W co się ubrać na wesele w ciąży

Ci, którzy nie mają pojęcia, w co się ubrać na wesele w ciąży, mogą wziąć pod uwagę dwa czynniki. Ten przewodnik po strojach zawiera wskazówki i porady dotyczące stylizacji dla gości w ciąży, panny młodej ubierającej brzuszek lub ciężarnej druhny, która nie chce wyglądać zbyt oczywisto.

Polecamy również czytanie blogów ślubnych dla innych poradników ubioru. Na przykład możesz uczestniczyć w próbnej kolacji, więc poczytaj o tym, w co się ubrać na próbną kolację weselną.

W co się ubrać na wesele w ciąży

Co mogę ubrać na ślub w ciąży

Bądź praktyczny

Zacznij od określenia ubioru, aby poznać odpowiedni strój na wesele, w którym będziesz uczestniczyć. Stamtąd możesz wybrać stroje, które będą wyglądać pochlebnie dla Twojej sylwetki, nie rezygnując z komfortu.

Goście weselni w ciąży mogą rozważyć sukienkę zapinaną pod biustem, dzięki czemu nadal będziesz mieć kształt, ale nie poczujesz się skrępowana na dziecięcym guzku. Możesz również rozważyć zawijany top i zwiewne spódnice, które pasowałyby do formalności wesela.

Następnie nie zapomnij wziąć pod uwagę tkaniny swoich strojów. Bawełna i szyfon są idealne dla kobiet w ciąży, ponieważ są wygodne z pewną dozą streczu.

Na koniec przeczytaj ten przewodnik, jak nosić baleriny na weselu, ponieważ noszenie obcasów w ciąży nigdy nie jest dobrym pomysłem. Jednak mieszkania mogą być nadal odpowiednie na formalne lub półformalne imprezy, takie jak wesela, i są bezpieczniejszym obuwiem dla kobiet w ciąży, aby uniknąć nacisku na stawy.

Dostosuj odpowiednio

Gdy już zbudujesz strój, możesz odpowiednio zmodyfikować elementy, aby upewnić się, że są odpowiednie dla ślubu, ale nadal wygodne dla Twojej ciąży. Na przykład możesz porozmawiać z zaufaną szwaczką, aby lepiej dopasować sukienkę maxi.

Dobrze dopasowany element garderoby zawsze sprawi, że użytkownik będzie wyglądał bardziej elegancko. A ponieważ ciało każdej kobiety w ciąży jest inne, być może będziesz potrzebować przeróbek wybranego stroju na ślub ciążowy.

Warto również wziąć pod uwagę miejsce ślubu, aby zapewnić sobie komfort przez cały dzień. Różne obszary doświadczają pór roku w wyjątkowy sposób, więc przeczytaj zaproszenie na ślub, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać.

Na przykład wesela plenerowe jesienią mogą być chłodne niż te w pomieszczeniach, więc zawsze możesz zabrać ze sobą szal, aby dodać ciepła. Oto kilka przykładów noszenia szala na wesele.

Jak ubrać Bump na wesele?

Najlepsze suknie ślubne dla ciężarnych panien młodych

Panny młode w ciąży mogą rozważyć różne style i sylwetki sukien ślubnych, aby ubrać swój brzuch i wyglądać najlepiej w dniu ślubu. Jeśli jesteś w ciąży, przykłady pochlebnych sukien ślubnych obejmują sukienkę wsuwaną, sukienkę w kształcie litery A lub sukienkę w talii.

Sukienka halkowa jest bardzo wygodna, szczególnie dla panien młodych, które są już w drugim trymestrze. Jeśli guzek jest nadal niewielki, możesz również rozważyć suknię ślubną w kształcie litery A, ponieważ jest ona lejąca pod piersią, aby ukryć brzuch.

Wreszcie, talia w stylu imperium może być fantastyczna, zwłaszcza jeśli styl sukni ślubnej jest zwiewny. Upewnij się, że wybierzesz również sukienki w ciemniejszych kolorach, z detalami, nadrukami lub ozdobami, aby odwrócić uwagę od guza.

Jak dodać dodatki do sukni ślubnej w ciąży

Przed dodatkami zewnętrznymi zacznij od noszenia odpowiedniej bielizny do sukni ślubnej w ciąży. Kobiety we wczesnych stadiach ciąży mogą nadal nosić spanx, ale te, które mają większe guzy, muszą wybrać wygodną bieliznę, aby uniknąć uczucia uduszenia.

Jeśli chodzi o biżuterię, noś naszyjnik warstwowy lub te z ciekawym wisiorkiem, aby odwrócić uwagę od tułowia. Możesz nawet założyć rękawy lub pelerynę, aby sukienka wyglądała ciekawiej.

Czy mogę nosić zwykłą suknię ślubną podczas ciąży?

Nadal możesz nosić zwykłą suknię ślubną w ciąży, ale spodziewaj się pewnych modyfikacji, aby suknia była wygodniejsza dla guza. Ponownie najlepiej odwiedzić salon ślubny i porozmawiać z projektantem o tym, jak chcesz wyglądać.

Sukienka zostanie dostosowana do Twojego ciała i możesz potrzebować kilku przymiarek, aby przewidzieć nadchodzące zmiany w sylwetce, gdy zbliża się dzień ślubu. Zastanów się nad zbadaniem różnych sklepów z sukienkami, ponieważ niektórzy projektanci specjalizują się nawet w szyciu ciążowych sukien ślubnych i nie zapomnij umówić się na wizytę z wyprzedzeniem.

Jak druhny ukrywają ciążę?

  • Skonsultuj się z panną młodą w sprawie stylu ubierania się; niektóre sylwetki są luźniejsze pod talią, przez co guzek jest mniej widoczny
  • Skonsultuj się z panną młodą o palety kolorów, aby druhny wiedziały, czy możesz mieć ciemniejszy odcień
  • Unikaj akcesoriów, które zwracają uwagę na tułów
  • Wybierz lejące się i oddychające tkaniny na sukienkę, a nigdy te, które ściśle przylegają do ciała
  • Bądź strategiczny w trzymaniu i ustawianiu trzymanego bukietu, jeśli go masz

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedziałaś się, w co się ubrać na wesele w ciąży, biorąc pod uwagę praktyczność i formalność ślubu.

Najlepiej nosić luźne sukienki i baleriny, ponieważ nadal mogą pasować do większości strojów ślubnych bez poświęcania komfortu. A jeśli jesteś panną młodą i jesteś w ciąży, porozmawiaj z projektantem i wybierz spośród stylów, takich jak linie A i suknie w stylu empire.

Wreszcie, druhny w ciąży zawsze mogą porozmawiać z panną młodą o specyfikacji stroju, zwłaszcza gdy ciąża musi być ukryta na weselu.