W co się ubrać na ślub Zoom: Często zadawane pytania na temat wirtualnego ślubu

Jeśli chcesz wiedzieć, w co się ubrać na ślub z zoomem, rozważ dwie rzeczy. Po pierwsze, w dzisiejszych czasach musimy dostosować się do ograniczeń, jakie przyniosła pandemia.

Niektóre pary również potrzebują wirtualnego ślubu, zwłaszcza jeśli niektórzy przyjaciele i rodzina są daleko. Pozwól nam podpowiedzieć Ci, w co się ubrać w jednym i porozmawiajmy o etykiecie wirtualnego ślubu jako gość.

W co się ubrać na ślub Zoom: Często zadawane pytania na temat wirtualnego ślubu

Zapraszam również do przeglądania naszego bloga w celu znalezienia innych poradników dotyczących strojów na różne rodzaje wesel. Na przykład dowiedz się, w co się ubrać na ślub w stylu boho i nie tylko.

Jak zdecydować, w co się ubrać na ślub Zoom

Wysiłek

Przede wszystkim pamiętaj, że nawet jeśli będzie to odbywało się przez Zoom, to wydarzenie nadal jest ślubem. Upewnij się, że wkładasz wysiłek w swój strój, aby nie wyglądać, jakbyś przypadkowo wpadła na doniosłą okazję.

Będzie to również wyraz szacunku dla młodej pary, która być może nie wyobrażała sobie, że ich ślub odbędzie się wirtualnie. Jako gość możesz sprawić, że ich ślub będzie wyjątkowy, jeśli ubierzesz się na tę okazję.

Para prawdopodobnie wspomni o ubiorze na zaproszeniu na ślub. Wspólny motyw jest półformalny, więc kobiety mogą nosić szykowną bluzkę, a mężczyźni koszulę zapinaną na guziki.

Skup się na talii w górę

Zaletą ślubów Zoom i ślubów wirtualnych jest to, że musisz skupić się tylko na stroju od pasa do góry, ponieważ goście będą widziani tylko w pozycji siedzącej, z dolną częścią ciała poza zasięgiem widoku. Kobiety mogą wreszcie uniknąć dyskomfortu związanego z szpilkami, podczas gdy mężczyźni, którym wygodniej jest nosić dżinsy niż spodnie, mogą nosić ulubioną parę, nie szukając na weselu swobodnego.

Dlatego jako gość nie masz wymówki, aby nie ubrać się na tę okazję, ponieważ nie musisz nawet robić całego stroju. Należy jednak pamiętać o tradycyjnej etykiecie ślubnej, gdy decydujesz, w co się ubrać w pasie w górę.

Na przykład unikaj koloru białego i powiązanych z nim odcieni, ponieważ jest on zarezerwowany dla panny młodej. Nie chcesz też nosić niczego, co mogłoby przyćmić parę i, oczywiście, potencjalnie lekceważyć ich kulturę lub religię.

Co mogę założyć na ślub Zoom?

Strój ślubny na wirtualne wesela

Para nie ma żadnych ograniczeń co do tego, co mogą ubrać na wirtualny ślub. Być może masz już zaplanowaną sukienkę na ten dzień, więc nie ma powodu, abyś nie nosiła jej na ślubie Zoom.

Możesz również porozmawiać ze swoją stylistką, aby uatrakcyjnić fryzurę. Na tę specjalną okazję możesz nawet założyć ciekawe dodatki do głowy i biżuterię, takie jak fantazyjny naszyjnik i eleganckie kolczyki w kształcie kropli.

Panny młode mogą również poeksperymentować ze stylem sukni ślubnej, którego inaczej by nie próbowały. Być może ma na plecach detal, który jest uważany za zbyt seksowny, ale teraz możesz go nosić bez potencjalnego lekceważenia miejsca, ponieważ ślub jest wirtualny.

Strój pana młodego na wirtualne wesela

Uwagi dotyczące stroju dla pana młodego są takie same jak dla panny młodej. Gdyby już zaplanował, w co się ubierze na wesele, nadal mógłby to nosić, nawet jeśli robi to na Zoomie.

Ale w przeciwieństwie do gości najlepiej byłoby założyć cały strój, a nie skupiać się tylko na pasie w górę. Goście prawdopodobnie zobaczą stojącą parę, a Ty możesz poczuć się wyjątkowo w dniu ślubu, jeśli założysz cały zestaw.

Najlepiej byłoby porozmawiać z panną młodą, aby twoje stroje wzajemnie się uzupełniały. Dopasuj, jak formalnie się ubrała, podobnie do tego, co zrobisz na osobistym weselu.

Jaka jest etykieta ślubu Zoom?

Znajdź odpowiednie tło

Poza tym, w co się ubierzesz, chcesz znaleźć odpowiednie tło podczas wesela z zoomem. Przestrzeń powinna wyglądać schludnie i czysto, ale nie ma potrzeby, aby wyglądała zbyt świątecznie i rozpraszająco.

Zabezpiecz dobre połączenie

Sprawdź swoje połączenie internetowe i gadżety, aby sprawdzić, czy będą działać płynnie podczas wirtualnego ślubu. Nie chcesz mieć problemów technicznych podczas ceremonii.

Upewnij się, że podłączasz urządzenia, aby nie zabrakło im mocy. Możesz też zalogować się wcześniej, aby przetestować kamerę i mikrofon.

Jedz przed czasem

Jedz z wyprzedzeniem i wykonuj wszystkie inne czynności przed harmonogramem ślubu. Nie chcesz, aby widziano Cię, jak wchodzisz i wychodzisz z kadru lub aby inni goście słyszeli, jak jesz jedzenie.

Wycisz w razie potrzeby i pozostań skoncentrowany

Jeśli masz w domu zwierzęta i dzieci lub wiesz, że w Twojej lokalizacji może być głośno, wycisz mikrofon przed wirtualnym ślubem. Następnie skup się na ceremonii i unikaj nawyków, takich jak sprawdzanie telefonu, aby zachować szacunek.

Ile pieniędzy dajesz na wirtualne wesele?

Nie ma określonej kwoty, którą można wręczyć na wirtualny ślub w prezencie. Jednak z powodu pandemii większość par i tak bierze pod uwagę sytuację finansową swoich gości.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie omówiliśmy, w co się ubrać na ślub z zoomem, na którym nadal musisz ubierać się na tę okazję i skupiać się na stroju od pasa w górę.

Następnie nie zapomnij zapewnić schludnego tła i wcześniej przetestować swoje połączenie. Mamy nadzieję, że to pomoże, a dla par, które jeszcze nie wysłały zaproszeń, przeczytaj, jak poprosić kogoś, aby był na twoim ślubie.