Puffy Materac Vs Casper: co jest lepsze

Jeśli nie możesz zdecydować, kto wygra między materacem Puffy a Casperem, najpierw sprawdź cechy każdego materaca. Następnie porozmawiamy o ogólnej konstrukcji każdej marki. W tym artykule porównamy również sposób ich konfiguracji, biorąc pod uwagę, że oba są modelami typu „łóżko w pudełku”.

Interesuje Cię również, gdzie powstaje materac Puffy? Możesz dać temu artykułowi osobną lekturę, ponieważ pomoże ci lepiej poznać tę markę.

Puffy Materac Vs Casper: co jest lepsze

Puffy Materac kontra materac Casper

Podpuchnięte

Dostępne modele materacy

Puffy oferuje trzy modele materacy, którymi są łóżka z pianki memory i łóżka lateksowe. Są to materace Puffy, Puffy Lux i Puffy Royal. Puffy Lux jest najpopularniejszym z trzech, a Puffy Royal jest tym, co marka uważa za swój materac premium.

Wersja próbna, gwarancja i zwroty

Więcej informacji o tym, jak zwrócić materac Puffy, znajdziesz w naszym osobnym artykule, ale aby dać ci szybki pomysł, masz 101-nocny okres próbny z każdym materacem. Możesz również cieszyć się dożywotnią gwarancją Puffy, o ile upewnisz się, że masz oryginalny materac Puffy. A jeśli rzeczywiście zdarzyło ci się zwrócić łóżko, Puffy nie odsprzeda go ani nie wyrzuci, ale zamiast tego współpracuje z organizacjami charytatywnymi, aby potrzebujący mogli z niego korzystać.

Sztandarowy materac

Sztandarowym modelem Puffy jest materac Puffy, który na tle innych łóżek piankowych wyróżnia się pięciowarstwową strukturą. Jest również kompatybilny ze wszystkimi pozycjami do spania i jest oceniany jako średnio twardy, aby zapewnić równowagę między podparciem a odciążeniem. Jeśli chodzi o popularną hybrydę, Puffy Lux, system cewek pomaga w utrzymaniu pleców i ogólnej stabilności.

Kasper

Dostępne modele materacy

Casper to jedna z najlepszych internetowych marek materacy i możesz wybierać spośród modeli Original, Element, Wave Hybrid i Nova Hybrid. Wszystkie dostępne są w standardowych sześciu rozmiarach, a dwa materace Hybrid mają wariant zwany Hybrid Snow. Ta opcja pozwala kupującemu cieszyć się technologią śniegu Casper, zapewniającą najlepsze wrażenia podczas snu.

Wersja próbna, gwarancja i zwroty

Masz 100-dniowy okres próbny z materacem Casper i podobnie jak Puffy, marka wymaga, abyś używał go przez co najmniej 30 dni, zanim rozważysz jego zwrot. Wspaniałe wieści powracają bezproblemowo, ponieważ możesz po prostu zapakować materac z etykietą, a następnie zostawić go w dowolnym miejscu UPS. A jeśli chodzi o gwarancję, Casper ma 10-letnią ograniczoną gwarancję na swoje łóżka, aby zapewnić Ci spokój ducha.

Sztandarowy materac

Casper Original to flagowy i zawsze popularny materac marki. Jest to łóżko z pianki chłodzącej, które posiada trzy strefy ukierunkowanego wsparcia. Możesz nawet kupić Casper Original jako hybrydę, jeśli wolisz trochę sprężystości na swoim łóżku.

Co jest lepsze: Kacper czy Puffy Materac?

Warto kupić zarówno materac Casper, jak i Puffy, zwłaszcza jeśli chcesz mieć model łóżko w pudełku. Ale ponieważ każdy podkład jest inny, zobacz ich godne uwagi cechy i weź pod uwagę swoje preferencje i potrzeby. Jeśli interesuje Cię również inny materac typu bed-on-a-box, mamy recenzję porównawczą między materacami Puffy vs Layla, którą możesz sprawdzić.

Materac Casper Original

 • Dostępne w wersji piankowej i hybrydowej
 • Wykorzystuje certyfikowane przez CertiPUR-US pianki poliuretanowe i pianki z pamięcią
 • Oddychająca warstwa pianki
 • Strefowe wsparcie, aby kręgosłup był neutralny
 • Podstawa jest zaprojektowana tak, aby nie zwisała, ale możesz również przeczytać oczekiwaną żywotność materaca Casper w naszej oddzielnej recenzji

Puffy materac

 • Kompatybilny z każdą podstawą lub powierzchnią
 • Używa hipoalergicznego i odpornego na plamy pokrowca
 • Może być używany we wszystkich pozycjach do spania
 • Warstwa żelowo-piankowa chłodząca
 • Wspornik rdzenia zmniejszający ciśnienie

Jak szybko możesz spać na puszystym materacu?

W porównaniu z innymi materacami typu bed-in-a-box, Puffy nadaje się do użytku tego samego dnia. Musisz tylko pozwolić mu się rozwinąć przez dwie godziny przed ustawieniem. Co ważniejsze, sprawdź, czy podstawa lub fundament ma odpowiedni rozmiar i nie jest zdeformowany.

Jak szybko możesz spać na materacu Casper?

Podobnie jak w przypadku materaca Puffy, nie musisz długo czekać na spanie na materacu Casper. Po rozpakowaniu wystarczy przykryć go prześcieradłami i położyć prawą stroną do góry na podstawie. A jeśli jesteś również ciekaw, z czego wykonany jest materac Casper, przeczytaj naszą dogłębną analizę, aby dowiedzieć się, dlaczego jest skuteczny w rozszerzaniu.

Jak skonfigurować materac puszysty

 • Wyjmij zwinięty materac Puffy i umieść go na ramie
 • Zdejmij plastikową osłonę, a następnie rozwiń łóżko
 • Wytnij pozostałą plastikową uszczelkę i poczekaj, aż rozszerzy się po godzinie lub dwóch
 • Jak skonfigurować materac Casper

 • Umieść pudełko Casper na ramie, a następnie wysuń zwinięty materac
 • Przesuń materac we właściwej pozycji i usuń uszczelkę
 • Pozwól, aby materac Casper się rozciągnął, co może zająć 24 godziny, ale może nadawać się do użytku po godzinie lub dwóch
 • Oto bardziej szczegółowy przewodnik dotyczący otwierania materaca Casper.

  Wniosek

  Czy ten artykuł był pomocny? Podsumowując recenzję materaca Puffy w porównaniu z materacem Casper, wybór między nimi będzie zależał od osoby śpiącej. Jednak oba są skutecznymi materacami typu „łóżko w pudełku”, więc nie stracisz tego, co wybierzesz.

  Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, nie wahaj się zostawić nam pytania poniżej. Oczywiście możesz również zapoznać się z naszymi artykułami o tych markach.