Kto produkuje amerykański podgrzewacz wody? 3 najlepsze kategorie!

Czy wiesz, kto produkuje amerykański podgrzewacz wody? Przybyłeś we właściwym miejscu we właściwym czasie, aby o tym opowiedzieć. Firma GSW Inc. kupiła w 2002 roku American Water Heater Company, utworzoną na początku lat 70-tych.

GSW zostało zakupione przez A.O. Smith w 2006 roku. Johnson City w stanie Tennessee jest domem dla amerykańskiej produkcji, badań i badań; innowacje i biura firmy. Firma American produkuje podgrzewacze wody typu zbiornikowego i na żądanie (bezzbiornikowe) elektryczne i gazowe.

Kto produkuje amerykański podgrzewacz wody? 3 najlepsze kategorie!

Wiele wersji w stylu czołgowym i bezzbiornikowych jest bardzo wydajnych, zdobywając nagrody Energy Star i akceptując je w konfiguracjach przyjaznych dla środowiska i posiadają certyfikat LEED. LEED to skrót od Leadership in Energy and Environmental Development, a amerykańskie podgrzewacze wody zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania specyfikacji do stosowania w wysokowydajnych lub energooszczędnych „bardziej ekologicznych” konstrukcjach. To tylko mały przegląd i powinieneś czytać dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Kategorie amerykańskich podgrzewaczy wody

Gdy dowiesz się, kto produkuje amerykańskie podgrzewacze wody, konieczne jest poznanie różnych kategorii amerykańskiego podgrzewacza wody. Poniżej wymienione są niektóre powszechnie używane amerykańskie podgrzewacze wody.

#1. Amerykańskie podgrzewacze ciepłej wody w stylu zbiorników

Zasilane elektrycznie podgrzewacze wody amerykańskiej firmy są dostępne w różnych modelach i pojemnościach. Wybierz doskonały typ punktu użycia, na przykład model z pojemnością 2 galonów, i umieść go pod lub nad kranem, jeśli szukasz zasilanych elektrycznie podgrzewaczy wody do pojedynczego urządzenia, takiego jak mały zlew lub miejsce pracy. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ciepłej wody, wybierz typ z serii Mini, który obejmuje jednostki o pojemności do 25 galonów i jest przeznaczony do rozwiązań w punktach poboru. Kup typ Lowboy, jeśli potrzebujesz tylko ciepłej wody do jednego lub dwóch kranów, takich jak wanna, a mieszkasz w płaskim, małym budynku i potrzebujesz jednej do kabiny.

Występują w pojemnościach od 20 do 40 galonów, ale wydają się być małe, dzięki czemu mogą zmieścić się w kompaktowych przestrzeniach. Wersje do konkretnych celów są również dostępne w amerykańskiej firmie podgrzewaczy wody. Wykorzystując zainstalowane fabrycznie solarne przyłącza cyrkulacyjne, można podłączyć solarny system grzewczy ze zbiornikiem solarno-elektrycznym o pojemności 82 lub 118 galonów. Kup model z blatem, jeśli potrzebujesz urządzenia, które będzie pasowało do planu kuchni, a jednocześnie zapewni więcej miejsca na blacie. Jedna z trzech możliwych wersji służy do dostarczania ciepłej wody w domach prefabrykowanych i pojazdach rekreacyjnych.

Większość wersji ma tę samą wysokość (wysoką), przy czym zbiornik o pojemności 40 galonów jest najmniejszy, a zbiornik o pojemności 119 galonów jest największy. Wiodąca w branży gwarancja na elektryczne podgrzewacze wody wynosi sześć lat, chociaż lepsza wersja obejmuje osiem lub dziesięć dekad. Skup się na wysokich wersjach z funkcjami samooczyszczania, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju brudu, prętami anodowymi klasy komercyjnej lub anodami zasilanymi dla wyjątkowej odporności na korozję, lub wbudowaną elektroniką dla szybszego rozwiązywania problemów przy zakupie najlepszych. Możesz również zainteresować się amerykańskimi standardowymi podgrzewaczami wody.

