W co się ubrać na wesele w Kalifornii: pomysły na stroje

Jeśli chcesz wiedzieć, w co się ubrać na wesele w Kalifornii, najlepiej zapoznać się ze strojem gościa weselnego na każdy dress code. Podzielimy się również pomysłami, w co się ubrać na kalifornijskie wesela odbywające się na plaży.

Ślub w Kalifornii może również odbyć się latem, aby wykorzystać naturalną geografię stanu. Więc na ten ślub możesz również przeczytać, w co się ubrać na letnie wesele.

W co się ubrać na wesele w Kalifornii: pomysły na stroje

W co się ubrać na wesele w Kalifornii: zasady dotyczące ubioru gości

Oficjalne wesela w Kalifornii

Mimo że pary zazwyczaj planują wesela w Kalifornii w miesiącach letnich, nie jest zaskakujące, że otrzymane zaproszenie wskazuje na formalny strój gościa weselnego. Biorąc to pod uwagę, mężczyźni mogą spodziewać się noszenia garniturów, a kobiety w długich sukienkach.

Kolejną wskazówką, aby poznać najlepszą suknię dla gości weselnych, jest miejsce i godzina oficjalnego ślubu w Kalifornii. Jeśli jest w pomieszczeniu i wieczorem, prawdopodobnie jest to impreza na czarnym tle.

Ale oczywiście nie przesadzaj ze swoim strojem, ponieważ nie chcesz sprawiać wrażenia, że ​​próbujesz przyćmić pannę młodą i pana młodego. Unikaj odsłaniania ekstrawaganckich ubrań i zachowaj subtelność, przestrzegając formalnego dress code’u.

Półformalne wesela w Kalifornii

Jeśli ślub w Kalifornii odbywa się na zewnątrz lub latem, para mogła poprosić o półformalny ślub. Ponieważ jest w Kalifornii, możesz bawić się jasnymi letnimi kolorami i długościami, które zwykle są pomijane podczas oficjalnych wydarzeń.

Kobiety mogą również wypróbować kombinezony, a mężczyźni mogą uciec od zgubienia krawata w garniturze lub zastąpienia garnituru elegancką koszulą zapinaną na guziki. Jeśli chodzi o kolory, goście weselni uczestniczący w półformalnym weselu w Kalifornii mogą wypróbować niebieskie, zielone i ciepłe kolory, które nie są zbyt jasne i nie pasują do palety kolorów ślubu.

Martwisz się, że upalna pogoda w Kalifornii sprawi, że poczujesz się niekomfortowo? Oto, w co się ubrać na gorące wesele.

Swobodne wesela w Kalifornii

Jeśli otrzymałeś zaproszenie na ślub w Kalifornii, a jego strój jest swobodny, nie myśl, że oznacza to, że założysz coś, co można zobaczyć na grillu lub w Mallingu. Zamiast tego pomyśl o szykownym, swobodnym stylu, ale możesz zostawić swoje suknie i smokingi w domu.

Nieformalny ślub w Kalifornii może oznaczać stroje podobne do ślubu w stylu Boho. Możesz również wykorzystać to miejsce jako wskazówkę dotyczącą wygodnych tkanin i obuwia.

Inne pomysły na stroje to pajacyki, sukienki midi, koszulki polo, chinosy, sandały i eleganckie trampki. Pamiętaj, aby w razie potrzeby zabrać ze sobą szale, kurtki, czapki i inne akcesoria do noszenia na stroju.

Śluby na plaży w Kalifornii

Większość par organizuje wesele w Kalifornii na stanowych plażach. Kalifornijskie plaże z pewnością będą idealnym tłem dla każdego wesela.

Biorąc to pod uwagę, możesz nosić odpowiedni strój plażowy, jeśli zostaniesz zaproszony na wesele na plaży w Kalifornii. Na przykład możesz zdecydować się na zwiewne spódnice maxi i skromne topy bez rękawów, a mężczyźni mogą nosić koszulę z długimi rękawami i szorty.

Nie zapomnij założyć butów, które nie zatopią się w piasku. I na koniec pamiętaj o kolorach wesela, aby ich nie dopasowywać.

Co powinienem ubrać na jesienny ślub w Kalifornii?

Kalifornia przeżywa jesień, więc jeśli chcesz jesiennych kolorów i kalifornijskich parków przyrody na swój ślub, nie zapomnij poinstruować gości, w co się ubrać. Wykorzystaj swoje miejsce i czas jako przewodnik dla odpowiedniego ubioru lub tematu, o który możesz poprosić.

Na przykład jesień w Kalifornii jest idealna na rustykalne wesele w plenerze. Goście mogą nosić stroje inspirowane naturalnymi kolorami zieleni, czerwieni i brązów, bez konieczności zamawiania wieczoru w czerni.

Jako gość na jesiennym weselu bądź przygotowany na zmienne warunki pogodowe. Może być zimno lub gorąco, więc zawsze weź ze sobą coś na warstwy i wybierz oddychający materiał na swój podstawowy strój.

Co to jest elegancki strój ślubny z Kalifornii?

Podczas określania, w co się ubrać na wesela w Kalifornii, na niektórych zaproszeniach możesz znaleźć strój zwany eleganckim strojem ślubnym. Jednak wyjaśnienia dotyczące tego ubioru są różne, więc najlepiej poprosić kogoś bliskiego pary o wyjaśnienie.

Strona ślubna może również zawierać przykładowe stroje dla gości. Ale z różnych źródeł, elegancki strój ślubny w Kalifornii jest definiowany jako styl z romantycznymi i rustykalnymi akcentami.

Możesz sobie wyobrazić coś nowoczesnego, ale wciąż z klasą. Wskazówką może być wykorzystanie zaproszenia ślubnego do kolorystyki wesela lub samego miejsca.

A jeśli nic nie wskazuje, przeczytaj, w co się ubrać na wesele bez dress code’u.

Czym jest ślub w stylu kalifornijskim?

Istnieje weselny układ siedzeń zwany stylem kalifornijskim. Odnosi się to do konfiguracji miejsc siedzących, w której rzędy krzeseł znajdują się przed salą, aby najlepiej oglądać ceremonię.

Następnie pozostali goście weselni będą obserwowali uroczystość ze swoich stołów. Ta konfiguracja jest idealna, jeśli nie chcesz odwracać pokoju, a także będziesz mieć koktajl w tym samym miejscu.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, w co się ubrać na ślub w Kalifornii, musisz przestrzegać formalności wydarzenia.

Miejsce, godzina i pora wesela również mogą być Twoimi wskazówkami na temat odpowiedniego stroju gościa weselnego. Ale w przypadku większości wesel w Cali nie jest zaskoczeniem, że ślub odbywa się na plaży z półformalnym dress codem.