Kolory świec i ich znaczenie

Kolory odgrywają kluczową rolę w naszym życiu, a zapalając różnokolorowe świece, możemy nadać różnorodną atmosferę i lepiej skoncentrować nasze cele. Niech tak będzie, wykonując pracę twórczą lub medytując. Rzeczywiście, „magia” świec jest znaczącą i dobrze zbadaną formą naukową i artystyczną. Dlatego zajmiemy się kolorami świec i ich znaczeniem.

W tym artykule omówimy kolory świec i ich znaczenie dla łączenia się z poszczególnymi energiami w oparciu o różne kolorowe czakry. Mamy jednak nadzieję, że wymienione poniżej kolory i znaczenia świec pozytywnie wpłyną na Ciebie, wzmacniając Twoje afirmacje. To z kolei może ci pomóc w skierowaniu uniwersalnej energii na konkretne przyjemne rezultaty.

Kolory świec i ich znaczenie

Świece według praktyków

Aby ponownie potwierdzić swoje cele, praktykujący magię świec często proponują wpisywanie imion, dat, dat urodzin i określonych symboli na świecy lub szkiełku, w którym się znajduje. Ponadto musisz namaszczać świece olejkiem lub określonymi olejkami eterycznymi, aby je ubrać i zwiększyć ich skuteczność. Zależy to od twoich intencji lub powodów używania kolorów świec w oparciu o ich różne znaczenia.

Będziesz musiał wziąć kąpiel lub oczyścić umysł poprzez medytację. Zaprawianie świecy jest rytuałem samym w sobie. Wcierając olejek w wosk świecy, musisz całkowicie skupić się na celu.

Kolor to rodzaj energii wibracyjnej, która wpływa na nas na kilku poziomach. Po pierwsze, wszyscy nieświadomie rozumiemy, jak reagujemy na różne odcienie. Na przykład czerwień nas pobudza i ekscytuje, ale niebieski jest spokojny i kojący.

Cień świecy lub czegokolwiek w twoim najbliższym otoczeniu jest jak klucz. Otwiera określony przedział twojej podświadomości, a tym samym całego twojego ciała. Ci, którzy nie widzą kolorów, mogą odczuwać ich wibracje, ponieważ pigment emituje energię z określoną częstotliwością lub długością fali.

Gdy przechodzi przez twoją wizję lub aurę, ta długość fali lub częstotliwość aktywuje lub energetyzuje określoną część twojego istnienia. Jego impulsy są przenoszone do mózgu drogami nerwowymi. Każdy odcień zawiera wibracyjne efekty planet i czterech żywiołów – Ziemi, Ognia, Powietrza lub Wody.

Kolory świec i ich znaczenie

Niebieskie świece

Niebieskie świece są doskonałe do uzdrawiania duchowego lub emocjonalnego, pobudzania komunikacji i pobudzania kreatywności. Zapal niebieską świecę, aby poprawić uwagę, pamięć, sprawiedliwość, prorocze sny i inspirację. Królewskie niebieskie świece, podobnie jak białe świece, mogą być używane do promowania harmonii, spokoju umysłu, prawdy, uzdrowienia i połączenia z wyższą jaźnią.

Zielone świece

Zapal zieloną świecę, jeśli chcesz wykonać magię pieniędzy lub szczęścia. Ale z drugiej strony zielone świece świetnie nadają się do proszenia o obfitość wszystkiego, co ziemskie. Niezależnie od tego, czy praktykujesz magię Ziemi i roślin, czy potrzebujesz pomocy, aby zamanifestować ogromny sukces, dobrobyt lub zdrowie.

Różowe świece

Różowe świece są polecane do zaklęć obejmujących bezwarunkową miłość, romans, uczucie, ciepło, radość, przyjaźń i miłość własną. Możesz także użyć różowych świec, aby zwiększyć ogólne szczęście, harmonię, empatię, więź i intymność. Może również poprawić nowe relacje i wspomóc uzdrowienie relacji, pojednanie, przebaczenie i uzdrowienie emocjonalne.

Czarne świece

Czarne świece są idealne do rzucania zaklęć ochronnych i odrzucania, pochłaniania lub wyrzucania kiepskiej energii. Możesz także użyć tej magii kolorowej świecy, ulepszyć, aby odwrócić klątwy lub klątwy, odblokować uwięzioną energię. Ponadto takie świece są ważne, aby zatrzymać niepożądane nawyki lub zakończyć niezdrowe okoliczności.

Czerwone świece

Świece czerwone są doskonałym narzędziem do rzucania szybko działających zaklęć. Są idealne do pasji lub celów związanych z determinacją lub przetrwaniem, ponieważ czerpią z siły Marsa. Ponadto czerwona świeca może pomóc zwiększyć pożądanie, potencję, wytrzymałość lub przyciągnąć partnera seksualnego.

Białe świece

Aby połączyć się z energiami księżyca i Bogini, zapal białą świecę. Możesz je również wykorzystać do ochrony, świeżych początków, czystości, medytacji, spokoju, wdzięczności, harmonii, przywoływania przewodników duchowych lub uspokajania umysłu. Jeśli wybrany kolor nie jest dostępny, możesz zastąpić świece białe.

Złote świece

Innym kolorem do przemyślenia na temat kolorów świec i ich znaczenia jest złoto. Złote świece to kolory świec, które przyciągają męską energię lub energię Boga. W rezultacie, jeśli chcesz sukcesu, radości, mądrości, pewności siebie, dobrobytu, pieniędzy, osobistej władzy i wiedzy, najlepiej jest spalić.

Srebrne świece

Biała lub srebrna świeca może oznaczać wiccanom Boginię. Srebrne świece mogą pomóc połączyć się z energią kosmiczną, kobiecą oraz zwiększyć intuicję i jasnowidzenie. Mogą również powodować bardziej wyraziste sny.

Ciemnoróżowe lub magenta świece

A co, jeśli chcesz rzucić zaklęcie miłosne i zawrzeć trochę pożądania? Świeca magenta to doskonały sposób na połączenie intencji koloru czerwonego i różowego świec. Ponadto jest idealny do zwiększania pewności siebie i zdolności do flirtu.

Pomarańczowe świece

Świece pomarańczowe łączą witalność intelektualną żółtych świec z zaciekłą determinacją świec czerwonych. Załóżmy, że potrzebujesz pomocy w czynnościach, które wymagają szybkich działań i przemyśleń, zapal pomarańczową świecę. Następnie możesz je na przykład spalić, aby przynieść szczęście w pracy, nawiązywaniu kontaktów i kwestiach prawnych.

Wniosek

Myślałeś, że kolory są tylko ze względów estetycznych, co? To są kolory świec i ich znaczenie. Pokazuje, jak różne odcienie świec służą konkretnym celom, więc ich wykonanie wymaga czasu.