Który promiennik podczerwieni jest najlepszy? Przeczytaj te fakty!

Chcesz wiedzieć, który promiennik podczerwieni jest najlepszy? Przygotuj się na znalezienie najlepszego promiennika podczerwieni. Przenośny promiennik podczerwieni Dr., promiennik podczerwieni Duraflame, promiennik ciepła na podczerwień, seria promienników podczerwieni life lux i inteligentny promiennik podczerwieni z sześcioma elementami life to najlepsze promienniki podczerwieni.

Te grzejniki są używane głównie w domach i miejscach pracy, aby ogrzać wszystkich w chłodniejszych czasach. Wybór najlepszego promiennika podczerwieni został zdeterminowany głównie przez ogrzewaną przestrzeń. Mimo to należy również wziąć pod uwagę inne czynniki, takie jak przystępność cenowa, mobilność, zabezpieczenia i umiejscowienie.

Który promiennik podczerwieni jest najlepszy? Przeczytaj te fakty!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o charakterystyce i możliwościach promienników podczerwieni oraz dlaczego typy wymienione poniżej są uważane za jedne z najbardziej akceptowalnych typów promienników podczerwieni. To tylko przegląd. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Najlepsze promienniki podczerwieni

Jak omówiono wcześniej, promienniki podczerwieni mają wiele najlepszych typów promienników. Każdy grzejnik ma swoje możliwości funkcjonalne, więc omówimy więcej na temat wszystkich wymienionych typów, aby łatwo znaleźć najlepszy grzejnik na podczerwień.

#1. Przenośny promiennik podczerwieni Dr.

To urządzenie znajduje się na czele niemal każdej listy najlepszych promienników podczerwieni na rynku. Ponieważ wykorzystuje całe wytworzone ciepło, powoduje niewielką awarię transmisji ciepła, dzięki czemu idealnie nadaje się do ogrzewania rozległych obszarów do 1500 stóp kwadratowych. Wykorzystuje również wentylator do mieszania ciepła podczerwonego z ciepłem konwekcyjnym. To sprawia, że ​​jest o 70% silniejszy niż inne wersje w ogrzewaniu pomieszczenia. Model ten obejmuje skomputeryzowany termostat, monitor temperatury i kółka, które zapewniają łatwą mobilność i dokładne zarządzanie ciepłem.

Dodatkową cechą odróżniającą ten promiennik podczerwieni od konkurencji jest możliwość jego aktualizacji w celu uwzględnienia wilgoci. Ponieważ zimowe wiatry są bardziej suche, dolewanie wody do pokoju może pomóc w wysuszeniu, zatkanych nosach, swędzeniu gardła i problemach z oddychaniem. Wywrotka & ochrona przed przegrzaniem jest zawarta w zabezpieczeniach tego grzejnika. Zewnętrzna część stałaby się gorąca w dotyku tylko wtedy, gdy użyjesz najwyższego ustawienia grzania; poza tym pozostaje chłodno.

#2. Grzejnik na podczerwień Duraflame

Promiennik podczerwieni może nagrzewać do 1500 stóp kwadratowych, idealny do dużych garaży, pomieszczeń mieszkalnych i przestronnych podłóg. Jest to lekki, przenośny grzejnik wieżowy o klasycznym wyglądzie drewna, który bardzo dobrze komponuje się z wystrojem. Ten grzejnik wymaga mniej miejsca niż niektóre inne przenośne grzejniki na podczerwień ze względu na swoją wysokość. Posiada również skomputeryzowany termostat, ekran temperatury, pilota zdalnego sterowania i wentylator oscylacyjny, który pomaga rozprowadzać ciepłe powietrze w pomieszczeniu i skuteczniej ogrzać obszar. Ta grzałka ma konstrukcję cool-touch, automatyczne wyłączanie, gdy temperatura osiągnie 90 stopni i zabezpieczenie przed przewróceniem.

