Materac Puffy vs Fioletowy Materac: Co jest lepsze

Odpowiedź między materacem Puffy a materacem Purple będzie zależeć od Twoich potrzeb i preferencji. Aby ułatwić porównanie, porozmawiamy o ich funkcjach oraz zaletach i wadach. Porównamy również Puffy Lux z Purple, ponieważ te dwa łóżka są często ustawione obok siebie.

Mówiąc o porównywaniu materacy Puffy z innymi dużymi markami, sprawdź podobne porównanie między materacami Nectar vs Puffy.

Materac Puffy vs Fioletowy Materac: Co jest lepsze

Poradnik kupowania materacy Puffy vs Purple

Puffy materac

Dostępne modele materacy

Marka Puffy oferuje materace Puffy, materace Puffy Lux oraz materace Puffy Royal. Materac Puffy to łóżko piankowe, natomiast modele Lux i Royal są hybrydami. Są również dostępne w standardowych rozmiarach, takich jak twin, twin XL, full, queen, king i California king.

Wersja próbna, gwarancja i zwroty

Twój materac Puffy jest dostarczany z testem na 101 nocy, aby upewnić się, że będziesz z niego zadowolony. Firma wymaga jednak, abyś wypróbował go przez co najmniej 30 nocy, zanim rozważysz jego zwrot. A jeśli chodzi o gwarancję, materace Puffy mają dożywotnią gwarancję, o ile używasz odpowiedniego stelaża lub podstawy i nie jest uszkodzony w wyniku niewłaściwego użytkowania.

Chcesz wiedzieć więcej o próbach i zwrotach Puffy’ego? Oto jak zwrócić materac Puffy, aby dowiedzieć się więcej.

Sztandarowy materac

Sztandarowym materacem Puffy jest materac Puffy, który jest łóżkiem piankowym z pamięcią kształtu. Produkowana jest w USA z osłoną chłodzącą i pięciowarstwową konstrukcją. Puffy ma również swój najpopularniejszy model, Puffy Lux, wykonany z hipoalergicznego pokrowca, pianki żelowej, pianki odpornej na wilgoć oraz kombinacji cewek i pianki o dużej gęstości dla podstawy.

Fioletowy materac

Dostępne modele materacy

Marka Purple oferuje materace Purple, Purple Hybrid oraz Purple Hybrid Premier. Podobnie jak Puffy, Purple ma jedno łóżko piankowe, a pozostałe dwa to hybrydy. Jeśli chodzi o rozmiary, materace Purple są dostępne w wersji twin, twin XL, full, queen, king, ale zamiast Cal king marka oferuje split king.

Wersja próbna, gwarancja i zwroty

Materac Purple można przetestować przez 100 nocy, czyli zaledwie dzień przed okresem próbnym Puffy’ego. Musisz również przetestować go przez co najmniej 21 nocy, zanim rozważysz jego zwrot. A jeśli chodzi o gwarancję, Purple oferuje tylko 10-letnią gwarancję w porównaniu do żywotności oferowanej przez Puffy.

Sztandarowy materac

Flagowym materacem Purple jest materac Purple, który jest zasadniczo łóżkiem piankowym z opcją dla kupującego, aby uzyskać wersję Plus. Za dodatkowe 400 USD otrzymasz o dwa cale więcej pianki, która zapewnia lepsze wsparcie, responsywność i oddychalność. Ale jeśli chcesz bestsellera Purple, możesz wypróbować Hybrid Premier, który jest dostępny z 3-calową lub 4-calową opcją siatki.

Co jest wygodniejszym fioletowym materacem czy puszystym Luxem?

Ustalenie, który z łóżek Purple i Puffy Lux jest wygodniejszy, będzie zależeć od potrzeb i preferencji użytkownika. Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, omówimy cechy każdego modelu.

Fioletowy materac

  • Ma dzianinę SoftFlex marki dla lepszej responsywności
  • Wykorzystuje siatkę GelFlex firmy Purple, która pomaga w oddychaniu i zmniejszaniu ciśnienia
  • Ma piankową podstawę, aby utrzymać podparcie materaca
  • Podtrzymuje plecy i nogi, ale podtrzymuje ramiona i biodra
  • Hipoalergiczny i nietoksyczny (proszę również przeczytać, jaki jest proszek w materacu Purple)

Materac Puffy Lux

  • Używa hipoalergicznej osłony, aby zapobiec kurzowi i roztoczom
  • Sześciowarstwowa konstrukcja materaca łagodząca ból pleców
  • Wykorzystuje warstwę chłodzącą Puffy’ego o nazwie Cooling Cloud, aby uniknąć zatrzymywania ciepła
  • Połączenie pianki z pamięcią kształtu i cewek dopasowuje się wyjątkowo do ciała śpiącego
  • Twardy rdzeń wspierający kręgosłup

Czy ludzie lubią puchate materace?

Klienci są bardzo zadowoleni z materacy Puffy, ponieważ mają ocenę od pięciu do pięciu gwiazdek na podstawie ponad 15 000 recenzji na ich stronie internetowej. Przeglądając recenzje materacy Puffy, ma te same doskonałe pięć na pięć ocen na ponad 10 000 klientów. A jeśli chodzi o najpopularniejszy model, czyli Puffy Royal, ponad 10 000 klientów oceniło go perfekcyjnie.

Czy ludzie lubią fioletowe materace?

Fioletowe materace mają ocenę od czterech do pięciu gwiazdek z ponad 15 000 recenzji na ich stronie internetowej. Sam materac Purple otrzymał ocenę 4,4 na 5 gwiazdek przez ponad 29 000 klientów. Ponadto najpopularniejsza marka Hybrid Premier ma ponad 10 000 nabywców, którzy przyznali jej 4,4 ponad 5 gwiazdek.

Jak długo trwają fioletowe materace?

Fioletowe materace objęte są 10-letnią gwarancją, więc użytkownicy mogą oczekiwać, że wytrzymają tak długo. Mimo to, w razie potrzeby możesz dostać nowe łóżko wcześniej niż przewidywana długość życia. Szukaj więc dyskomfortu i sprawdź kształt swojego łóżka, gdy minie 7 lub 8 lat.

Jak długo utrzymują się materace puchate?

Materac Puffy może wytrzymać dziesięć lat, jeśli jest prawidłowo użytkowany i konserwowany. Pamiętaj, że Puffy oferuje nawet dożywotnią gwarancję, aby udowodnić, że wierzy w jakość swojego produktu. Jednak nadal możesz rozważyć wymianę łóżka po 7 do 8 latach lub sprawdzić oznaki, że potrzebujesz nowego materaca.

Wniosek

Czy to porównanie było pomocne? Podsumowując bitwę między materacem Puffy a materacem Purple, Puffy ma dłuższy okres gwarancji, ponieważ jest dożywotnia niż Purple, który oferuje tylko dziesięć lat. Poza tą luką, oba mają zauważalne zalety w zapewnianiu wsparcia i komfortu dostosowanego do śpiącego.

A jeśli chodzi o satysfakcję klientów, stwierdzamy, że obie marki mają zadowolonych klientów i kupujących.