Jakiego materaca używa firma Marriott. Dlaczego jest najlepszy

Jeśli chcesz wiedzieć, jakiego materaca używa Marriott, możesz dostać swój własny od samego Marriotta. W tym artykule porozmawiamy o najsłynniejszym materacu hotelowym, jakim jest łóżko Marriott. Przekonajmy się, jakie cechy ma, dzięki którym cieszy się popularnością wśród marki materacy i łóżek Hilton w Holiday Inn Express.

Czy wiesz również, kto produkuje materace Marriott? Simmons stworzył łóżko Marriott zawarte w kolekcji Beautyrest Hyde Park. Simmons zawsze był tak popularny w swoich łóżkach hotelowych, że materac Hyatt jest nawet od nich!

Jakiego materaca używa firma Marriott. Dlaczego jest najlepszy

Jakiego rodzaju materaca używa firma Marriott?

Materac używany w hotelach Marriott nazywa się The Marriott Bed i stworzył go Simmons. Można go kupić bezpośrednio w sklepie Marriott wraz z hotelową pościelą, poduszkami i pościelą. Ten jednostronny materac posiada indywidualnie umieszczone w kieszeniach zwoje i podstawę gwarantującą najlepsze podparcie, a także przedłużenie żywotności materaca.

Co sprawia, że ​​łóżka Marriott są tak wygodne?

Łóżko Marriott wykorzystuje również piankę poliuretanową o dużej gęstości o otwartych komórkach, a nie piankę z pamięcią kształtu, jak można by się spodziewać. Poszczególne cewki kieszeniowe zapewniają stałe wsparcie. Według wiceprezesa Global Design Services w Marriott International, zaprojektowali i wybrali również materace do swoich pokoi zgodnie z ich opiniami na całym świecie.

Co więcej, materac nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na pokoje hotelowe Marriott. Marriott wybiera również najlepszą pościel i inne akcesoria, które można połączyć ze swoim łóżkiem. Możesz je również dostać w Shop Marriott, wraz z innymi ekskluzywnymi hotelowymi kolekcjami domowymi.

Czy można kupić łóżko Marriott?

Właściciele domów mogą kupić łóżko Marriott do swoich sypialni. Możesz go dostać bezpośrednio w hotelu lub sprawdzić producenta materacy hotelowych, aby uzyskać inne materace hotelowe. Pościel Serta Simmons cieszy się zaufaniem sieci Marriott, łóżek Hard Rock Hotel, a nawet Hiltona, jeśli chodzi o materace.

Mówiąc o Sercie Simmons, materace firmy Beautyrest Hospitality są również odpowiedzialne za łóżka w różnych hotelach ekonomicznych i luksusowych. Obejmują one materace Four Seasons Hotels, Hyatt, łóżko Hilton Garden oraz materace typu Sheraton Hotels Marriott International. Przeglądając te kolekcje hotelowe Serta, możesz zorientować się, dlaczego te słynne hotele wybrały tę markę na swoje materace.

Jakiej marki pościeli używa Marriott?

Pościel łóżka hotelowego jest równie ważna jak materac. Poduszka Marriott pochodzi również od Simmons Beautyrest Hospitality Bedding, co nie jest zaskakujące, ponieważ ta firma zapewnia innym hotelom, takim jak Red Lion i Intercontinental Hotel Group. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pościelach renomowanych miejsc, takich jak poduszki Hilton Inn i poduszki używane przez Holiday Inn Express, również o nich pisaliśmy.

Jaką twardość mają materace hotelowe?

Materace hotelowe są w większości średnio twarde, ponieważ ten poziom twardości jest bardziej uniwersalny w przypadku większości typów ciała i pozycji do spania. Średnia twardość jest również korzystna dla hoteli, ponieważ nie będzie używana w codziennym użytkowaniu dłużej niż miękkie łóżka. Jednak niektóre hotele oferują inne poziomy twardości na życzenie swoich gości.

Czy powinieneś kupić materac hotelowy do swojej sypialni?

Materac używany przez Hampton Inn zwany Hampton Bed i produkowany przez Serta to jeden z najpopularniejszych materacy, jakie można kupić w Hiltonie. Tempur Sealy ma również kolekcję hotelarską, w tym materace używane przez łóżka Hampton Inn, Hilton i Holiday Inn. Dzięki tym materacom hotelowym łatwo dostępnym na stronach internetowych różnych producentów, właściciele domów mogą je łatwo porównać z łóżkami z innych kolekcji.

Dlatego masz możliwość sprawdzenia kolekcji producenta materacy w nadziei na znalezienie materaca o podobnym charakterze do tego w hotelu lub zakup bezpośrednio w hotelu. Ten ostatni będzie kosztował więcej, ale zagwarantuje takie same wrażenia podczas snu. Ale jeśli nie masz budżetu, pierwsza opcja jest zawsze rozsądna.

Jak często hotele zastępują materace?

Niektóre hotele ekonomiczne mogą wymieniać materace na dłużej niż hotele luksusowe, takie jak łóżka Fairmont. Może wynosić od trzech do ponad pięciu lat. Jednak hotele dostosowują swoje łóżka przy użyciu najlepszej jakości materiałów i konstrukcji w oparciu o standardy hotelarskie.

Ich łóżka mają wytrzymać zużycie dłużej niż tradycyjne materace domowe. A co z czystością materaca? Praktyki sprzątania będą się różnić w zależności od hotelu, ale większość materacy hotelowych wykorzystuje pokrowce antybakteryjne, aby zapewnić każdemu gościowi warunki sanitarne i czystość.

Czy hotele sprzedają używane materace?

Trudno powiedzieć, jak hotele wyrzucają zużyte materace. Niektórzy powiedzieliby, że filie sprzedają je za pośrednictwem hurtowni meblowej lub likwidatora, a niektóre hotele mogą przekazać je organizacjom. Niemniej jednak istnieje odpowiedni sposób na pozbycie się starego materaca, w zależności od przepisów lokalizacyjnych.

Wniosek

Pokoje w hotelu Marriott słyną z łóżka Marriott. A odpowiedź na pytanie, jakiego materaca używa Marriott, jest taka, że ​​został stworzony przez Simmonsa, specjalnie dla Marriotta. Materac używany przez Marriotta można kupić w hotelowym sklepie lub sprawdzić materace hotelowe Simmonsa, aby dowiedzieć się, dlaczego największe sieci hotelowe ufają temu producentowi materacy.

Ogólnie rzecz biorąc, nie musisz od razu kupować materaca hotelowego, ponieważ musisz wziąć pod uwagę swoje osobiste potrzeby i preferencje.

Poza hotelami ciekawi Cię też materac używany w łóżku prezydenta? Znajdź odpowiedź jednym kliknięciem!