#3. Grzejnik burzowy na podczerwień

Jest to grzejnik ścienny na podczerwień, który można uzyskać, jeśli chcesz bezprzewodowo obsługiwany promiennik podczerwieni. Użytkownicy mogą zarządzać każdym elementem za pomocą urządzenia i ustalać indywidualne plany ocieplenia. (Zawsze, gdy chcesz użyć kontrolera, jest on również dostępny.) Pomimo tego, że jest nowoczesnym gadżetem, ten promiennik podczerwieni jest idealny do starych domów z chłodnymi pomieszczeniami, które wymagają więcej ciepła.

Ponieważ ten typ zużywa tylko 1050 watów, jest znacznie mniej prawdopodobne, że spowoduje przerwy w dostawie prądu (takie jak wyzwolenie przełączników) w przypadku przestarzałego lub niewystarczającego okablowania. Ze względu na zmniejszony pobór mocy ten promiennik podczerwieni był idealny do zastosowania w mieszkaniu lub firmie, w której problemem jest oszczędność energii. Co więcej, to urządzenie jest montowane na ścianie i ma niewielką konstrukcję. Całkowita powierzchnia obsługi wynosi 550 stóp kwadratowych. Urządzenie może się pochwalić chłodną w dotyku konstrukcją, zabezpieczeniem przed przewróceniem, ochroną przed przegrzaniem oraz ekranem, który wyświetla użytkownikom bez względu na temperaturę otoczenia przez cały czas. Myślę, że warto przeczytać o tym, jak działają promienniki podczerwieni.

#4. Seria lux promienników podczerwieni

Innym mocnym wyborem jest ten stały promiennik podczerwieni, który można wykorzystać w pomieszczeniach o powierzchni do 1200 stóp kwadratowych. Uroczą rzeczą związaną z tym urządzeniem jest to, że może być używany jako mały stolik oprócz ogrzewania pomieszczenia. Użytkownicy mogą układać powieści, kwiaty i inne ozdoby na tak chłodnej w dotyku powierzchni, co czyni ją idealnym dodatkiem do salonu.

Ten promiennik podczerwieni oszczędza energię, ponieważ ma wbudowany cyfrowy termostat, który wyłącza go, gdy pomieszczenie osiągnie odpowiednią temperaturę. Posiada również opcję Ekonomiczną, która optymalizuje zużycie energii, aby oszczędzać energię elektryczną i utrzymywać komfortową temperaturę 58° F. W tym promienniku podczerwieni znajduje się również inteligentny zegar, który pozwala skonfigurować podgrzewacz tak, aby włączał się i wyłączał w ciągu dwunastu godzin interwały. W rezultacie możesz mieć dość obszerną przestrzeń, kiedy po raz pierwszy do niej wejdziesz. Dodanie wentylatora do szybszej cyrkulacji ciepła w całym obszarze i system jonizatora powietrza do oczyszczania atmosfery, aby zapewnić jej bezpieczną i ekologiczną ochronę, to dwie ostatnie cechy, o których warto wspomnieć.

#5. Sześcioelementowy inteligentny promiennik podczerwieni

Ta ocena promienników podczerwieni jest znacznie nowocześniejszą alternatywą dla konkretnych innych recenzji promienników podczerwieni. Pomimo czarnego, metalowego pudełka, wiele innych udogodnień, takich jak skomputeryzowany termostat, wentylator i pilot, pozostaje bez zmian. Oferuje jednak nieco większe pokrycie przestrzeni i dlatego może ogrzać do 1400 stóp kwadratowych. W rezultacie jest to jeden z najskuteczniejszych promienników podczerwieni na duże odległości.

To okładka!

Cieszymy się, że dowiedziałeś się, który promiennik podczerwieni jest najlepszy. Te pięć promienników podczerwieni jest najlepszych w domach, miejscach pracy i mieszkaniach. Możesz również przeczytać o tym, jak zrobić grzejnik bez prądu i jak naprawić grzejnik. Dziękuję, przyjaciele, za bycie z nami.