W co się ubrać na wesele w stodole: najlepsze stroje dla gości

Przy podejmowaniu decyzji, w co się ubrać na wesele w stodole, należy wziąć pod uwagę dwie kwestie. Ten artykuł pomoże Ci zdecydować się na strój weselny w stodole jako gość, zachowując jednocześnie funkcjonalność dla rustykalnej oprawy i formalności na wesele.

Musisz nosić odpowiednie ubranie, unikalne dla tego rodzaju ślubu. A jeśli interesują Cię wesela w stodole, możesz również przeczytać o tym, ile kosztuje ślub w stodole.

W co się ubrać na wesele w stodole: najlepsze stroje dla gości

W co się ubrać na wesele w stodole: najlepsze pomysły na strój dla gości

Miej na uwadze funkcjonalność swojego stroju ślubnego w stodole

Wesele w stodole wymagają od gości noszenia czegoś odpowiedniego do rustykalnego motywu weselnego. Oznacza to oczekiwanie na wyzwania elementów występujących w niekonwencjonalnym miejscu ślubu.

Na przykład kobiety, które decydują się na strój weselny w stodole, muszą uważać na długość swojego ubrania, aby ułatwić poruszanie się po okolicy. Ponadto pomogłoby to uniknąć upiększonych i mocno szczegółowych strojów, które mogą łapać się w stodole.

Z drugiej strony, goście płci męskiej powinni wybierać lekkie i przewiewne tkaniny, zwłaszcza podczas ubierania się warstwami. Na ślubie w stodole może być gorąco, a jeśli masz na sobie garnitur lub marynarkę, nie chcesz się przegrzać.

Ubierz się odpowiednio i załóż coś odpowiedniego na wesele

Uczestnicząc w weselu w stodole, musisz sprawdzić kod ubioru na zaproszeniu, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni strój. Podczas gdy wesela w stodole są mniej prawdopodobne, że będą imprezą w stylu black-tie, nie zakładaj, że możesz nosić codzienny strój, chyba że zaznaczono inaczej.

Zastanów się nad szykownymi strojami, które mieszczą się pomiędzy wygodą swobodnego, ale wciąż półformalnego, gdy wybierasz się na wesele. Na przykład możesz zdecydować się na sukienkę midi i buty na niskim obcasie lub koszulę z długim rękawem z eleganckimi spodniami i butami.

Pomyśl o czymś lekkim, ale eleganckim, gdy ubierasz się na wesele w stodole. Tworząc kreację, możesz również sprawdzić zaproszenie na ślub, aby wybrać paletę kolorów do naśladowania.

Jakie buty nosisz na wesele w stodole?

Buty wpływają na strój ślubny, który założysz. A biorąc udział w weselu w stodole, chcesz mieć coś odpowiedniego do ubioru, ale jesteś też gotowy na spacery po polach.

Przyjęcie weselne w stodole jest potencjalnie wyzwaniem dla obcasów, ponieważ mogą zatonąć lub poślizgnąć się na ziemi lub trawie. Dlatego kobiety mogą rozważyć buty na płaskim obcasie, sandały, a nawet buty, jeśli nie mają na niskim obcasie lub koturnie.

Z drugiej strony mężczyźni mogą również rozważyć buty dla wygody, ale powinno być łatwo znaleźć eleganckie buty, które nie będą powodować bólu stóp. Na pół-swobodne wesela w stodole możesz również nosić tenisówki, o ile uzupełniają one Twój rustykalny strój ślubny.

Co ubierzesz na jesienne wesele na farmie?

Przede wszystkim sprawdź zaproszenie na ślub pod kątem oczekiwanego stroju ślubnego na jesienny ślub na farmie. Jeśli jest to niezobowiązujące wesele, kwieciste sukienki midi, pajacyki, kombinezony na płaskim obcasie, sandały czy szpilki na słupku to fantastyczne pomysły na weselne kobiety.

Twój strój weselny na jesienną farmę może być również sportową kurtką ze spodniami khaki dla męskich gości weselnych. Możesz nawet uczynić kombinację garnituru i spodni bardziej swobodnym, gubiąc krawat.

Pamiętaj, że ponieważ będzie to wesele na farmie, chcesz mieć coś wygodnego w zależności od pogody. Być może będziesz musiał także chodzić, więc ostrożnie dobieraj obuwie.

Jeśli ślub na farmie wypada w Halloween, możesz sprawdzić, w co się ubrać na wesele Halloween, aby znaleźć pomysły na ubrania.

Co ubierzesz na letnie wesele w rustykalnym stylu?

Rustykalne wesela, takie jak te, które odbywają się na świeżym powietrzu, w gospodarstwie, stodole, a nawet na kempingu, zawierają w swoim ogólnym temacie naturalne i organiczne. Dlatego warto pamiętać o tym podejściu, decydując, w co się ubrać na wesele.

Kraciaste wzory, kwiaty, ziemiste kolory, naturalne tkaniny, oddychająca odzież i wygodne obuwie to kluczowe elementy rustykalnego stroju ślubnego. A jeśli odbywa się latem, chcesz uniknąć ciemnych kolorów i grubych tkanin dla wygody.

Mężczyźni mogą nosić bawełniane kurtki i spodnie w kolorach ziemi, a kobiety mogą wypróbować kombinezony lub zwiewne sukienki maxi o ekscytujących wzorach. Tylko upewnij się, że niezależnie od tego, jaki strój weselny będziesz nosić, musisz unikać przyciągania wzroku, ponieważ jesteś gościem weselnym.

Co nosisz na wiejskie wesele?

Szykowny casual lub półformalny to typowy dress code na wesela wiejskie. Oznacza to, że nie musisz nosić garnituru i krawata ani sukni balowych, jak w przypadku innych wesel.

Niektóre stroje do rozważenia dla gości weselnych na wesele wiejskie to zapinana koszula z khaki lub ładna bluzka i spódnica. Możesz również sprawdzić miejsce, w którym znajdziesz inspirację, co jest odpowiednie do noszenia.

Możesz również przeczytać, w co się ubrać na ślub na pustyni, jeśli para chce mieć takie miejsce na ślub w kraju. Niemniej jednak nie wahaj się zapytać kogoś z wesela, jeśli nie jesteś pewien, jaki jest idealny strój gościa weselnego.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, w co się ubrać na wesele w stodole, co powinno być wygodne i praktyczne na wesele w stylu rustykalnym.

Oznacza to wygodne buty i tkaniny, ale także coś wystarczająco szykownego, ponieważ wciąż jest to wesele, w którym bierzesz udział. Oczywiście zawsze możesz odwołać się do zaproszenia ślubnego o dress code lub zapytać kogoś bliskiego parze.