Kiedy kupić obrączki ślubne: najlepszy czas

Jeśli nie masz pewności, kiedy kupić obrączki, zrób to po zaręczynach. Dowiesz się również, jak wcześnie możesz kupić obrączki i oczekiwany czas oczekiwania na ich przybycie.

Ale jeśli nie chcesz kupować i wolisz być bardziej zaangażowany, możesz również sprawdzić, jak zrobić obrączkę. Istnieje możliwość wykonania pierścionka z łatwych do znalezienia materiałów.

Kiedy kupić obrączki ślubne: najlepszy czas

Kiedy należy kupować obrączki ślubne?

Najlepszy czas na zakup obrączek ślubnych to czas po zaręczynach. Jednak niektórzy zalecają również zaopatrzenie się w obrączki ślubne przed zaręczynami, więc pozostały czas po zaręczynach można poświęcić na planowanie ślubu.

Wcześniejsze zaopatrzenie się w obrączkę może również pomóc parze podekscytować, gdy przygotowują się do ślubu. Co więcej, ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, to nie mieć gotowych obrączek, gdy zbliża się dzień ślubu.

Inne obowiązki do wypełnienia przed ślubem będą kolejnym powodem stresu w przypadku problemów z obrączkami. Nie zapominaj, że są one niezbędne jako część ceremonii, więc zdobycie obrączek ślubnych powinno znajdować się na szczycie listy, gdy masz zamiar wziąć ślub.

Z jakim wyprzedzeniem należy kupować obrączki ślubne?

Obrączki można kupić już na cztery miesiące przed ślubem. Jest to idealne rozwiązanie niż znalezienie obrączek ślubnych na miesiąc przed ślubem, gdzie wiele może się wydarzyć.

Mogą wystąpić potencjalne problemy z wybranymi obrączkami lub możesz napotkać inne problemy związane ze ślubem. Oto różne powody, dla których musisz wcześniej kupić obrączki:

To może być sezon ślubny

Możesz mieć swój ślub w szczycie sezonu, co bardzo utrudnia zakup wszystkiego, co jest związane ze ślubem ze względu na wysoki popyt. Jeśli wolisz coś konkretnego, prawdopodobnie będzie to niedostępne, ponieważ inne pary mogły kupić obrączki przed tobą.

Wymarzony styl obrączki jest niedostępny

Niezależnie od tego, czy jest to szczyt sezonu, czy nie, produkcja niektórych obrączek ślubnych wymaga czasu. Zamawianie obrączek wcześnie pozwoli na czas oczekiwania, więc dostaniesz wymarzone pierścionki bez zadowalania się czymś, czego nie chcesz, bo ślub jest blisko i potrzebujesz obrączek.

Potrzebujesz dostosowanej obrączki

Czas to najbardziej wpływowy powód, dla którego najlepiej kupować obrączki wcześnie. Być może masz pierścionki dostosowane z sentymentalnych materiałów lub grawerujesz je.

Potrzebujesz czasu na przetestowanie pasm

Zakup obrączek wcześnie oznacza również, że możesz je przetestować tak szybko, jak to możliwe. W ten sposób możesz je zmodyfikować lub wymienić, jeśli projekt lub rozmiar nie jest idealny.

Mówiąc o rozmiarze, dowiedz się, jak powinna pasować obrączka ślubna, aby była wygodna i dobrze wyglądała podczas noszenia.

Twój budżet weselny zostanie wykorzystany

Pamiętaj, że na ślub jest wiele wydatków. Jeśli spóźnisz się z zakupem obrączki, być może będziesz musiał pójść na kompromis, ponieważ Twój budżet jest już wyczerpany.

Kto powinien kupować obrączki ślubne?

Tradycyjnie obrączka jest kupowana przez każdą osobę, aby dać drugiej osobie. Oznacza to, że panna młoda lub jej rodzina kupi pierścionek pana młodego, a pan młody lub rodzina pana młodego kupi pierścionek panny młodej.

Ale w dzisiejszych czasach za oba zespoły może zapłacić tylko jedna osoba lub rodzina. Co więcej, inną opcją jest robienie zakupów jako para, aby pomóc z budżetem, gdy łączysz swoje pieniądze, jednocześnie zapewniając, że dostaniesz coś, co lubi każda osoba.

Możesz dowiedzieć się więcej o oczekiwaniach tego, kto kupuje obrączki lub obrączkę mężczyzny z naszych osobnych dyskusji.

Czy można kupować tanie obrączki ślubne?

Kupowanie tanich obrączek ślubnych jest w porządku, o ile nadal będziesz mieć stosunek jakości do ceny. Pamiętaj jednak, że na dłuższą metę będzie to kosztować więcej, jeśli Twoje obrączki będą wymagały częstej wymiany.

Zainwestuj w trwałe obrączki ślubne, ponieważ ich uszkodzenie lub zużycie zajmie trochę czasu. W końcu obrączki nie powinny być łatwo wymieniane ani zdejmowane.

Wolisz złoto na swoje obrączki? Przeczytaj, jakie złoto karatowe jest najlepsze na obrączki ślubne, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą zgodnie z budżetem i oczekiwaniami.

Jak długo trwają obrączki ślubne?

Po złożeniu zamówienia możesz mieć swoje obrączki, w zależności od konkretnych zamówionych pierścionków. Ogólnie rzecz biorąc, możesz je otrzymać po pięciu dniach do tygodnia, ale niektóre mogą potrwać dłużej, zwłaszcza gdy opaski są spersonalizowane lub wykonane na zamówienie.

Jest to idealne rozwiązanie na zakupy dla obrączek na miesiące przed ślubem, gdzie dwa miesiące byłyby najbliższe. Daje to wystarczająco dużo czasu na wypróbowanie obrączek ślubnych, a następnie odesłanie ich w razie potrzeby.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy kupować obrączki, czyli po zaręczynach lub już na trzy miesiące przed ślubem.

Dzięki temu otrzymasz pierścionek, który chcesz, zwłaszcza jeśli jest to szczyt sezonu lub masz go na zamówienie. Możesz również przetestować opaski i zwrócić je, jeśli wymagają modyfikacji.