W co się ubrać na wesele na Halloween: pomysły na strój

Łatwo zorientować się, w co się ubrać na wesele Halloween, biorąc pod uwagę strój. W ten sposób możesz mieć pewność, że para aprobuje Twój wybór garderoby.

Podzielimy się również pomysłami na stroje z dodatkami, dzięki czemu będziesz mieć trochę inspiracji podczas przeglądania swojej szafy. Aby zapoznać się z innymi poradnikami dotyczącymi ubierania się, przejrzyj nasz blog, aby dowiedzieć się, w co się ubrać na różne rodzaje wesel.

Mamy na przykład wskazówki, w co się ubrać na meksykańskie wesele.

W co się ubrać na Halloweenowe wesele jako gość

Przestrzegaj zasad ubioru

Jeśli nie możesz zdecydować, w co się ubrać na wesele Halloween, możesz sprawdzić dress code na stronie z zaproszeniem lub weselem. Jeśli nie możesz go znaleźć, zawsze możesz zapytać innych gości lub samą parę o ich oczekiwania dotyczące strojów gości.

Pamiętaj, że są wesela Halloween, które wciąż wymagają formalnego stroju. Nie zakładaj, że tylko dlatego, że zdarzy się okazja w Halloween, możesz przebrać się w kostium.

Z jednej strony niektóre pary są nietradycyjne i nastawione na dziwaczny ślub. Jeśli zaproszenia wskazują, że chcą, aby goście ubierali się tak, jakby brali udział w imprezie Halloween, możesz to zrobić.

I chociaż nie jest to odnotowane, weź pod uwagę etykietę bycia gościem weselnym, jeśli chodzi o wybór ubrania. Po pierwsze, oczywiście nadal chcesz, aby państwo młodzi byli w centrum uwagi na weselu.

Dodaj akcesoria

Subtelnym sposobem na dostosowanie wyglądu do ślubu z motywem Halloween jest dodanie akcesoriów. Na przykład kobiety mogą nosić paznokcie z motywem Halloween lub nosić biżuterię, która przedstawia Halloweenowe przedmioty.

Możesz również zdecydować się na detale w ubraniach, które masz na sobie, aby wyglądały jak kostium, nawet jeśli jest to normalnie wyglądająca sukienka lub koszula. Ale znowu, nacisk jest konieczny, aby nigdy nie przesadzać ze swoim stylem jako oznaką szacunku dla pary.

Jeśli ślub w Halloween zdecyduje się na formalny lub półformalny, dodaj dodatki w taki sam sposób, jak na każdym weselu. Możesz również wziąć pod uwagę miejsce wydarzenia lub aktualną pogodę, dzięki czemu będziesz czuć się komfortowo w ogólnym stroju.

Czy powinienem wziąć ślub w Halloween?

Małżeństwo w Halloween ma wiele zalet. Jednym z najlepszych jest to, że możesz zaoszczędzić więcej na wydatkach, ponieważ ta data nie jest tak pożądana w porównaniu z innymi porami roku.

Większość par decyduje się na ślub od maja do października, więc ślub w Halloween, czyli ostatni dzień października, będzie poza sezonem. Dlatego masz większą szansę na uzyskanie rabatów od sprzedawców.

Kolejną zaletą ślubu w Halloween jest dostępność dekoracji. Nie dość, że będą niedrogie, to jeszcze w tym sezonie możesz wybierać spośród różnych kolorowych kwiatów i zieleni.

A jako bonus nawet miesiąc miodowy powinien być tańszy, zwłaszcza dla par, które planują mieć go zaraz po ślubie. Możesz zauważyć, że podróż po Halloween jest mniej kosztowna w porównaniu z innymi datami.

Czy to źle mieć ślub w Halloween?

Nie jest źle mieć ślub w Halloween, pomimo przekonania, że ​​może to być pech. Podczas gdy Halloween kojarzy się ze wszystkim, co przerażające i upiorne, ta data jest idealna, jeśli chcesz mieć wyjątkowy motyw na swój ślub.

Niekoniecznie musisz ustawiać miejsce jak impreza Halloween, jeśli uważasz, że jest to tandetne. Zamiast tego możesz skorzystać z okazji, aby na weselach wprowadzić niepowtarzalne kolory ze zwykłej czerni i bieli.

Niektóre panny młode wybierają nawet czarną suknię ślubną, a niektórzy panowie mogą wypróbować aksamit i inne wyjątkowe materiały do ​​swoich garniturów. Przeczytaj, co oznacza czarna suknia ślubna, aby dowiedzieć się więcej o nietradycyjnych ślubach.

Czy wesela na Halloween są popularne?

Jak przystało na nowoczesność, coraz więcej par jest chętnych do zerwania ze zwyczajami i tradycjami ślubnymi. Stają się bardziej żądni przygód z datami, które wybierają na swój wyjątkowy dzień.

Biorąc to pod uwagę, październik staje się również powszechny na wesela. Więc chociaż samo Halloween nie jest najpopularniejszym dniem do wyboru, nie jest ono tak tabu jak lata temu.

Para może wykorzystać chłodną porę roku i potencjalną łatwiejszą dostępność gości. Mogą nawet zaoszczędzić na wydatkach, ponieważ nie jest to najbardziej pożądana data podróży.

Jak urządzić elegancki ślub w Halloween?

Nie zakładaj, że ślub Halloween będzie tandetny. Podobnie jak w przypadku każdego innego ślubu, sposób, w jaki Twój organizator zaprojektuje i zaplanuje wydarzenie, ostatecznie wpłynie na jego ogólny styl.

Jeśli chcesz mieć elegancki ślub na Halloween, unikaj tanich dekoracji i sztuczek, których można się spodziewać na imprezie Halloween. Zamiast tego czerp inspirację z jesiennej palety i udekoruj miejsce ciepłymi kolorami.

Możesz również wspomnieć swoim gościom o półformalnym lub formalnym motywie, z opcją posiadania subtelnych, ale ostrych akcesoriów, aby nadal były zgodne z motywem Halloween. A jeśli chodzi o menu, porozmawiaj ze swoim cateringiem o dodaniu jabłek i dyni do smakowitych potraw i napojów.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, w co się ubrać na wesele Halloween i dowiedzieliśmy się, że będzie to zależeć od ubioru.

Ważne jest, aby nigdy nie zakładać, że możesz nosić kostium podczas udziału w weselu Halloween. Nawet jeśli data wypada w Halloween, niektóre pary mogą nadal preferować, aby ich goście byli w formalnych lub półformalnych strojach.

Mamy nadzieję, że dużo się dowiedziałeś o weselach w Halloween; zostaw nam pytanie, jeśli je masz.