#2. Amerykański podgrzewacz wody na gaz

Amerykańskie gazowe podgrzewacze wody, podobnie jak ich elektryczne odpowiedniki, są produkowane w Stanach Zjednoczonych i objęte są gwarancją na okres 5, 7 lub 10 lat. Tylko krótkie i wysokie warianty o rozmiarach od 20 do ponad 70 galonów były oferowane w wymiarach i możliwościach. Niektóre wersje mogą być używane w małych domach, aczkolwiek zaprojektowanych głównie do użytku domowego i małych firm. Co więcej, wersje benzynowe są podzielone na modele produkowane fabrycznie, które wykorzystują benzynę naturalną lub propan. W oparciu o wybór wentylacji możesz wybrać pomiędzy modelem z wentylacją bezpośrednią, wentylacją elektryczną i wentylacją elektryczną.

Wyraźne wersje wentylacji obejmują różne opcje wentylacji, w tym pionową wentylację przez dach lub poziomą wentylację przez ścianę zewnętrzną. Ze względu na zakryty proces spalania nagrzewnicy powietrze do spalania jest pobierane z zewnątrz. Gazy spalinowe poruszane są za pomocą dmuchawy z napędem w wersji z odpowietrznikiem mechanicznym, natomiast spaliny są napędzane przez komin lub konwekcję naturalną w modelu z otoczeniem. Proponowane modele są energooszczędne i posiadają certyfikat Energy Star.

Posiadają inteligentny system logiki sterowania, samozasilający zawór kontrolny gazu z diagnostyką, zasilaną anodę, nowoczesną elektronikę i funkcje przyjazne dla użytkownika. Innowacja bezzbiornikowa jest właściwym wyborem dla domu, jeśli potrzebujesz gadżetu, który podgrzewa wodę na żądanie i zapewnia nieograniczoną ilość wody, nie martwiąc się o to, ile wody jest dostępne dla innych konsumentów. Szukając najbardziej OK amerykańskiego podgrzewacza benzynowego, weź pod uwagę następujące kwestie elementy: najczęściej stosowaną pojemnością jest jednostka benzynowa o pojemności 50 galonów, jeśli w gospodarstwie domowym jest pięć osób o zapotrzebowaniu od umiarkowanego do niskiego. Jeśli będzie duże zapotrzebowanie na ciepłą wodę dla więcej niż dwóch członków rodziny, należy rozważyć projekty o pojemności zbiornika powyżej 50 galonów lub warianty o wyższym niż przeciętny stopniu odzysku.

#3. Amerykański podgrzewacz wody na żądanie

Amerykańskie podgrzewacze wody na żądanie (bezzbiornikowe) były kompaktowymi, niezawodnymi i trwałymi maszynami, które przewyższały systemy zbiornikowe pod względem jakości i oszczędności energii. Niezależnie od tego, czy wybierzesz typ bez kondensacji, czy kondensacji, otrzymasz wystarczającą ilość gorącej wody, ale mniej strat energii lub emisji gazów. Dodatkowo nabywcy mają dodatkowe alternatywy z konfiguracją wewnętrzną i zewnętrzną. Firma oferuje wieloletnią gwarancję na wbudowane wysokiej jakości komponenty i elementy, unikalne funkcje i nowoczesną elektronikę, przy czym większość części jest wymienna. Amerykanin zapewnia różne wersje dla różnych rozmiarów domów, ze szczytowym przepływem wody 10 galonów na minutę (GPM).

To okładka!

Cieszymy się, że dowiedziałeś się, kto produkuje amerykański podgrzewacz wody. AO. Smith jest teraz właścicielem amerykańskich podgrzewaczy wody, a firma dostarcza szeroką gamę podgrzewaczy wody. Omawiamy również niektóre standardowe kategorie amerykańskich podgrzewaczy wody. Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak wyczyścić podgrzewacz wody i jak naprawić podgrzewacz wody. Dziękuję, przyjaciele, za pobyt z nami.