Kto produkuje materace Bellanest

Odpowiedzią na pytanie, kto produkuje materac Bellanest, jest Raymour i Flanigan. Pamiętaj, że Bellanest to ich własna marka, a materace występują w różnych odmianach. Jesteś ciekaw, czy łóżko Bellanest jest dla Ciebie?

Mamy cię! Jesteśmy dumni z tego, że pomagamy właścicielom domów zdecydować, czy patrzą na znaną markę materacy. Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł o materacach Hampton i Rhodes, poprowadzimy Cię w ten sam sposób.

Kto produkuje materace Bellanest

Kto produkuje materace Bellanest?

Jak już wcześniej zepsuliśmy, Raymour i Flanigan produkują materace Bellanest. Sam Bellanest jest producentem lub marką materacy, sprzedawaną wyłącznie w Raymour i Flanigan. Ci ostatni sprzedają inne łóżka, ale Bellanest to ich własna marka.

Rodzaje materacy Bellanest

Istnieją różne rodzaje łóżek Bellanest, w tym odmiany Imperial Plush, Imperial Euro Top, Imperial Firm, Firm Trundle, Imperial Memory Foam, Rebound Hybrid, Deluxe, Gel i Gel Hybrid. Imperial Plush jest najbardziej popularny i ma stosunkowo przystępną cenę jak na materac.

Rozmiar queen to tylko poniżej 500 USD, a otrzymasz materac sprężynowy z pianką żelową. Możesz również wybrać bazę od samej marki. Jeśli chodzi o dostawę, Bellanest oferuje nawet Białe Rękawiczki dla Twojej wygody.

Kto produkuje meble Bellanest?

Skoro jesteśmy przy temacie materacy Bellanest, prawdopodobnie natknąłeś się również na meble pod tą samą etykietą. Jak możesz założyć z naszej powyższej dyskusji, meble Bellanest pochodzą od Raymours Furniture Company, Inc. Możesz uzyskać plan ochrony platynowej dla swoich mebli, a do wyboru są również różne procesy dostawy.

Czy materace Bellanest są dobre?

Co wziąć pod uwagę

Podobnie jak w przypadku innych marek materacy, można powiedzieć, że model Bellanest jest dobry, jeśli używasz odpowiedniego typu do swoich potrzeb i preferencji. Jeśli zdecydujesz się na coś mocnego, ale Twój typ ciała i pozycja do spania wymagają czegoś bardziej amortyzującego, Twój materac Bellanest nie będzie wygodny i nie zapewni wsparcia. Niemniej jednak zauważamy dobre recenzje tego materaca, a negatywne nie są wyjątkowe dla żadnej innej marki materacy.

Czego się spodziewać

Aby dać ci szybki wgląd w to, czego możesz się spodziewać po materacu Bellanest, omówmy jeden z ich najpopularniejszych, czyli Bellanest Imperial Plush. Jak powiedzieliśmy wcześniej, możesz otrzymać opcję dostawy White Glove, dzięki czemu usuniesz również stare łóżko i założysz nowe. Ale jeśli chcesz najpierw zobaczyć łóżko osobiście, możesz umówić się na wizytę w pobliskich sklepach Raymour i Flanigan.

Jak dbasz o łóżko Bellanest? Właściwa pielęgnacja i konserwacja zapewnią, że Twój materac będzie służył długo. Bellanest zaleca odkurzanie jako jedyną metodę czyszczenia i użycie podkładki na materac, co obejmuje, jeśli otrzymasz 5-letni plan ochrony.

Ostateczny werdykt

Osobiście możemy polecić materace Bellanest, ponieważ są dostępne w rozsądnej cenie bez utraty jakości. Jednak dobrze by było, gdybyś pamiętała, na jakie cechy zwracać uwagę, aby zapewnić sobie odpowiednie wsparcie i komfort dopasowany do Ciebie. Omówimy je później bardziej szczegółowo, aby pomóc Ci w zakupie.

Kto tworzy materace najlepszej jakości?

Jeśli mamy wskazać konkretnych producentów na rynku, musimy uwzględnić największych na całym świecie. Istnieją od dawna, co oznacza, że ​​ich produkty są satysfakcjonujące i nadal są doskonałej jakości. Co więcej, niektórzy producenci dostarczają swoje modele do hoteli, więc możesz zagwarantować, że będą się dobrze czuć i wspierać.

Najwięksi producenci materacy na świecie, którzy wchodzą w USA, to Sealy, Serta, Simmons Bedding, Sleep Number i Tempur Sealy. Kingsdown, Leggett i Platt, Spring Air i Southerland również pochodzą z USA. Jednak uzyskanie łóżek od tych firm powinno być tylko pierwszym krokiem do zapewnienia produktu najwyższej jakości.

Jak wybrać najlepszy materac

Krok 1. Jakim typem śpiącego jesteś?

Najpierw określ swoją pozycję do spania, aby upewnić się, że otrzymasz łóżko, które będzie promować neutralny kręgosłup, gdy się położysz. Zastanów się również, czy śpisz gorąco, ponieważ niektóre materiały zatrzymują ciepło. I wreszcie, twoja waga może spowodować, że zapadniesz się zbyt głęboko, więc chciałbyś czegoś, co odepchnie ciśnienie.

Krok 2. Jaki rodzaj materaca odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom?

Po pytaniach w kroku numer jeden powinieneś łatwo skrócić listę oglądanych modeli. W tym momencie rozważysz cechy każdego rodzaju materaca i czy zapewnią preferowany i idealny komfort i wsparcie. Gdy już będziesz mieć krótszą listę, będziesz odejmował więcej łóżek, aż osiągniesz zwycięzcę pod względem wielkości, grubości i twardości.

Jaki jest najlepszy australijski materac?

Zapoznaliśmy Cię z najważniejszymi producentami materacy na świecie, pochodzącymi z USA. Ale co z łóżkami australijskimi? Popularne modele z dobrymi recenzjami pochodzą z Silent Night London, Cloud 9, NeoLuxe i SleepyHead.

Wniosek

Niezbędne jest poznanie różnych etykiet na materacach. Na przykład, kto produkuje materace Bellanest? Raymour i Flanigan stoją za łóżkami Bellanest.

Firma produkuje również meble Bellanest. Wracając do materacy, uważamy, że są doskonałym rozwiązaniem, szczególnie dla osób z ograniczonym budżetem. Naszą jedyną wskazówką jest skorzystanie z naszego przewodnika zakupu materaca, który pomoże Ci znaleźć najlepszy.