Kto sprawia, że ​​Admirał suszy? Przeczytaj te niesamowite fakty!

Zastanawiasz się, kto produkuje suszarkę Admiral? Następnie przeczytaj ten artykuł do końca. Whirlpool Corporation produkuje obecnie urządzenia Admiral w Stanach Zjednoczonych. Pierwotnie Admiral był oddzielną firmą o nazwie Continental Radio and Television Corp, założoną w Chicago przez Rossa Siragusa.

W latach pięćdziesiątych sukces w sprzedaży telewizorów umożliwił jej rozszerzenie na duże urządzenia. Maytag podpisał kontrakt z Montgomery Ward & Co. w 1991 roku, aby wykorzystać markę Admiral wyłącznie na swoich towarach konsumpcyjnych. Maytag został sprzedany firmie Whirlpool po bankructwie Montgomery’ego, a Admiral stał się wyłączną własnością The Home Depot.

Kto sprawia

Tak, moi przyjaciele, to wszystko prawda o tobie. Ale informacje nie wystarczą do dobrego zrozumienia. Jeśli więc interesujesz się tym tematem, przeczytaj artykuł na końcu. Przyjrzyjmy się bliżej temu tematowi! Więc bez zbędnych ceregieli, po prostu czytaj dalej!

Kto robi twój Admiral Dryer?

Więc kto robi suszarkę Admiral? To z Whirlpool; suszarka elektryczna Admiral to bez wątpienia suszarka o świetnej wartości. Cena suszarki Admiral jest niska w porównaniu do innych suszarek, a jej funkcje są doskonałe, ale bardzo atrakcyjne. Marka admirała cieszy się doskonałą reputacją na rynku.

Admiral to duża, mocna i przekonująca suszarka Whirlpool dostępna tylko w Home Depot. Jest to tak proste, jak to tylko możliwe, wygodnie pomieści większość prania i doskonale je wysuszy.

Jednak czasami elegancja może przeszkadzać w wykonaniu. Na przykład, jeśli drzwi są uchylone, Admirał uruchomi się, więc zamknij je mocno przed naciśnięciem przycisku Start. Drzwi mogą czasami być trudne do otwarcia, ponieważ się zacinają. Biorąc pod uwagę, że pułapka na fuzję znajduje się na górze urządzenia, należy zachować ostrożność podczas jej wyjmowania; meszek może się rozproszyć.

Jak działa ta suszarka?

Suszarka Admiral łączy przepływ powietrza, ciepło i rotację bębna. Te trzy czynniki współpracowały ze sobą, suszarka wykorzystuje koło dmuchawy do wtłaczania powietrza z przodu, a następnie powietrze jest podgrzewane i cyrkuluje, a bęben się obraca. Im bardziej złożone powietrze, tym bardziej ma wpływ na usuwanie wilgoci z ubrań. Dokładne wysuszenie ubrań zajmuje około 60 minut. Suszarki Admiral mogą monitorować poziom wilgoci i temperaturę, zmniejszać hałas, wirować ubrania, aby regularnie usuwać zagniecenia, ubrania parowe i modyfikować całkowity czas suszenia w oparciu o materiał i rozmiar wsadu.

Jak suszyć ubrania w suszarce Admiral?

Proszę dobrze wstrząsnąć ubraniami po włożeniu ich do suszarki. Wytrząsanie ubrań przed włożeniem ich do suszarki może wydawać się stratą czasu, ale pomaga to uniknąć zagnieceń i skrócić czas suszenia. Proszę nie wyobrażać sobie, że przeładowanie suszarki pozwoliłoby zaoszczędzić czas; zrobi to odwrotnie. Zamiast tego, ponieważ w suszarce nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby ubrania mogły się puchnąć, wysychają i marszczą się dłużej.

Jeśli podczas cyklu prania nie używałeś płynu do zmiękczania tkanin, dodaj do suszarki prześcieradło. Prześcieradła do suszarki zmiękczają Twoje ubrania, jednocześnie redukując elektryzowanie. Najlepiej rozgrzać się podczas suszenia dżinsów, swetrów i koców. Prawidłowe działanie suszarki zależy od wystarczającego przepływu powietrza. Jeśli ubranie jest nadal wilgotne po cyklu suszenia, odpowietrznik może być zatkany. Aby rozwiązać ten problem, musisz odłączyć suszarkę i odczepić ją od otworu wentylacyjnego; po odłączeniu wszystkiego wyczyść ten wydech.

Jak korzystać z suszarki Admiral?

Zanim włożysz ubrania i pościel do suszarki, rozplątaj je. Cykl wirowania w pralce usuwa dodatkową wodę z odzieży i pościeli. Przedmioty można jednak skompresować i splątać. Poświęć kilka minut na rozplątanie i wytrząśnięcie rzeczy przed włożeniem ich do suszarki.

Splątane przedmioty w suszarce mogą nie wyschnąć całkowicie lub wcale. Długie rzeczy, takie jak prześcieradła lub duże ręczniki plażowe, mogą bardzo szybko zostać uwięzione w pralce. Sprawdź, czy przedmioty nie są wygięte i czy są rozdzielone. Wybierz temperaturę suszenia odpowiednią dla rodzaju i ilości mokrego prania. Aby zagwarantować, że Twoje ubrania wyschną w rozsądnym czasie, użyj odpowiedniego ustawienia ciepła.

Standardowe temperatury suszenia to: Regularne, Średnie, Niskie i Powietrze. Jednak ten język może się nieznacznie różnić w zależności od marki i modelu suszarki.

Aby wybrać stopień grzania, przekręć pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. W przypadku każdego zestawu wskaźnik na tarczy musi znajdować się w jednej linii ze wskazanym nacięciem. W przypadku odzieży codziennego użytku i artykułów bawełnianych, takich jak ręczniki i prześcieradła, należy używać zwykłego ustawienia temperatury. Ustawienie średnie zapewni nieco mniej ciepła niż ustawienie standardowe. Ta temperatura jest również odpowiednia dla średniego obciążenia odzieży codziennej lub codziennej, ale nie dla grubych lub puszystych ręczników.

Jak zresetować suszarkę Admiral

Na panelu sterowania wielu suszarek znajdziesz przycisk resetowania. Pozwól suszarce ostygnąć przez dziesięć minut, jeśli silnik się nie uruchamia. Następnie naciśnij przycisk resetowania, aby zacząć wszystko od nowa. Powinno to ponownie uruchomić suszarkę, jeśli nie ma problemów z silnikiem, przełącznikami lub układem elektrycznym. Możesz również przeczytać o tym, jak mogę zresetować pralkę.

To okładka!

Mamy nadzieję, że czytanie tego artykułu jest dla Ciebie po prostu zabawą, a po jego przeczytaniu będziesz wiedział, kto produkuje suszarkę Admiral. Powyżej wspomnieliśmy o suszarce Admiral, więc nie panikuj. Aby dobrze zrozumieć, przeczytaj uważnie artykuł, a także wielkie podziękowania dla moich przyjaciół za bycie z nami na koniec! Pomocne może być przeczytanie o tym, jak naprawić suszarkę, która się nie obraca i dlaczego moja suszarka się nie obraca.