Materac Nectar Vs Puffy: co jest lepsze?

Możesz łatwo znaleźć zwycięzcę między materacem Nectar vs Puffy, jeśli porównasz je obok siebie. Ponieważ jednak może to wydawać się nudne, nie szukaj dalej, ponieważ dokonaliśmy dla Ciebie porównania. Napisaliśmy nawet plusy i minusy każdej marki.

Kolejną marką często porównywaną do Puffy jest Purple. Jeśli jesteś również zainteresowany porównaniem tych dwóch, przeczytaj tę recenzję materacy Puffy vs Purple.

Materac Nectar Vs Puffy: co jest lepsze?

Porównanie materaca puszystego z materacem Nectar

Puffy materac

Dostępne modele materacy

Puffy oferuje trzy modele materacy, którymi są materac Puffy, Puffy Lux i Puffy Royal. Puffy Lux i Puffy Royal to hybrydy, natomiast materac Puffy jest w 100% piankowy. Warto również zauważyć, że materace Puffy są produkowane w USA.

Wersja próbna, gwarancja i zwroty

Puffy zapewnia 101-dniowy okres próbny na swoje materace, a Ty masz już 30 dni na rozważenie zwrotu łóżka, jeśli nie jesteś z niego zadowolony. Puffy wspomina nawet, że przekażą zwrócone materace. Chcesz wiedzieć więcej o próbach i zwrotach Puffy’ego?

Oto jak zwrócić materac Puffy bardziej szczegółowo. A jeśli chodzi o gwarancję marki, Puffy zapewnia nieskończony okres w porównaniu do innych marek, które zwykle mają od 5 do 10 lat.

Sztandarowy materac

Materac Puffy to flagowy materac marki, jednak najpopularniejszym modelem jest materac hybrydowy Puffy Lux. Oba łóżka mają pozytywne oceny od kupujących i są kompatybilne z dowolnymi sprężynami skrzynkowymi, ramami lub listwami. Jednak Puffy Lux jest bardziej miękki w porównaniu z twardszym dotykiem flagowego materaca.

Materac Nectar

Dostępne modele materacy

Nectar ma do wyboru trzy modele. Są to materace Nectar, Nectar Premier i Nectar Premier Copper. Marka jest również oficjalnym partnerem Google Nest, a zakup materacy Premier i Premier Copper obejmuje Nest Hub firmy Google z funkcją Sleep Sensing.

Wersja próbna, gwarancja i zwroty

Nectar Sleep to prawdopodobnie jedna z marek materacy z najdłuższym okresem próbnym wynoszącym 365 nocy. Większość producentów często zapewnia maksymalnie trzy miesiące, więc ta liczba dni naprawdę zapewni, że twoje łóżko Nectar będzie satysfakcjonujące. I podobnie jak Puffy, Nectar zapewnia dożywotnią gwarancję zwaną gwarancją Forever, która zapewnia spokój ducha.

Sztandarowy materac

Flagowe łóżko Nectar, materac Nectar, jest również ich najpopularniejszym modelem. Jest to łóżko z pianki termoelastycznej z pamięcią kształtu, wykonane z materiałów z certyfikatem CertiPUR-US. Ale jeśli chcesz czegoś, aby ulżyć w gorące letnie noce, jednym z najfajniejszych materacy piankowych z pamięcią kształtu jest materac Nectar Premier Copper.

Dlaczego materac z nektarem jest dobry?

 • Rozsądna cena poniżej 1300 USD za rozmiar królowej
 • Przedłużony okres próbny wynoszący 365 nocy z dożywotnią gwarancją
 • Nasycona żelem pianka z pamięcią kształtu w połączeniu z pokrowcem odprowadzającym ciepło dla skutecznej regulacji temperatury
 • Twardość materaca na poziomie 6,5, aby wspierać i zmniejszać nacisk w większości pozycji do spania
 • Pokrowiec antypoślizgowy

Dlaczego materac z nektarem jest zły?

 • Niedostępne w podzielonych rozmiarach
 • Brak innych opcji twardości
 • Żadne inne rodzaje materacy nie są dostępne poza piankowym i hybrydowym

Dlaczego materac Puffy jest dobry?

 • Rozsądna cena poniżej 1250 USD za rozmiar queen
 • Wyprodukowano w USA z dożywotnią gwarancją
 • Ogólny projekt jest kompatybilny ze wszystkimi pozycjami do spania
 • Podstawa z pianki o dużej gęstości zapewnia stałe wsparcie i trwałość
 • Pokrowiec hipoalergiczny z pokrowcem na materac odporny na plamy

Dlaczego materac Puffy jest zły?

 • Brak dostępnych rozmiarów dzielonych
 • Żadne inne rodzaje materacy nie są dostępne poza piankowym i hybrydowym
 • Dostępne tylko online

Jaki materac jest porównywalny z nektarem?

Być może najpopularniejszym materacem w porównaniu do łóżka piankowego Nectar jest łóżko piankowe Casper Original. Oba zapewniają łagodzące nacisk korzyści pianki konturowej z pamięcią kształtu, ale nadal nie zapewniają zatrzymywania ciepła na chłodną noc. Co więcej, Casper zapewnia wsparcie strefowe, które jest w tej samej lidze, co dynamiczne wsparcie Nectar.

Jaki materac jest porównywalny z materacem Puffy?

Materace Puffy są często porównywane do popularnych łóżek piankowych, takich jak Nectar, Purple, Layla, Leesa oraz Tuft and Needle. Możesz sprawdzić nasze artykuły, aby zobaczyć ich recenzje porównawcze, aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Niemniej są to najlepsze materace piankowe na rynku, a dożywotnia gwarancja Puffy i produkcja w USA bez wątpienia sprawia, że ​​jest to łatwy wybór dla większości gospodarstw domowych.

Czy warto łóżko w pudełku z materacem?

Zarówno Nectar, jak i Puffy to materace typu bed-in-a-box, co oznacza, że ​​są wygodne w transporcie i przenoszeniu. Nowe łóżko możesz bez problemu zabrać ze sobą po domu, nie martwiąc się o prześwity i ścieżki. Dlatego te materace są tego warte, ponieważ są bardzo przenośne, a podczas transportu pozostają bezpieczne i nie ulegają uszkodzeniom.

Pamiętaj jednak, aby podczas rozpakowywania nowego materaca postępować zgodnie z instrukcjami marki. Następnie pozwól mu się rozszerzyć i przewietrz, aby usunąć zapach i przywrócić mu kształt. Aby szybko zorientować się, jak długo trwa napełnianie pianki z pamięcią kształtu.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując to porównanie materacy Nectar vs Puffy, oba są najlepszymi łóżkami ze względu na ich dożywotnią gwarancję. Nectar ma również zaletę dłuższego okresu próbnego, ale Puffy ma również różne funkcje w swoich łóżkach, które przydadzą się wszystkim śpiącym.

Ogólnie rzecz biorąc, wybór między tymi dwoma będzie zależał od osoby śpiącej. Jeśli potrzebujesz więcej wskazówek dotyczących zakupu lub wyboru kolejnego materaca, przeczytaj nasze artykuły.