W co się ubrać na wesele na ranczo: pomysły na strój na ranczo

Jeśli nie masz pewności, w co się ubrać na wesele na ranczo, zastanów się nad trzema rzeczami, aby stworzyć kilka strojów, które możesz wypróbować jako gość weselny. Omówimy również zasady dotyczące ubioru, takie jak fantazyjne ranczo i formalne ranczo, aby zapoznać Cię, jeśli wspomniano o nich w zaproszeniu na ślub.

Możesz również przeczytać, w co się ubrać na wesele w stodole, aby uzyskać dodatkowe informacje. Nasz blog zawiera wiele poradników dotyczących strojów na śluby plenerowe i rustykalne, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W co się ubrać na wesele na ranczo: pomysły na strój na ranczo

W co się ubrać na wesele na ranczo: przewodnik po strojach gości weselnych

Sprawdź kod sukni ślubnej

Podobnie jak w przypadku każdego innego wesela, strój gościa musi zawsze być zgodny z kodem ubioru wymaganym na zaproszeniu ślubnym. Nie zakładaj, że ślub na ranczo będzie półformalny lub swobodny, ponieważ para nadal może preferować formalny ślub.

Biorąc pod uwagę ubiór, powinno być łatwo stworzyć strój dla gości, który będzie wygodny również na ranczo na weselu. Na przykład możesz wybrać sukienkę midi lub jasny garnitur na formalne wesele na ranczo zamiast sukni wieczorowej i czarnego garnituru.

Jeśli wesele ranczo jest półformalne, wzory i lekkie tkaniny będą odpowiednie zarówno dla gości płci męskiej, jak i żeńskiej. Mężczyźni mogą również zgubić krawat lub muszkę, a kobiety mogą nosić buty na obcasie, aby łatwo chodzić.

Rozważ komfort stroju rancza

Uczestnictwo w weselu na ranczo oznacza, że ​​musisz nosić strój odpowiedni do miejsca na świeżym powietrzu. Oznacza to wybór oddychających materiałów zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, zwłaszcza w przypadku ubierania się w warstwy, takie jak płaszcze i kurtki.

Niektóre wesela na ranczo mogą również dopuszczać dżinsy, ale pamiętaj, aby wybrać coś prostego i ciemnego, aby zachować trochę formalności. A jeśli chodzi o buty, kobiety mogą zdecydować się na płaskie buty i kozaki, podczas gdy proste, szykowne trampki również powinny dobrze wyglądać, gdy są ładnie stylizowane dla mężczyzn.

Aby uzyskać inne wskazówki, o których należy pamiętać podczas ubierania się na ranczo, pamiętaj o dopasowaniu i długości swojego stroju. Chociaż nie powinieneś nosić szortów, unikaj długich sukienek, które mogą zaplątać się w ranczo.

Poznaj odpowiedni kolor stroju ślubnego

Odpowiedni strój ślubny na wesele na ranczo obejmowałby wybór odpowiedniej palety kolorów. Jeśli zamkniesz oczy i wyobrazisz sobie ślub w stylu rustykalnym, kolory, które przyjdą Ci do głowy, pasują również na wesele na ranczo.

Kolory te obejmują brązy, błękity, zielenie, a nawet czerwienie. Oczywiście możesz nosić jasne kolory i pastele, ale ciemniejsze, neutralne i ziemiste odcienie pasują do ślubu na ranczo.

Jeśli wolisz, dla gościa weselnego na ranczo będą wyglądać również wzory, paski, kwiaty lub pledy. Po prostu unikaj noszenia tych samych kolorów lub wzorów, co na weselu.

Co to jest ranczo formalne?

Czy zaproszenie na ślub na ranczo wspomina formalne ranczo dotyczące ubioru? Następnie możesz czerpać inspirację z dosłownego znaczenia tego ubioru dla swojego stroju.

Niektóre stroje dla gości weselnych łączą szykowne elementy garderoby z wpływami rustykalnymi lub wiejskimi. Pomyśl o ciemnych dżinsach, kamizelkach, marynarkach lub prostej koszuli z kowbojskimi butami.

Dla kobiet mogą to być również kowbojki i prosta sukienka o linii A z koronką lub coś odpowiedniego na wieś. Głównym na wynos jest wyglądać nadal odpowiednio na wesele i skorzystać z miejsca na ranczo i motywu wiejskiego.

Co to jest fantazyjny strój na ranczo?

Innym unikalnym strojem, z którym możesz się spotkać podczas wesel na ranczo, jest fantazyjny strój rancza. Ponownie, powinno być łatwo wiedzieć, w co się ubrać, ponieważ jest to zasadniczo wydarzenie półformalne z wpływami rustykalnymi i wiejskimi podobnymi do formalnego rancza.

Możesz rozważyć szykowne stroje w nadruki, takie jak kratka lub kratę. Kobiety mogą również rozważyć kombinezony, a mężczyźni w koszulach i spodniach zapinanych na guziki.

W razie wątpliwości zawsze możesz zapytać parę lub kogokolwiek z wesela o strój, który planujesz ubrać. Pamiętaj, że to wciąż ślub, ale jako gość weselny nie powinieneś też przesadzać.

Co to jest zachodnia odzież wizytowa?

Wiedza, w co się ubrać na wesele na ranczu z zachodnim formalnym dress codem, może być myląca. Stroje zachodnie obejmują dżinsy i kowbojskie buty, ale nie należą do kategorii strojów formalnych.

Dlatego zapytaj parę, co mieli na myśli lub ubierz się w zachodnie stroje ślubne. Na przykład prostą białą sukienkę i kowbojskie buty dla kobiet można ubrać w szal lub marynarkę.

Dżinsy i buty dla mężczyzn można następnie połączyć z kamizelką i koszulą zapinaną na guziki, aby nadać im bardziej formalny charakter. Oto, w co się ubrać na zachodnie wesele, więcej przykładów.

Czy można nosić kowbojskie buty na wesele?

Można założyć kowbojskie buty na wesele, jeśli ma motyw country, rustykalny lub zachodni. Te trzymane w stodołach, ranczach i pustyniach nadają się również na buty kowbojskie.

Pamiętaj jednak o ubiorze, ponieważ niektóre wesela mogą nadal preferować formalny ubiór. Nie chcesz też wyróżniać się z tłumu i być jedynym, który nosi kowbojskie buty.

Wniosek

Czy ten poradnik dotyczący strojów był pomocny? Dowiedzieliśmy się, w co się ubrać na wesele na ranczo, które powinno być zgodne z kodeksem ubioru, jest wygodne na ranczo, a także jest odpowiednie do koloru.

Przygotuj się na unikalne zasady dotyczące ubioru, takie jak formalne ranczo, fantazyjne ranczo i zachodnie formalne. A jeśli masz jakieś pomysły, którymi możesz się podzielić, zostaw poniżej propozycje strojów dla gości!