Kontrola szkodników 101: Ile kosztuje kontrola szkodników Orkin?

Czy musiałeś ostatnio radzić sobie ze szkodnikami w swoim mieszkaniu, a teraz chcesz wiedzieć, ile kosztuje orkin pest control po zobaczeniu gdzieś jego marki? Aby odpowiedzieć na to pytanie, przykładowa wycena dla ogólnej usługi zwalczania szkodników Orkin kosztuje około 575 USD za dom o powierzchni 2000 stóp kwadratowych.

Radzenie sobie z dręczeniem egzystencji zaczyna się od przyznania, że ​​już powoduje niezaprzeczalną usterkę w twoim codziennym życiu, która musi zostać wygładzona. Szkodniki jako niepokojące rzeczy są bardziej problematyczne; mogą przenosić choroby na ciebie i twoją rodzinę lub wywoływać alergie, a nawet fobie.

Kontrola szkodników 101: Ile kosztuje kontrola szkodników Orkin?

Jest to całkiem proste, jeśli możesz wcześnie poradzić sobie z tym problemem inwazji, na przykład samodzielnie eksterminując szkodniki, gdy wciąż jest ich niewielka liczba lub dostosować dobre gospodarowanie. Jeśli jednak taka populacja szkodników nie zmniejsza się, a zamiast tego rośnie w podejrzanym tempie, nie wahaj się zacząć szukać profesjonalnej pomocy.

Jakie są przedziały cenowe usług Orkin?

Jeśli próbowałeś przeglądać strony w poszukiwaniu tak profesjonalnych dostawców usług przeciwko szkodnikom, prawdopodobnie widziałeś gdzieś na stronach nazwę Orkin. Mają oddziały w USA i oferują swoje usługi w prawie wszystkich stanach (47 z 50).

Ta firma jest dość popularna, ponieważ ma wieloletnie doświadczenie w eksterminacji prawie wszystkich rodzajów szkodników, w tym:

 • Termity
 • Mrówki
 • Karaluchy
 • pluskwy
 • Szerszeni
 • Stonogi
 • Chrząszcze
 • Komary
 • Pchły i roztocza
 • Muchy
 • Pająki

Na swojej stronie internetowej mają bibliotekę z towarzyszącymi obrazami, która pozwala potencjalnym klientom zobaczyć, które zwierzę bawi się w ich domu. Identyfikując się jako właściciel, możesz stworzyć solidniejszy plan działania i opis swojego dylematu, gdy zdecydujesz się zadzwonić do jego serwisu.

Podobnie jak inne narzędzia do zwalczania szkodników, Orkin może pomóc w dostosowaniu tego planu i budżetu do potrzebnych usług. Piękno tego polega na tym, że możesz uzyskać wycenę (przybliżoną przedział cenowy) dostosowaną do konkretnej sytuacji, zanim jeszcze dojdzie do wizyty kontrolnej.

Usługi, czy to sprzątanie, czy w tym przypadku zwalczanie szkodników, różnią się przedziałami cenowymi w zależności od wielu czynników. Dzięki Orkin zakres tego, co musisz zapłacić za ich usługę, może być zakorzeniony w następujący sposób.

Powaga inwazji

Najważniejszą zmienną, która może decydować o tym, jak droga lub tania będzie wymagana usługa, jest aktualna sytuacja szkodnika. Ten poziom dotkliwości może wynikać z nadmiernej populacji szkodników i stopnia ich porażenia.

Nasilenie efektu inwazji spłynie również na wszystkie inne zmienne, takie jak częstotliwość leczenia. Jeśli infestacja, którą masz w tej chwili, jest poważna, prawdopodobnie będziesz musiał dużo się przygotować.

Populacja i obszar występowania szkodników w Twoim domu może z czasem ulec pogorszeniu. Dlatego tak ważne jest jak najszybsze skorzystanie z usługi, nie wspominając o tym, że narażasz się na ryzyko, jeśli po prostu zostawiłeś sytuację w spokoju

Powierzchnia i adres piętra

Obok dotkliwości jest wielkość twojego miejsca, która będzie wymagała uwagi zwalczania szkodników. Jest to również wprost proporcjonalne do ceny; większy obszar oznacza większe wydatki.

Chociaż nie wydaje się to istotne, niektóre stany i adresy mogą również wymagać wyższych cen. Znacznie gorzej jest w przypadku lokalizacji o wyższych kosztach utrzymania lub powodujących zakłócenie przebiegu zagłady, które dla społeczności kosztują więcej.

Rodzaj i liczba szkodników

Inną rzeczą, która może sprawić, że wydasz więcej na zwalczanie szkodników, jest rodzaj szkodników, na które cierpi Twój dom, a jeśli jest szansa, jest ich wiele.

Na przykład w twojej sypialni są pluskwy, w kuchni gryzonie i karaluchy, a w piwnicy komary. Taka sytuacja wymaga różnych rodzajów leczenia, które mogą, ale nie muszą być wykonywane jednocześnie.

Sprawdź ten artykuł, jak pozbyć się gąsienic bolenia w swoim ogrodzie dla szkodników ogrodowych.

Inspekcja niektórych szkodników może być również bardziej żmudna niż innych. W przypadku termitów profesjonaliści będą musieli przyjrzeć się piwnicy i ewentualnemu fundamentowi drewnianemu lub domowi w celu dokładnego zamiatania.

Częstotliwość leczenia

Wreszcie, każdy zabieg ponosi własny koszt w zależności od sposobu jego przeprowadzenia, niezbędnego sprzętu i wymaganej liczby personelu.

Wielokrotne wykonywanie zabiegu pozwala profesjonaliście na dokładne dostosowanie obszaru. Mogą również poradzić sobie z możliwymi następstwami lub niedociągnięciami z poprzednich wizyt i spróbować bardziej praktycznego podejścia.

Te kolejne wizyty i leczenie wymagają większego wkładu, ponieważ muszą podróżować tam iz powrotem, nosić swój sprzęt i przeprowadzać odpowiednią kwarantannę obszarową. W związku z tym większa liczba wizyt może sprawić, że zapłacisz więcej, ale może być bardziej skuteczna.

Oto artykuł o tym, jak pozbyć się mączlików do osobistej eksterminacji.

Ponieważ gałęzie Orkin rozprzestrzeniły się w wielu stanach, można je dość łatwo znaleźć. Dołączyli również swoje dane kontaktowe na swojej stronie internetowej, dzięki czemu możesz zadawać pytania i instrukcje dotyczące lokalizacji oddziałów.

Wniosek

Teraz, gdy już wiesz, ile kosztuje kontrola szkodników firmy Orkin, możesz przejść dalej w swoim planie eksterminacji szkodników. Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie opcje i porównać je ze swoimi potrzebami i nie wahaj się zadać wszystkich pytań, których potrzebujesz, aby uspokoić swój umysł.