Najlepsze świąteczne świece, które pachną świętami

Świece mogą tworzyć atmosferę, wzbudzać emocje, a nawet tworzyć lub przełamywać świąteczne tradycje. W wielu domach każdego roku podczas świąt używa się religijnie świec. Niektóre rodziny mogą nawet zapalać je w każdą grudniową noc aż do sylwestra. Przy całym tym oświetleniu świec ważne jest, aby upewnić się, że używasz najlepszych świątecznych świec do swoich potrzeb.

Wiele osób podczas szukania świec bożonarodzeniowych ma problem ze znalezieniem tych, które pachną jak Boże Narodzenie. Jak więc zabrać się za zrobienie czegoś takiego? Wymaga to trochę badań, ale staje się znacznie łatwiejsze, gdy wiesz, czego szukać.

Najlepsze świąteczne świece

Najlepsze świeczki świąteczne

Jeśli szukasz zapachów takich jak piernikowe ciasteczka pieczone w piekarniku, istnieje kilka stron internetowych, na których możesz kupić tego typu produkty. Ale co, jeśli szukasz czegoś bardziej tradycyjnego, na przykład choinki? Oto kilka wskazówek, jak znaleźć najlepsze świąteczne świece, które pachną jak Boże Narodzenie.

Igły sosnowe

Nie ma nic lepszego niż zapach świeżo ściętych igieł sosnowych. Wiele osób twierdzi, że wąchanie ich sprawia, że ​​czują się odświętnie i gotowi do świętowania. Jeśli chcesz, aby Twój dom pachniał lasem o tej porze roku, powinieneś zastanowić się nad zakupem dyfuzora olejków, który wykorzystuje olejki eteryczne. Amazon ma kilka opcji, ale te z naturalnymi zapachami mogą być trudne do zdobycia, ponieważ wiele firm używa w swoich produktach chemikaliów zamiast naturalnych składników, więc przed zakupem czegokolwiek online lub offline należy dokładnie przeczytać recenzje.

Choinka

Jednym ze sposobów na uzyskanie autentycznego zapachu choinki, który służy również jako dekoracja, jest użycie prawdziwej choinki. Najpierw odetnij jedną i ustaw ją w swoim salonie. Może się to wydawać zniechęcającym zadaniem, ale jeśli jesteś w stanie sam ściąć drzewo, nie wymaga to wiele pracy – upewnij się, że masz w pobliżu dużo wody, aby nie wyschło.

Inną opcją na uzyskanie zapachu świeżo ściętej choinki jest zakup świecy zapachowej lub dyfuzora olejków o takim zapachu. Minusem tej metody może być to, że ponieważ wiele firm używa sztucznych składników, nieświadomi nabywcy mogą nie uzyskać takich samych wyników z używania prawdziwego drzewa.

Śnieg i zimowe noce

Dla tych par, które lubią urządzać swoje domy w stylu rustykalnym podczas wakacji, ten rodzaj zapachu będzie dla Ciebie. Możesz znaleźć świece zapachowe, które sprawiają wrażenie, że patrzysz na spadające płatki śniegu; inne przywołują wspomnienia siedzenia przy otwartym ogniu z kakao i piankami w pobliżu.

Bez względu na to, jaki rodzaj świecy świątecznej wybierzesz, nie ma wątpliwości, że przyniesie ona wspaniałe wspomnienia z minionych Świąt Bożego Narodzenia, jeśli będzie używana rok po roku. Pamiętaj, że każda rodzina ma inne tradycje w zakresie dekoracji świątecznych, więc nie bój się spróbować czegoś nowego!

Gdzie kupić świeczki świąteczne, które pachną świętami

Teraz, gdy już wiesz, jakie są rodzaje zapachów, nadszedł czas na zakupy. Oto kilka stron internetowych, na których można znaleźć najlepsze świąteczne świece dla swojej rodziny w tym okresie świątecznym:

Amazonka .com

Amazon ma szeroki wybór świec, od tanich podgrzewaczy po droższe świece elektryczne. Aby uzyskać jeszcze większą różnorodność, sprawdź ich dyfuzory olejków eterycznych i powiązane produkty!

Docelowa domena .com

Jeśli szukasz zapachu inspirowanego prawdziwym drzewem, Target to doskonałe miejsce do szukania. Większość centrów handlowych oferuje te produkty, więc jeśli jeden sklep nie ma tego, czego chcesz, inny prawdopodobnie to zrobi.

Kąpiel i Prace nad karoserią

Ta strona zawiera zaktualizowaną listę zapachów świec, które oferują każdego roku. To doskonałe miejsce do szukania, jeśli szukasz konkretnego zapachu lub jeśli Twoja rodzina lubi dawać prezenty w postaci świec.

Walmart .com

W Walmart mają całą sekcję online poświęconą wyłącznie świecom, od podgrzewaczy po świece elektryczne. Zawierają również zapachowe dyfuzory olejków, dzięki czemu wydaje się, że śnieg pada w twoim domu, gdy jest oświetlony dołączoną żarówką.

Wskazówki dotyczące wyboru najlepszych świec bożonarodzeniowych

Różne rodziny mają różne tradycje, jeśli chodzi o dekorowanie świąt. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie dekorowałeś świątecznych świec, jest kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać. Oto kilka naszych wskazówek:

Pamiętaj o środkach ostrożności wymienionych na opakowaniu każdej świecy. Nigdy nie zostawiaj ich bez opieki i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wszyscy mieli bezpieczny i szczęśliwy czas podczas wakacji.

Nie kupuj świec zapachowych, jeśli ktoś w Twoim domu jest wrażliwy na zapachy. Może to być bardzo irytujące dla tych, którzy nie lubią niektórych zapachów lub dla tych, którzy mogą mieć astmę lub problemy z oddychaniem. Chociaż tego rodzaju świece mogą przywoływać miłe wspomnienia dla niektórych, dla innych mogą być okropnymi doświadczeniami.

Pamiętaj, aby regularnie czyścić świeczniki, ponieważ wosk może spalić się na powierzchniach i pozostawić lepki osad. W przypadku świeczników na herbatę opróżnij wosk i umyj gorącą wodą z mydłem przed uzupełnianiem świeżego wosku na każdy dzień.

Jeśli kiedykolwiek zauważysz, że Twój świecznik zardzewiał z biegiem czasu, namocz papierowy ręcznik w occie jabłkowym, a następnie użyj go, aby zetrzeć rdzę z metalowych świeczników. Zadziała to zarówno na szkle, jak i na cynie, o ile rdza nie jest bardzo gruba. Pamiętaj, aby dokładnie je wysuszyć przed ponownym użyciem!