Pest Business 101: Ile firm zajmujących się zwalczaniem szkodników w USA?

Gdziekolwiek jesteś, zawsze jest rozwiązanie dla Twoich problemów ze szkodnikami z ilu firm zajmujących się zwalczaniem szkodników w USA dzisiaj. Nawet jeśli objawy nie wyglądają na poważną inwazję, najlepiej byłoby natychmiast wezwać profesjonalistę, aby natychmiast zlikwidować problem.

Jeśli nie wiesz, jak firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników mogą Ci pomóc, czytaj dalej ten artykuł.

Pest Business 101: Ile firm zajmujących się zwalczaniem szkodników w USA?

Co robią firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników?

Firmy zajmujące się szkodnikami zajmują się wszystkimi problemami ze szkodnikami w domu i innych zakładach. Zajmują się kilkoma inwazjami, w tym:

  • Gryzonie
  • Termity
  • Komary
  • osy
  • Chrząszcze
  • pluskwy
  • Pchły
  • Paluchy

Zwykle zaczynają się od oceny i tworzą plan w zależności od rodzaju i poziomu inwazji, którą masz w domu. Dobrą rzeczą w pracy z nimi jest ich skomplikowana usługa, która usunie problem aż do źródła, aby nie zaczął się ponownie po kilku tygodniach.

Podczas oceny sprawdzą wszystkie możliwe miejsca, takie jak kanały ściekowe i śmieci. Następnie omówią to z Tobą, wraz z procedurami, które będą wykonywać, kosztami, profilaktyką i potencjalnymi zagrożeniami dla zdrowia w sytuacji.

Eksterminacja trwa zwykle kilka miesięcy przed zakończeniem, ale nadal zależy od szkodnika, którego masz w domu. Aby dowiedzieć się, jak długo trwa zwalczanie szkodników, zapoznaj się z tym pomocnym artykułem.

Ile firm zajmujących się zwalczaniem szkodników jest w USA?

Według najnowszych statystyk, obecnie w Stanach Zjednoczonych jest 28 512 firm i przedsiębiorstw zajmujących się zwalczaniem szkodników. Liczba wzrosła o 2,9% od 2021 roku.

Są one bardziej skoncentrowane w stanach północno-wschodnich i południowych, ale najprawdopodobniej są obecne w całych Stanach Zjednoczonych. Krajowe firmy mają średnio ponad 100 milionów dolarów, podczas gdy lokalne firmy i firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników mają ją poniżej 5 milionów dolarów.

Szacuje się, że branża zatrudnia 121 472 pracowników i dopiero się rozwija. Oczywiście ma to coś wspólnego z rosnącą liczbą inwazji w różnych stanach i regionach.

Jeśli masz teraz do czynienia z problemami ze szkodnikami, sprawdź, która firma zajmująca się zwalczaniem szkodników jest najlepsza, aby rozwiązać Twoje problemy związane ze szkodnikami.

Co sprawia, że ​​jest dobra firma zajmująca się zwalczaniem szkodników?

Jeśli nadal nie masz pewności, z którą firmą najlepiej poradzić sobie z bieżącymi problemami ze szkodnikami, oto rzeczy, które sprawiają, że firma zajmująca się zwalczaniem szkodników jest najlepsza:

1. Licencja

Aby upewnić się, że otrzymasz tylko wysokiej jakości usługi, upewnij się, że firma zajmująca się zwalczaniem szkodników ma odpowiednią licencję i ubezpieczenie do działania. Firmy te wykorzystują do swojej pracy pestycydy, środki do fumigacji chemicznej i trucizny, dlatego muszą mieć odpowiednią certyfikację.

Możesz to sprawdzić, zadając im pytania dotyczące firmy poprzez zapytanie lub odwiedzając ich strony internetowe, aby uzyskać więcej informacji. Zwykle można zobaczyć recenzje online i sprawdzić, jak dobre i skuteczne są ich zabiegi oraz czy mają sprawną obsługę klienta.

2. Proces oceny

Po skontaktowaniu się z firmą, która oferuje usługi zwalczania szkodników, zadadzą Ci kilka pytań dotyczących Twoich obaw i pokierują Cię w przypadku podejrzenia inwazji. Pytania często mają postać:

  • Gdzie widziałeś szkodniki?
  • Jakim rodzajem szkodników Twoim zdaniem jest potencjalna inwazja?

Powinni zaoferować bezpłatną konsultację. Technik przyjedzie wtedy do twojego domu, aby zobaczyć, gdzie może znajdować się infestacja.

Zostaniesz poproszony o wskazanie obszarów, które Twoim zdaniem mogą być dotknięte problemem, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Pełna inspekcja obejmuje wewnętrzne i zewnętrzne części domu i szuka śladów gniazd i odchodów w okolicy. Będą również szukać czynników, które prawdopodobnie rozpoczęły inwazję.

Następnie zaczną omawiać z Tobą problemy wraz z wyceną i raportem, który przedstawia plan leczenia. To jest ta część, w której powinieneś zadawać pytania dotyczące wszystkiego, co dotyczy eksterminacji.

3. Przygotowanie

Dobra firma powinna doradzić, jakie kroki należy podjąć przed rozpoczęciem eksterminacji. Zwykle zależy to od przyczyny problemu.

Poproszą Cię również o wykonanie wstępnych czynności, takich jak sprzątanie terenu i usuwanie przedmiotów gospodarstwa domowego, które mogą przeszkadzać. Jeśli w domu mieszkają inne zwierzęta, powinny one zalecić usunięcie ich, aby chemikalia nie powodowały zagrożenia dla zdrowia.

4. Przyjazd

Ty i firma zajmująca się zwalczaniem szkodników powinniście ustalić godzinę ich przybycia w określonym dniu i powinni przybyć na czas. Jeśli w jakiś sposób zostały opóźnione lub przełożone, dobra firma powinna poinformować Cię o zaistniałej sytuacji i zmianie terminu spotkania, które Ci odpowiada.

5. Identyfikacja

Poszukaj identyfikatora z danymi firmy od technika, który firma wysłała do twojego domu. Nie każdy może łatwo zostać tępicielem, a większość firm wymaga od swoich wnioskodawców sprawdzenia przeszłości kryminalnej i testów narkotykowych.

Wynika to z zadań pracy, które obejmują wejście do domu jednej osoby i używanie trucizn do eksterminacji szkodników. Są również przeszkoleni, aby skutecznie oceniać i radzić sobie z takimi sytuacjami.

Wniosek

Z ilu firm zajmujących się zwalczaniem szkodników w USA dzisiaj trudno jest wybrać, która z nich pomoże Ci rozwiązać problemy związane ze szkodnikami. Możesz skorzystać z przewodnika, który przygotowaliśmy powyżej, aby upewnić się, że współpracujesz z dobrą firmą.

Pamiętaj, jeśli zauważysz potencjalną inwazję, nie wahaj się poprosić o profesjonalną pomoc w natychmiastowym rozwiązaniu problemu.