Suszarka samoobsługowa Jak długo? 4 ciekawe fakty!

Nie wiesz o suszarce samoobsługowej, jak długo? To jest właściwe miejsce, aby o tym wiedzieć. Zacznijmy od figury na boisku. Na takim średnim poziomie suszenie typowego wsadu prania trwało około 35 do 45 minut. Jednak niektóre ładowanie może zająć tylko dwadzieścia minut, a inne nawet godzinę. Rodzaje przedmiotów w ładunku i materiały, z których są wykonane, mają znaczący wpływ na czas schnięcia.

Jeśli większość przedmiotów w partii była lekka, a ich materiały nie wchłaniają dużo wody, suszarnia nie zajmie dużo czasu, aby je całkowicie wysuszyć. Zaplanuj dłuższy okres schnięcia, jeśli ładunek zawiera wymienione przedmioty: dżinsy, koce, obrusy i wypchane stworzenia. Zależy to od rzeczy, które zamierzasz wysuszyć i czasu potrzebnego na wyschnięcie. Więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Suszarka samoobsługowa Jak długo? 4 ciekawe fakty!

Zasada działania pralni

Większość pralni była własnością prywatną i była kontrolowana. Po zakupie lub wydzierżawieniu obiektu, osoba fizyczna instaluje suszarki na monety. Detergenty do prania, zmiękczacze i saszetki z wybielaczem są dostępne w maszynach. Większość pralni była samoobsługowa, co oznacza, że ​​nie był potrzebny żaden asystent ani właściciel. Klienci po prostu wpłacają sumę pieniędzy, którą zostaną obciążeni za korzystanie z pralki i suszarki. Konsument może dostosować parametry maszyny oraz dodać mydło i odzież. Konsument wkłada świeże ubrania do suszarki, wybiera temperaturę, dodaje odpowiednią kwotę, a następnie czeka, aż ubrania wyschną, gdy wszystkie maszyny zakończą rundę.

Jaki jest cykl suszenia w pralce dla różnych przedmiotów?

Maksymalny wsad ręczników do rąk może schnąć 60 minut w wysokich temperaturach, podczas gdy partia skarpet i bielizny może schnąć tylko 30 minut w średnich temperaturach. Koce, kołdry i prześcieradła mogą wysychać dłużej niż sześćdziesiąt minut. Staraj się prać razem podobne rzeczy, aby szybko wyschły. Jeśli połączysz ręczniki lub t-shirty w jednym wsadzie, na przykład, jeśli praniesz, aż ręczniki wyschną, t-shirty będą przesuszone. Ręczniki lub koszulki należy suszyć osobno.

Fakty na temat suszarki do prania

Ludzie nie mogą przestać prać prania. Jednak pralnia samoobsługowa może to ułatwić. Możesz często oszczędzić czas & kosztów, korzystając z usługi odbioru, zamiast samemu prać suche ubrania w pralni samoobsługowej. Zalety suszarki samoobsługowej są wymienione poniżej, a także zrozumiesz, jak długo suszarka do prania.

#1. Wszystko można prać za jednym razem

Każdego tygodnia przeciętne gospodarstwo domowe ma do wyschnięcia 6–10 ładunków. Pranie w domu może zająć kilka godzin przy użyciu tylko jednej suszarki. W pralni samoobsługowej można załadować wiele suszarek, co pozwala na jednoczesne załadowanie wszystkich załadunków. Nadal możesz ukończyć 6–10 ładunków, ale zajmie ci to tylko tyle czasu, ile naprawdę wystarczyłoby do ukończenia jednego przedmiotu w domu. Jeśli wybierzesz pralnię z pełnym zakresem usług, z suszarką i opcjami składania, możesz zaoszczędzić trochę czasu. Takie usługi często odbierają brudne ubrania z domu, eliminując potrzebę jazdy gdzie indziej. Masz czyste pranie dostarczane do domu bez konieczności robienia czegokolwiek.

#2. Pralka używa dużych suszarek

Suszarki o normalnych rozmiarach nadają się na ogół do zwykłych ubrań, ale mogą być trudne do czyszczenia kołder, kołder, kurtek i innych nieporęcznych rzeczy. W pralniach dostępne są suszarki o większej pojemności z wystarczającą ilością miejsca na więcej towarów ponadgabarytowych. Większe przedmioty mogą się szybko przemieszczać, co pozwala na szybsze czyszczenie lub suszenie. Sprzęt o większej wydajności może również zmniejszyć liczbę partii, które musisz obsłużyć. Możesz napełnić maszynę bardziej normalną odzieżą i zrobić wszystko w mniejszej liczbie ładunków.

#3. Koszty energii i wody będą niższe

Typowy ładunek suszarki wymaga około 34 galonów. Nawet najbardziej energooszczędne pralki zużywają 20 galonów wody na każdą przesyłkę. Kiedy robisz dziesięć partii prania tygodniowo, zużyjesz od 211 do 350 galonów wody na samo pranie. Suszarka zużywa również dużo energii elektrycznej. Pranie może podnieść stawki za media ze względu na zużycie wody i energii. Oszczędzasz wodę i energię elektryczną, gdy korzystasz z samoobsługowej i kompleksowej pralni samoobsługowej zamiast robić pranie w domu. Po zmianie prawie na pewno zauważysz zmniejszenie miesięcznych kosztów.

#4. Prosty i lepszy

Chociaż pralnia samoobsługowa może wydawać się przerażająca, suszarki przemysłowe o dużej mocy były proste. Możesz również użyć wózków do prania w pralce, aby bez wysiłku transportować pranie. Po zakończeniu prania większość pralni zapewnia ogromne stoły, na których można je ustawić. Dużo prościej jest przejść z pełną obsługą suchą i składaną. Aby przygotować się do odbioru, wystarczy zapakować pranie. Po zakończeniu prania pralnia zwraca je do Ciebie. Możesz również zainteresować się 8 najlepszymi alternatywami arkuszy suszarki.

To okładka!

Cieszymy się, że dowiedziałeś się, jaka suszarka pralnicza trwa. To zależy od rzeczy, które będziesz suszyć; ciężkie przedmioty zabierają więcej czasu niż lekkie przedmioty. Pralki mają wiele zalet i pozwalają zaoszczędzić energię elektryczną, czas i pieniądze. Dziękuję, przyjaciele, za przeczytanie tego artykułu do końca. Możesz również przeczytać o tym, dlaczego moja suszarka pachnie i jak sprawdzić, czy otwór wentylacyjny suszarki jest zatkany.