Pest Business 101: Co to jest komercyjne zwalczanie szkodników?

Co to jest komercyjne zwalczanie szkodników? Szkodniki to nieprzyjemne rośliny, zwierzęta, owady, patogeny lub inne stworzenia, które zakłócają codzienne czynności.

Mogą gryźć, szkodzić uprawom, powodować szkody lub ogólnie utrudniać ludzkie życie.

Pest Business 101: Co to jest komercyjne zwalczanie szkodników?

Czy zastanawiałeś się, co zrobić ze szkodnikami, które wciąż pojawiają się w Twoim domu lub budynku? Czy masz pomysł, jak szukać dobrej usługi zwalczania szkodników?

Oto kilka podstawowych rzeczy, które należy o tym wiedzieć.

Komercyjne zwalczanie szkodników

Zwalczanie szkodników jest rzeczywiście opcją dla gospodarstw domowych. Często jest to konieczność lub wymóg dla firm, szczególnie tych zajmujących się przetwarzaniem, dostawą lub przechowywaniem żywności, lub dowolnego obiektu z witryną sklepową lub miejscem, w którym klienci mogą odwiedzić.

Ponieważ wygląd i stan Twojej nieruchomości komercyjnej może wpłynąć na pierwsze wrażenie klienta o Twojej firmie, szkodniki nie mogą być problemem ani widoczne dla obecnych i potencjalnych klientów, a także pracowników.

Nawet jeśli szkodniki i gryzonie są malutkie, mogą znacząco wpłynąć na wyniki Twojej firmy. Pojedynczy incydent związany ze szkodnikami może skutkować grzywnami od stanowych i federalnych agencji kontrolnych, a także nadszarpnięciem reputacji wśród obecnych i potencjalnych klientów.

Kolejną kwestią do rozważenia jest to, że błędy mogą zagrażać zdrowiu i bezpieczeństwu Twoich pracowników.

Współpraca z profesjonalnym dostawcą środków do zwalczania szkodników w celu opracowania udanego komercyjnego programu zwalczania szkodników dla Twojej firmy jest nieoceniona. Nie tylko zapewni ci spokój ducha, wiedząc, że pomagasz chronić zdrowie publiczne, żywność i mienie przed szkodnikami.

Pozwoli Ci również skoncentrować swój czas i zasoby na tym, co jest najważniejsze dla Twojej firmy: zapewnieniu doskonałej obsługi klienta.

Pewne firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników zapewniają zwalczanie szkodników w budynkach mieszkalnych, podczas gdy inne oferują komercyjne zwalczanie szkodników. Inne organizacje zajmujące się zwalczaniem szkodników oferują zarówno usługi mieszkaniowe, jak i komercyjne (takie jak Assured Environments).

Obie usługi mają ten sam cel: wyłapywanie i zapobieganie szkodnikom.

Z drugiej strony, mieszkaniowe i komercyjne usługi zwalczania szkodników mają kilka kluczowych różnic. Przyjrzymy się różnicom między tymi dwiema firmami zajmującymi się zwalczaniem szkodników.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zwalczaniu szkodników lub o tym, jak założyć firmę zajmującą się zwalczaniem szkodników, możesz sprawdzić te linki jako przewodnik po tym, jak trzymać szkodniki z daleka i metody zapobiegania szkodnikom.

Jaka jest różnica między komercyjnymi a mieszkalnymi usługami zwalczania szkodników?

Tępiciele używają pestycydów, takich jak pyretryna i pyretroidy. Są to aktywne składniki znajdujące się w sprayach używanych wyłącznie przez licencjonowanych eksterminatorów szkodników i ekspertów.

Jest to pestycyd chemiczny używany do zabijania szkodników poprzez ich paraliżowanie i śmierć.

Zwalczanie szkodników jest uważane za zwykły i niezbędny wydatek. Ta sama koncepcja obowiązuje, jeśli jesteś właścicielem firmy.

Możesz odliczyć koszt zwalczania szkodników jako zwykły i niezbędny wydatek w ramach konserwacji.

  • Komercyjne usługi zwalczania szkodników są bardziej skuteczne niż zwalczanie szkodników w budynkach mieszkalnych. O wiele łatwiej jest tymczasowo przenieść rodzinę niż zamykać firmę na kilka dni. Komercyjne firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników mają krótszy czas realizacji i powodują drobne niedogodności. Ma bardziej znaczącą cenę, ale zazwyczaj firmy oszczędzają więcej pieniędzy, nie musząc zamykać tak długo.
  • Zwalczanie szkodników domowych jest bardziej „stałe” niż zwalczanie szkodników komercyjnych. Większość domów jest dość podobna. W rezultacie problemy ze szkodnikami, z którymi mają do czynienia, będą prawdopodobnie podobne. Kontrola szkodników mieszkaniowych może rozwiązywać problemy szkodników za pomocą tych samych dwóch metod za każdym razem.
  • Komercyjne usługi zwalczania szkodników są bardziej skuteczne niż zwalczanie szkodników w budynkach mieszkalnych. O wiele łatwiej jest tymczasowo przenieść rodzinę niż zamykać firmę na kilka dni. Komercyjne firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników mają krótszy czas realizacji i powodują drobne niedogodności. Ma bardziej znaczącą cenę, ale zazwyczaj firmy oszczędzają więcej pieniędzy, nie zamykając tak długo.
  • Zwalczanie szkodników domowych jest bardziej „stałe” niż zwalczanie szkodników komercyjnych. Większość domów jest dość podobna. Usługi zwalczania szkodników mogą rozwiązywać problemy ze szkodnikami mieszkalnymi za każdym razem tymi samymi dwiema metodami.
  • Usługi zwalczania szkodników dla firm są skuteczniejsze niż zwalczanie szkodników w domach. O wiele łatwiej jest przenieść rodzinę niż zamykać firmę na kilka dni. W rezultacie komercyjne firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników mają krótszy czas realizacji i powodują mniej zakłóceń. Chociaż wiąże się to z wyższymi kosztami, większość firm oszczędza pieniądze, nie zamykając tak długo.
  • Zwalczanie szkodników w domu jest bardziej „konsekwentne” niż zwalczanie szkodników w firmach. Większość domów wydaje się taka sama. Oznacza to, że prawdopodobnie mają podobne problemy z owadami. Możesz użyć tych samych dwóch strategii, aby za każdym razem rozwiązywać większość problemów ze szkodnikami mieszkalnymi.

Jeśli szukasz dodatkowego przewodnika, oto, co obejmuje zwalczanie szkodników i jaka jest najlepsza kontrola szkodników na zewnątrz.

Wniosek

Mamy nadzieję, że podany artykuł będzie dla Ciebie pomocny. Chociaż zwalczanie szkodników może być trudne, szczególnie dla właścicieli domów, zawsze możesz rozwiązać ten problem dzięki badaniom i pomocy.

Upewnij się, że jesteś bezpieczny, nosząc odzież ochronną, a także dowiedz się, czym jest komercyjne zwalczanie szkodników.