Pest Business 101: Ile zarabiają pracownicy zajmujący się zwalczaniem szkodników?

Może ich praca wzbudziła zainteresowanie tobą lub jest ktoś, kogo znasz, kto to robi. Tak czy inaczej, prawdopodobnie pytasz „ile zarabiają pracownicy zajmujący się zwalczaniem szkodników”.

Ten artykuł poprowadzi Cię we wszystkich istotnych informacjach dotyczących bycia pracownikiem zwalczania szkodników.

Pest Business 101: Ile zarabiają pracownicy zajmujący się zwalczaniem szkodników?

Definicja i charakter ich pracy

Pracownicy zajmujący się zwalczaniem szkodników pomagają w eliminacji i kontroli niechcianych owadów i zwierząt. Od czasu do czasu wzywa się profesjonalistów do usuwania ptaków lub węży z konstrukcji.

W prywatnych domach, firmach i organizacjach kontrolują lub eliminują szkodniki. Tępiciele to wyrażenie używane do opisania pracowników zajmujących się zwalczaniem szkodników.

Kilku pracowników zajmujących się zwalczaniem szkodników regularnie pokonuje te same trasy. Rutynowe wizyty w prywatnych rezydencjach i placówkach, takich jak jadłodajnie i sklepy spożywcze, są dokonywane przez pracowników linii.

Wracają do tych miejsc w regularnych odstępach czasu, aby utrzymać szkodniki przed powrotem. Na przykład karaluchy i myszy są trudne do wytępienia.

Mogą również edukować konsumentów, jak zatykać dziury i eliminować miejsca rozrodu i gniazdowania.

Specjaliści od zwalczania szkodników mogą również oceniać budynki pod kątem termitów i określać koszty usunięcia.

Możliwi pracodawcy specjalistów od zwalczania szkodników

Większość pracowników zajmujących się zwalczaniem szkodników jest zatrudniana przez firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników. Może to być mały, niezależny biznes lub oddział krajowej sieci.

Niektórzy pracownicy prowadzą własne firmy. Kilka z nich pracuje dla agencji rządowych na szczeblu gminnym, stanowym i federalnym.

Pracownicy zajmujący się zwalczaniem szkodników są zatrudniani przez kilka dużych instytucji i przedsiębiorstw, w tym przedsiębiorstwa przetwórstwa spożywczego. Nie można przecenić znaczenia kontroli szkodników w zapobieganiu chorobom i uszkodzeniom mienia.

Częste metody specjalistów od zwalczania szkodników

Specjaliści od zwalczania szkodników są często angażowani w rozwiązanie konkretnego problemu ze szkodnikami. Pracownicy zaczynają od oględzin zniszczonego lub zainfekowanego regionu.

Specjaliści od zwalczania szkodników muszą wybrać najskuteczniejszą metodę zwalczania każdego rodzaju szkodników. Niektóre owady najlepiej reagują na spraye lub płyny.

W przypadku gryzoni najskuteczniejszy może być preparat w postaci stałej lub proszku. Zastosowana metoda będzie również determinowana przez skażony teren.

Specjalistyczne wiertła, sprzęt do opryskiwania i inne urządzenia są wymagane w szczególnych okolicznościach, takich jak kontrola termitów.

Truciznę lub pułapki umieszcza się w miejscach, w których prawie na pewno znajdują się szkodniki. Pestycydy są często opryskiwane na dużych obszarach, aby wypędzić owady z ich kryjówek.

Zarobki i korzyści

Według amerykańskiego Biura Statystyki Pracy pracownicy zajmujący się zwalczaniem szkodników zarabiają średnio 12,61 USD na godzinę. Bureau of Labor Statistics (BLS) jest agencją rządową, która pobiera prowizję lub procent rachunku klienta dostarczanego niektórym pracownikom tras.

Świadczenia są różne, ale mogą obejmować płatne urlopy i urlopy, a także ubezpieczenia zdrowotne i programy emerytalne. Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy na temat ubezpieczenia zdrowotnego, dowiedz się więcej z tego przewodnika o tym, jak działa ubezpieczenie zdrowotne i jego czterech sugerowanych planach płatności.

Wymagania dotyczące edukacji i szkoleń

Pracodawcy w sektorze zwalczania szkodników wolą zatrudniać osoby, które ukończyły szkołę średnią. Kursy chemii, biologii i matematyki biznesowej są korzystne.

Większość firm zajmujących się zwalczaniem szkodników zapewnia swoim pracownikom szkolenia w miejscu pracy. Początkujący mogą zostać przydzieleni do pomocy doświadczonemu pracownikowi lub odbyć formalne szkolenie w klasie lub w ramach programu domowego.

Poznanie podstaw operacji zwalczania szkodników zwykle zajmuje dwa lub trzy miesiące. Trudniejsze problemy związane ze zwalczaniem szkodników wymagają kilkudziesięciu lat doświadczenia w pracy.

Pracownicy w branży zwalczania szkodników muszą posiadać licencję. Pestycydy są dostępne w dwóch rodzajach: ogólnego stosowania i ograniczonego stosowania.

Oba mogą być używane przez techników, ale ci, którzy podają lub nadzorują podawanie pestycydów o ograniczonym użyciu, muszą posiadać licencję stanową, co wymaga przeszkolenia i zdania egzaminu. Utrzymanie licencji wiąże się również z koniecznością kontynuowania nauki.

Inne podstawy kwalifikacji

Umiejętności ciesielskie przydadzą się również tępicielom termitów. Od pracowników zajmujących się zwalczaniem szkodników zwykle wymagane jest ważne prawo jazdy i czysta historia jazdy.

W pracy z klientami powinni być także uprzejmi i kompetentni. Znajomość tej dziedziny to nie jedyna podstawa do uzyskania kwalifikacji.

Zdobywanie pracy

Po prostu zgłoś się do firm zajmujących się zwalczaniem szkodników, aby znaleźć pracę. Przeglądaj ogłoszenia prasowe i ogłoszenia o pracę w Internecie, a także państwowe i prywatne urzędy pracy.

Specjaliści od zwalczania szkodników mogą również zwracać się do agencji rządowych, dużych instytucji lub przedsiębiorstw, które mają własne zespoły zajmujące się zwalczaniem szkodników. Niektóre firmy organizują od dwóch do trzech tygodni szkolenia.

W dużych korporacjach niektórzy specjaliści od zwalczania szkodników zostają nadzorcami, sprzedawcami lub menedżerami. Inni odkładają pieniądze lub zaciągają pożyczki, aby założyć własne firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników.

Ponieważ licencja na zwalczanie szkodników jest uważana za niezbędną w aplikacji, uzyskaj przewodnik, czytając ten artykuł, jak uzyskać licencję na zwalczanie szkodników.

Profesjonaliści mogą również wznieść się do lepiej płatnych, bardziej odpowiedzialnych ról, biorąc udział w dodatkowych kursach z zakresu nauk ścisłych lub zarządzania biznesem na studiach. Niektórzy pracownicy specjalizują się w określonym rodzaju zwalczania szkodników, na przykład w zwalczaniu termitów.

Wniosek

Wiedza o tym, ile zarabiają pracownicy zajmujący się zwalczaniem szkodników, pomoże Ci ocenić, czy ta dziedzina jest dla Ciebie, czy nie. Liczby są najwyraźniej ważne, jeśli chcesz związać koniec z końcem, więc bądź na bieżąco!