Kiedy uzyskać twarz przed ślubem: oś czasu?

Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy zrobić sobie twarz przed ślubem, rozważ harmonogram rozpoczynający się już za 9 miesięcy. Niezbędne jest przygotowanie skóry przed ślubem, ale zdrowe, aby uniknąć reakcji, które mogą się utrwalić i wpłynąć na Twój wygląd w tym wyjątkowym dniu.

W tym artykule omówimy, co należy zrobić z pielęgnacją twarzy przed ślubem, i dotyczy to zarówno młodej pary, która chce się rozpieszczać. A jeśli Ty też chcesz zlikwidować linie i zmarszczki, napisaliśmy kolejny zdrowy poradnik, kiedy wziąć botox przed ślubem.

Kiedy uzyskać twarz przed ślubem: oś czasu?

Kiedy powinieneś zrobić sobie twarz przed ślubem: oś czasu ślubnej urody

9 miesięcy przed ślubem

Kosmetyk rozpoczniesz już 9 miesięcy przed ślubem. W tym czasie odwiedź renomowaną klinikę lub kosmetyczkę, aby pomóc Ci stworzyć najlepszy harmonogram zabiegów na twarz, gdy zbliżasz się do dnia ślubu.

Nie chcesz próbować nowego zabiegu na twarz zbyt blisko dnia ślubu z powodu potencjalnych nawrotów i reakcji. Co więcej, wczesne rozpoczęcie pracy pomoże ci osiągnąć swoje cele bezpiecznie i realistycznie.

Twój kosmetyczka powinien pomóc Ci rozpocząć plan leczenia twarzy idealny dla Twoich celów i potrzeb. Po prostu upewnij się, że znajdziesz renomowaną klinikę i nie robisz czegoś, czego nie lubisz lub nie uważasz za bezpieczne.

6 miesięcy przed ślubem

Już na sześć miesięcy przed ślubem przeprowadzasz pielęgnację skóry, stworzoną specjalnie dla Twoich potrzeb. Może to obejmować comiesięczne zabiegi na twarz, aby rozwiązać różne problemy, takie jak trądzik lub przebarwienia skóry.

Sześć miesięcy przed ślubem jest idealnym punktem wyjścia dla maseczek, które rozwiązują problemy, takie jak blizny i pigmentacje, aby osiągnąć realistyczne rezultaty. Następnie dermatolog może zalecić leczenie łagodnych problemów co dwa do czterech tygodni.

Później możesz robić maseczki co dwa do czterech tygodni na trzy miesiące przed ślubem. Ten czas trwania jest idealny dla osób o normalnej skórze bez żadnych problemów.

1 tydzień przed ślubem

Po miesiącach przygotowań skóry możliwe jest wykonanie delikatnej twarzy na tydzień przed ślubem. Spodziewaj się, że twarz, którą możesz uzyskać, jest łagodniejsza i działa tylko jako sposób na odmłodzenie skóry jeszcze raz, ponieważ dzieli Cię tylko kilka dni od dnia ślubu.

Najlepiej unikać ostrych zabiegów, takich jak peelingi i złuszczanie, aby uniknąć potencjalnych niepożądanych reakcji, które mogą pozostać w dniu ślubu. Ponadto nigdy nie ulegaj pokusie wypróbowania nowego rodzaju twarzy, którego wcześniej nie próbowałeś, ponieważ nie wiesz, jak zareaguje Twoja skóra.

To jest czas, kiedy dostaniesz ostatnią twarz, która może również pomóc Pannie Młodej lub Panu Młodemu zrelaksować się przed wielkim dniem. Następnie pozwól, aby kolejne dni przed ślubem były łagodniejsze, ponieważ stres znacznie wpływa na skórę.

Jak szybko przed ślubem powinienem zrobić sobie twarz?

Plan zabiegów na twarz możesz rozpocząć już od 9 do 6 miesięcy przed ślubem, zwłaszcza jeśli chcesz wypróbować schemat pielęgnacji skóry. Jednak możliwe jest również wykonanie maseczki na tydzień przed ślubem, zwłaszcza jeśli jest łagodny i ma tylko ukoić skórę i umysł.

Ogólnie rzecz biorąc, skonsultuj się z dermatologiem, ponieważ może zalecić Ci konkretny plan rozwiązania Twoich problemów. Im wcześniej rozpoczniesz plan zabiegów na twarz przed ślubem, tym lepiej bezpiecznie osiągniesz pożądane rezultaty.

Ile dni przed ślubem należy zrobić sobie twarz?

Najlepiej, jeśli chcesz zacząć maseczki na kilka miesięcy przed ślubem. W ten sposób możesz wypróbować spreparowany schemat dla swoich obaw i wyników, które chcesz osiągnąć,

Jednak możesz również zrobić sobie twarz na siedem dni przed ślubem. Łagodne, kojące i relaksujące maseczki są również polecane na trzy dni przed ślubem, jeśli chcesz złagodzić nerwy i stres związany z przygotowaniami do ślubu.

Niezależnie od tego, należy położyć nacisk na to, aby nigdy nie próbować żadnego nowego zabiegu na twarz na kilka dni przed ślubem.

Czy powinienem zrobić sobie twarz na tydzień przed ślubem?

Nawet jeśli nie jesteś fanem maseczek i innych środków do pielęgnacji skóry, zawsze możesz wypróbować maseczkę na tydzień przed ślubem. Zabiegi na twarz mogą być bardziej relaksujące niż korzyści dla skóry, co może być kolejnym doświadczeniem łączącym Ciebie i Twojego partnera przed wielkim dniem.

Kluczem jest wybór łagodnej twarzy z renomowanej kliniki lub ośrodka, aby upewnić się, że Twoja skóra nie będzie miała żadnych niepożądanych reakcji. Maseczki gliniane i żelowe są często wybierane przed dużym wydarzeniem, ponieważ są na tyle łagodne, że rozpieszczają skórę.

Który zabieg na twarz jest najlepszy przed ślubem?

Zapytaj swojego kosmetyczkę o najlepszy plan leczenia, aby zwalczyć Twoje problemy i osiągnąć pożądany rezultat w dniu ślubu. Ale jeśli chodzi o pomysły, oto najlepsze maseczki na twarz przed ślubem:

  • Peeling chemiczny do złuszczania, który łagodzi blizny i zanika przebarwienia
  • Twarz LED do redukcji drobnych zmarszczek i nadania skórze jędrności i jędrności
  • Zabieg o wysokiej częstotliwości łagodzący stany zapalne

Ty też masz problemy z włosami, z którymi chcesz się uporać? Oto kiedy woskować przed ślubem.

Wniosek

Czy ta oś czasu przygotowania skóry była pomocna? Właśnie dowiedziałeś się, kiedy zrobić maseczkę przed ślubem, co zaczyna się od 9 do 6 miesięcy przed ślubem, a następnie ostatnią maseczkę na tydzień przed ślubem.

Zalecamy opracowanie schematu dostosowanego do Twoich obaw i zamierzonych wyników z renomowanym dermatologiem. I oczywiście unikaj próbowania nowego leczenia tak blisko dnia ślubu.