Jakie są wymiary mini lodówki? 2 najlepsze style!

Masz pojęcie, jakie są wymiary mini lodówki? Znajomość wymiarów jest bardzo ważna przed zakupem produktu. Mini lodówki to najlepsza opcja do pomieszczeń o małej przestrzeni, ponieważ ich objętość waha się tylko od 1,5 do 5 stóp sześciennych.

Może zawsze martwi Cię, gdzie będziesz przechowywać żywność i napoje podczas pobytu w akademiku, w którym niestety nie ma lodówki ani zamrażarki. Być może nie chcesz wchodzić i wychodzić ze swojego pokoju, aby coś przekąsić.

Jakie są wymiary mini lodówki? 2 najlepsze style!

Lodówki są zwykle nieporęczne i czasami trudno jest znaleźć miejsce, w którym można je odpowiednio ustawić. Jednak różne rodzaje lodówek obejmują teraz minilodówki, które są stosunkowo małe w porównaniu do „normalnych” lodówek.

W tym artykule omówimy różne style mini lodówek oraz niektóre z najlepszych wyborów i ich funkcji. Nie ma znaczenia, z jakiego powodu przeczytałeś ten artykuł. Ważne jest, abyś poznał kilka ważnych prawd. Więc drogi przyjacielu, jeśli jesteś wystarczająco zainteresowany, przewijaj dalej!

Dwa różne style minilodówek i co wybrać

W obecnych czasach jesteśmy w stanie robić zakupy bez wysiadania z naszych wygodnych miejsc. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przez kilka dni mieć pod ręką dowolny przedmiot. Na szczęście minilodówki, którymi zajmiemy się, można znaleźć w Amazon i Walmart.

Ważność znajomości wymiarów minilodówki, którą chcesz kupić, jest na równi z jej wysokimi specyfikacjami i jakością. Pozwól, że powiem ci dlaczego, zadając pytanie.

Co zrobisz z minilodówką o wyjątkowej jakości, jeśli nie zmieści się w żadnym miejscu w Twoim domu lub samochodzie? Udzieliliśmy już przeciętnej odpowiedzi na nasze główne zapytanie, które mówi: „Jakie są wymiary mini lodówki?”. Jednak ważne jest również, aby znać wymiary niektórych dobrych mini lodówek.

Styl nr 1. Przenośna mini lodówka

Mogło cię rozczarować, gdy dowiedziałeś się, że twoje rzekome zimne napoje stały się ciepłe po milach podróży w palącym słońcu. Och, co za frustracja! Kto tego chce?

Dobrze, że teraz zapoznaliśmy się z przenośnymi mini lodówkami, dzięki czemu nasze podróże są przyjemniejsze i mniej kłopotliwe. Dzięki zaawansowaniu technologii. Możemy teraz napić się zimnych napojów w naszych samochodach.

Przenośna minilodówka Gourmia GMF668

Ta minilodówka nie tylko doskonale utrzymuje świeżość żywności i napojów w chłodzie, ale także może odciążyć podróżnych dzięki muzyce. Tak, dobrze to przeczytałeś.

Ta minilodówka może towarzyszyć Tobie i Twoim przyjaciołom przez długie godziny podróży z dowolną z ulubionych playlist Twojego oddziału.

Jak to możliwe? Posiada wbudowany głośnik Bluetooth! Jeśli jednak chcesz mieć mniej wymyślną mini lodówkę, masz szczęście rozważyć ten model, ponieważ zdecydowałeś się wyeliminować tę funkcję.

Wymiary tej mini lodówki to 0,89 x 0,83 x 0,62 stopy. Ta lodówka może pomieścić do czterech litrów napojów. Waży około 4,85 funta. Mówiąc o półkach, ten model ma tylko jedną.

Przenośna minilodówka Frigidaire EFMIS129

Ta mini lodówka jest niedroga i znacznie mniejsza niż poprzedni opisywany model, ponieważ waży tylko 3 funty.

Najlepsze w podróży, zwłaszcza gdy masz dziecko, a jego mleko musi być świeże.

Wnętrze mierzy 5 x 5 x 7,5 cala. Możesz zmienić położenie półki w zależności od rodzaju towarów, które chcesz włożyć do mini lodówki. To samo z minilodówką powyżej, może pomieścić do 4 litrów towarów.

Styl #2. Kubiczne mini lodówki

Ten jest najlepszy dla osób, które zawsze myślą o estetyce. Mini lodówki Cubic można łatwo ustawić w domu. Jedną z zalet tego stylu jest to, że jest bardzo lekki.

Jednak jeśli jesteś jednym z tych, którzy poważnie monitorują swoje rachunki za prąd, musisz mieć świadomość, że ta mini lodówka może spowodować lekki szok.

Aby zapewnić opisaną powyżej zaletę, projekt obniżył wartość materiału izolacyjnego.

Midea WHS-65LSS1

Ten model sześciennej mini lodówki ma doskonałe funkcje. Jednym z nich jest to, że możesz zmienić wysokość nóg. Również lokalizacja staje się mniejszym problemem, zwłaszcza jeśli rozważasz otwarcie drzwi lodówki, ponieważ możesz je zmienić w lewo lub w prawo.

Jego wymiar to 17,7 x 18,6 x 19,4 cala. Waży około 35 funtów i może pomieścić do 1,5 stopy sześciennej towarów. Nie musisz się też martwić o rdzę, ponieważ jego zewnętrzna strona pokryta jest stalą nierdzewną.

Końcowe słowa

Mam nadzieję, że na końcu tego artykułu poznałeś wymiary mini lodówki i poznałeś 2 z wielu stylów i kilka modeli w każdej kategorii. Dziękuję za poświęcony czas i wysiłek w przeczytanie tego artykułu. Jesteś bardzo doceniany!