Puffy Materac Vs Kępka I Igła: Co jest lepsze

Wybór między materacem Puffy a materacem Tuft i Needle powinien być łatwy, jeśli je porównasz. W tym artykule omówimy każdą markę pod kątem dostępnych modeli, zasad, a nawet podpisu lub materacy. Porozmawiamy również o ich trwałości.

Czy zdarzyło Ci się mieć schorzenie, które wpływa na Twój sen, takie jak zapalenie stawów lub ból ciała? Na przykład spróbuj przeczytać o najlepszym materacu Puffy na ból szyi i pleców z zapaleniem stawów.

Puffy Materac Vs Kępka I Igła: Co jest lepsze

Porównanie materaca puchatego i pęczka i igieł

Puffy materac

Dostępne modele materacy

Puffy ma trzy modele materacy składające się z łóżka piankowego i dwóch łóżek hybrydowych. Są dostępne w standardowych rozmiarach, ale nie w podzielonych rozmiarach. Możesz również sprawdzić ten osobny artykuł o tym, gdzie kupić materac Puffy w mojej okolicy, jeśli jesteś ciekawy, czy marka ma sklepy lub salony, w których można zobaczyć te łóżka osobiście.

Wersja próbna, gwarancja i zwroty

Puffy oferuje 101 nocy na wypróbowanie ich materaca, ale możesz rozważyć zwrot go już po 30 nocach, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany. Nauka zwrotu materaca Puffy jest stosunkowo szybka, jeśli jest to oryginalny produkt Puffy. Ale być może najważniejszą zaletą materaca Puffy w porównaniu z innymi jest to, że marka zapewnia dożywotnią gwarancję, dzięki czemu możesz czuć się pewnie.

Sztandarowy materac

Sztandarowym materacem Puffy jest łóżko z pianki memory zwanej materacem Puffy. Jest to materac o średniej twardości, który jest kompatybilny ze wszystkimi pozycjami do spania. Jak dowodzą recenzje na stronach Puffy, kupujący są zadowoleni z tego modelu, który zapewnia wsparcie przy bólach pleców, a nawet komfort przy bezsenności.

Kępek i igła

Dostępne modele materacy

Tuft and Needle oferują trzy materace podobne do Puffy. Są to T & N Original, Mint i Hybrid, wszystkie w rozsądnie przystępnych cenach. Original i Mint to również łóżka piankowe, natomiast model Hybrid to jedyny materac hybrydowy marki.

Wersja próbna, gwarancja i zwroty

Otrzymasz 100-nocny okres próbny z materacem Tuft and Needle. Podobnie jak Puffy, Tuft i Needle nie odsprzedają zwróconego łóżka, ale zamiast tego przekażą je na cele charytatywne. A jeśli chodzi o gwarancję na materac Tuft and Needle, obejmuje ona dziesięć lat w porównaniu z dożywotnią gwarancją Puffy.

Sztandarowy materac

T & Materac N Original to sztandarowe łóżko marki. Kosztuje tylko 895 USD za rozmiar queen, a otrzymasz 10-calowe łóżko z pianki dopasowujące się do ciała. Ale ponieważ jest twardszy, pamiętaj, że jest najlepszy dla osób śpiących na plecach i brzuchu w porównaniu z materacami Mint i Hybrid, które mogą amortyzować osoby śpiące na boku.

Czy materace Puffy są zbyt twarde?

Materace puchate nie są zbyt twarde, ponieważ są przeznaczone do wszystkich pozycji do spania. Aby dać ci szybki pomysł, materac Puffy jest średnio twardy, podczas gdy możesz uzyskać nieco bardziej miękki w dotyku z materacem Puffy Lux, który jest średnio pluszowy. Są oceniane od 6 do 8 i od 5 do 7 w skali twardości, więc powinny być kompatybilne ze wszystkimi podkładami.

Zastanów się nad przeczytaniem tego artykułu o tym, czym jest materac Puffy, ponieważ bardziej szczegółowo opisuje on jego ogólną konstrukcję i materiały.

Jak długo można trzymać puszysty materac w pudełku?

Ponieważ Puffy to materac typu bed-in-a-box, możesz go rozpakować natychmiast po dostarczeniu. Pozwoli to na jak najszybsze jej rozszerzenie. Ale ponieważ jest wykonany z pianki zapamiętującej kształt, możesz zostawić go w pudełku na dzień lub dwa, jeśli nie możesz go natychmiast rozpakować.

Dowiedz się więcej o tym, jak długo możesz zostawić materac piankowy z pamięcią kształtu w pudełku, jeśli nie możesz tak szybko rozpakować nowo dostarczonego łóżka.

Jak długo wytrzymuje materac puszysty?

Materace puchate mogą wytrzymać do 10 lat, w zależności od użytkowania i konserwacji. Pamiętaj, że marka udziela dożywotniej gwarancji, więc są pewni jej długowieczności. Omówiliśmy również, gdzie powstają materace Puffy, jeśli jesteś ciekawy.

Czy materace kępkowe i igłowe są zbyt twarde?

Materace Tuft i Needle nie są zbyt twarde, ale T & Materac N Original jest wystarczająco twardy, aby był idealny dla osób ze snem na brzuchu. Z drugiej strony, jeśli chcesz poczuć się bardziej pluszowo, możesz kupić materace Mint lub Hybrid, ponieważ nadają się również do spania na boku. Niemniej jednak nie martw się o bardzo twarde łóżko od Tuft i Needle, ponieważ nawet model Original jest kompatybilny z podkładami na plecy, które potrzebują pewnej amortyzacji, aby zmniejszyć nacisk na kręgosłup.

Jak długo można trzymać materac z kępkami i igłami w pudełku?

Tuft i Needle zalecają jak najszybsze rozpakowanie ich materaca. Ale jeśli nie możesz, możesz zostawić go w pudełku do trzech tygodni. Następnie rozszerzenie łóżka jest tak długie, jak Puffy po około 2 godzinach.

Jak długo utrzymuje się materac z kępkami i igłami?

Materace Tuft i Needle powinny wytrzymać 8 lat lub dłużej, o czym świadczy ich 10-letnia gwarancja. Co więcej, ich materace wykorzystują unikalną piankę Adaptive marki, która jest wystarczająco trwała, aby zapobiegać odciskom ciała.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie sprawdziliśmy materac Puffy w porównaniu z materacem Tuft and Needle, a zwycięzca będzie zależał od Twoich priorytetowych funkcji, ponieważ oba oferują doskonałe zasady dotyczące zwrotów i gwarancji. Jednak Puffy zapewnia dłuższą dożywotnią gwarancję niż T & 10-letnia gwarancja N.

A jeśli nie możesz natychmiast rozpakować dostarczonego materaca, rozważ skorzystanie z T & N zamiast tego, ponieważ może pozostać w pudełku przez trzy tygodnie.