imprezy. Przynieś lekki płaszcz lub kurtkę, którą możesz nosić, gdy robi się przewiewnie lub zimno.

Co faceci noszą na wesele w winnicy?

Masz różne wybory stroju, kiedy wybierasz się na wesele w winnicy jako facet. Po potwierdzeniu ubioru możesz ubrać lub ubrać klasyczne elementy garderoby.

Na przykład podstawowa koszula zapinana na guziki z kołnierzykiem pasowałaby na wesele w winnicy, nie wyglądając na przesadnie lub niedostatecznie ubraną. Następnie możesz zdecydować się na spodnie lub spodnie do swojej nogawki.

Ten strój będzie wyglądał szczególnie dobrze, jeśli zdobędziesz najlepiej dopasowane ubrania, więc rozważ udanie się do krawca w celu uzyskania niezbędnych przeróbek. Wreszcie, eleganckie buty powinny zachować klasę w winnicy, ponieważ wybór wszystkiego, co otwarte, będzie wydawać się tandetny na wesele.

Jakich strojów nie powinieneś nosić na wesele w winnicy? Na każdym weselu goście płci męskiej powinni unikać koszul z grafikami, a nawet jasnych kolorów.

Co powinienem ubrać na ślub w winnicy Marty?

Zastanów się, gdzie odbędzie się ślub w Martha’s Vineyard. Jeśli para zamierza wykorzystać przepiękne plenery, ich ślub prawdopodobnie odbędzie się pod namiotem.

Ta lokalizacja będzie odpowiednia z wygodnym strojem i butami do łatwego chodzenia. Kobiety powinny nosić buty na płaskim obcasie zamiast obcasów, które mogą zatopić się w trawie.

Najlepiej też rozważyć strój, który zakryje nogi w celu ochrony przed kleszczami, więc spodnie są potencjalnie dobrym wyborem. Jeśli chodzi o mężczyzn, odpowiedni powinien być typowy półformalny strój ślubny, o ile nigdy nie wybierają szortów.

Co nosisz na swobodne wesele na świeżym powietrzu?

Nieformalny ślub na świeżym powietrzu jest prawdopodobnie najbardziej dostępnym rodzajem, w którym można wziąć udział, ponieważ w szafie każdego jest wiele codziennych ubrań. Jednak nadal byłoby w dobrym guście, gdybyś nie wykorzystywał zbyt często swobodnego ubioru.

Oznacza to unikanie szortów i t-shirtów, a jeśli będziesz nosić dżinsy, zaopatrz się w dobrą parę na wesele. Ponieważ jest na zewnątrz, kobiety mogą rozważyć sukienki midi, a nawet kombinezony.

W przypadku obuwia idealne byłyby płaskie buty, a jeśli chcesz szpilki, koturny są bezpieczniejsze niż szpilki na zewnątrz. Oczywiście zawsze możesz sprawdzić z innymi gośćmi lub samą parą, jakie są ich oczekiwania co do stroju gościa na weselu.

Co więcej, będzie na zewnątrz, więc pogoda będzie miała wpływ na twój strój. Na przykład przeczytaj, w co się ubrać na zimowy ślub, jeśli wybrana przez parę data przypada na chłodny miesiąc.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedziałeś się, w co się ubrać na wesele w winnicy, ale należy położyć nacisk na sprawdzenie ubioru.

Często wesela w winnicy są półformalne, ale nadal musisz upewnić się, w co para chciałaby, aby ubrana była ich gość. Stamtąd rozważ praktyczność przy wyborze mody, ponieważ chcesz poruszać się po lokalizacji bez dyskomfortu.

Oznacza to ostrożne obchodzenie się z obuwiem, takim jak obcasy dla kobiet, i strategiczne nakładanie na siebie strojów dla mężczyzn, którzy często łączą koszule i garnitury. Mamy nadzieję, że dużo się nauczyłeś; zostaw nam komentarz, jeśli masz.