Radzenie sobie ze szkodnikami: która firma zajmująca się zwalczaniem szkodników jest najlepsza?

Istnieje wiele doskonałych metod zwalczania szkodników, ale która firma zajmująca się zwalczaniem szkodników jest najlepsza? Wiedza o tym, która firma ma dobrą obsługę, jest jednym ze sposobów, aby upewnić się, że wydajesz pieniądze właściwie.

Szkodniki to szkodniki i są denerwujące, jeśli masz je w swoim domu. Powinieneś zrobić coś, aby się ich pozbyć, w przeciwnym razie może to wpłynąć na twój dom i zdrowie.

Radzenie sobie ze szkodnikami: która firma zajmująca się zwalczaniem szkodników jest najlepsza?

Jasne, jest majsterkowanie. rozwiązanie, które możesz zrobić, ale skontaktowanie się z firmą zajmującą się zwalczaniem szkodników może zaoszczędzić czas i energię oraz udzielić wskazówek, jak zapobiegać ponownemu pojawianiu się szkodników.

Dlaczego w naszym domu są szkodniki?

Szkodniki są przyciągane przez ciepłe powietrze, wilgoć, żywność i światło, zakwaszony mop i napoje w domu również mogą przyciągać szkodniki. Mają tendencję do szukania schronienia i ochrony w ciemnych zagłębieniach w twoim domu, więc jeśli kiedykolwiek będziesz chciał szukać, gdzie kryją się problemy w twoim domu, najlepiej, jeśli sprawdzisz ciemne doły lub przestrzenie w domu.

Podsumowując, jeśli w Twoim domu nie ma częstego sprzątania i są ciemne przestrzenie, do których mogą wpełzać szkodniki, spodziewaj się, że schronią się w Twoim domu.

Jak zapobiegać szkodnikom w domu

Szkodniki są uciążliwe, mają odpowiedni wpływ na Twoje zdrowie, żywność, a także mogą uszkodzić Twój dom. Dlatego powinieneś w jak największym stopniu chronić swój dom przed szkodnikami.

Usunięcie całej żywności, wody i schronienia przy jednoczesnym upewnieniu się, że dom jest czysty, to jeden ze sposobów zapobiegania szkodnikom. Ponadto regularne wyrzucanie śmieci, szczelne zamykanie pokrywy i zamykanie wszelkich szczelin lub pęknięć w domu może zapobiec inwazji szkodników.

Jeśli niedogodności w Twoim domu są związane z wilgocią, oto kilka artykułów na temat „czy przy zakupie domu należy przeprowadzić kontrolę pleśni” oraz „jak myć dom pod ciśnieniem pleśnią”.

Najlepsza firma zajmująca się zwalczaniem szkodników

Oto sześć najlepszych firm zajmujących się zwalczaniem szkodników, do których możesz zadzwonić w przypadku problemu ze szkodnikami.

1. Termiks

Termix to firma z ponad 90-letnim doświadczeniem w branży. Ze względu na długą historię i obsługę w 45 stanach, jego nazwa jest podstawą w branży zwalczania szkodników.

Oferują obsługę klienta online i mają skuteczną odpowiedź na czacie w czasie rzeczywistym.

2. Orkin

Orkin to firma zajmująca się zwalczaniem szkodników z ponad 120-letnim doświadczeniem na rynku. Z zasięgiem 47 stanów z pewnością mogą rozwiązać problem ze szkodnikami.

Orkin ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, bezpłatną ponowną wizytę pomiędzy leczeniem, jeśli szkodnik powróci, oraz zwrot kosztów ostatniej usługi, jeśli nie mogą rozwiązać problemu ze szkodnikiem. Orkin może zapewnić Ci doskonałą obsługę i kontrolę jakości dzięki wszystkim tym korzyściom.

Zapewniają również pilną usługę, jeśli zadzwonisz przed godziną 14:00 w sprawie usługi tego samego dnia.

3. Aktywny

Chociaż Aptive jest stosunkowo nowy na rynku (założony w 2015 r.), ta firma zajmująca się szkodnikami szybko się rozwija i jest dostępna w 30 stanach. Aptive korzysta również z ekologicznych usług przeciwko szkodnikom.

Aptive przekazuje również część swoich dochodów na kampanię ONZ „Nic, ale sieci”, której celem jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się malarii w różnych krajach.

Aptive jest również członkiem Pesticide Environmental Stewardship EPA. Jest to program, którego celem jest zmniejszenie zagrożeń związanych z pestycydami w środowiskach nierolniczych i rolniczych.

Dzięki firmie, która oferuje doskonałą obsługę i wizję, Aptive sure szturmem podbija rynek zwalczania szkodników.

4. Nadburcie

Bulwark to firma zajmująca się zwalczaniem szkodników z 22-letnim doświadczeniem, oferująca ogólne zwalczanie szkodników i termitów w 12 stanach. Mają najlepszą obsługę klienta, a wiele opinii mówi, że cenią sobie przede wszystkim profesjonalizm.

Ich 60-dniowa gwarancja zwrotu 100% pieniędzy i obietnica zakazu pojawienia się oferują bezpłatną usługę, jeśli Twój specjalista nie pojawi się na spotkaniu w określonym oknie czasowym. Dzięki tym korzyściom i obsłudze klienta Bulwark powoli ujawnia swoją nazwę na rynku.

5, Rentokil

Rentokil jest dostępny w 46 stanach i leczy różne szkodniki. Posiadają również certyfikat jakości pro i green pro, oferując dezynfekcję dronów w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Rentokil oferuje usługi tylko dla kont biznesowych i komercyjnych. Ze względu na ich niezawodność i szeroki zakres usług, są wysoce zalecane w celu wyeliminowania problemu szkodników w Twojej placówce handlowej.

Jednak marki zwalczania szkodników Rentokil, takie jak Ehrlich, Anderson Pest Solutions, Presto X, Western Exterminator i Oliver Exterminating, mogą świadczyć usługi mieszkaniowe w całym kraju.

6. Kontrola zwierzaków

Dostępny w 37 stanach, Critter Control specjalizuje się w szkodnikach dzikich zwierząt, a nie szkodników domowych. Jeśli w Twojej okolicy znajdują się dzikie szkodniki, Critter Control jest tym, czego potrzebujesz.

Zapewniamy, że kontrola Crittera nie szkodzi żadnej dzikiej przyrodzie, z którą się spotkają. Używają CritterSafe, bezpiecznego i humanitarnego rozwiązania dla twoich dzikich szkodników.

CritterSafe zawiera:

  • Zapadki jednokierunkowe
  • Ponowne łączenie potomstwa z rodzicami
  • Korzystanie z ekologicznych repelentów, aby zapobiec powrotom zwierząt

Oferują również usługi prewencyjne w celu usunięcia punktów wejścia i czyszczenia odchodów zwierząt, dezynfekcji, warunków sanitarnych i naprawy drobnych uszkodzeń w domu.

Wniosek

Teraz masz pomysł, która firma zajmująca się zwalczaniem szkodników jest najlepsza. Możesz bezpośrednio skontaktować się z tymi firmami i rozwiązać problem ze szkodnikami w swoim domu.

Te firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników różnią się od siebie, więc wybierz firmę, która może zaspokoić Twoje potrzeby.