Jakie są najlepsze elektryczne grzejniki kominkowe? 5 niesamowitych opcji!

Czy wiesz, który z elektrycznych grzejników kominkowych jest najlepszy? Te najlepsze grzejniki kominkowe mają dużą moc grzewczą, są nowoczesne, eleganckie i posiadają zabezpieczenia. Ponadto elektryczne grzejniki kominkowe mogą stać się opcją o niższej emisji do kominków gazowych i opalanych drewnem, zwłaszcza w domach opartych na energii odnawialnej.

Jeśli chcesz usunąć węgiel i ropę, dalej palić drewno lub po prostu zmęczyć się zamiataniem kurzu, odpowiedzią może być palnik kominkowy.

Jakie są najlepsze elektryczne grzejniki kominkowe? 5 niesamowitych opcji!

Takie bezdymne grzejniki elektryczne nie zawsze są łatwe w utrzymaniu, ale potrafią też ogrzać pomieszczenie wydajniej niż typowy kominek opalany drewnem. Ale nie wszystkie kominki elektryczne zmieszczą się w Twoim pokoju, więc wybór odpowiedniego jest niezbędny. Mogą być montowane na ścianie, wolnostojące, przenośne i dostępne w wielu formach. Przed zakupem warto również pomyśleć o sugerowanych podstawowych zabezpieczeniach i wydajności grzewczej. Więc wykopmy je jeden po drugim!

Najlepsze elektryczne grzejniki kominkowe

Jeśli chodzi o kominki elektryczne, wydaje się, że jest wiele opcji do wyboru, a znalezienie odpowiedniego może być wyzwaniem. Zrobiliśmy dla Ciebie całą robotę i stworzyliśmy listę pięciu najdoskonalszych kominków elektrycznych, które wytwarzają prawie dwa razy więcej ciepła niż inne modele. Więc przestań myśleć więcej o tym, który z elektrycznych grzejników kominkowych jest najlepszy; po prostu przeczytaj nasze najlepsze grzejniki kominkowe, aby zrozumieć.

#1. 3D Duraflame

4-calowe grzejniki elektryczne 3D Duraflame chwalą modelowanie prawdziwych płomieni i atrakcyjny wygląd. Pionowe urządzenie ma wymiary 13,1 x 24 x 23,4 cala i można je umieścić praktycznie w dowolnym miejscu w domu. Ponadto ma zmienną temperaturę, czas, regulację jasności i łączność bezprzewodową, co zapewnia większą wygodę.

Istnieją cztery różne tekstury: szara, francuska, cynamonowa, czarna i kremowa. To solidne urządzenie, wyposażone w kwarcowy promiennik podczerwieni o mocy 5200 BTU, rozprowadza nadmiar ciepła pomimo zmniejszania wilgoci w pomieszczeniu. W rezultacie jest to doskonała opcja dla pacjentów z astmą. Gniazdo posiada wbudowany termometr; dlatego natychmiast się wyłączy, jeśli stanie się zbyt palący; natychmiast się wyłączy — doskonała funkcja ochronna. Oto recenzja kominka elektrycznego Duraflame 3D w 2022 roku przez ekspertów.

#2. Płomień R.W.

Aby uzyskać znacznie bardziej elegancki wygląd, kominek elektryczny R.W. Flame można zamontować we wnęce lub na ścianie. Jest to jeden z najwęższych dostępnych kominków elektrycznych o wymiarach 50 x 18 x 3,98 cala. Jest dostępny w średnicach od 30 do 60 cali. Pojemnościowy ekran dotykowy i łączność bezprzewodowa są dołączone do grzejnika. Możliwość dostosowania urządzenia jest prawdopodobnie jego najbardziej atrakcyjną cechą. Do wyboru jest 12 różnych kolorów płomieni oraz pięć różnych prędkości i intensywności ognia.

Łóżko płomieniowe LED jest dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można ciąć i zmieniać płomienie i odcienie granitu, aby ładnie pasowały. Chociaż na grzejniku nie ma termostatu, możesz wybrać jedną z dwóch form mocy: 700 watów mocy i 1500 watów mocy. Posiada wentylator sprężarki montowany na górze i jest przeznaczony do wielkości około 400 stóp kwadratowych. O ile grzejnik może ogrzać wystarczająco dużo miejsca, cyrkulacja nie może być skierowana.

#3. Lauderhill naścienny

Zdumiewające jest eleganckie wzornictwo i użyteczność tego naściennego kominka elektrycznego. Jej migające płomienie LED, które można regulować, nadają o wiele bardziej realistyczny wygląd. Ten grzejnik ma solidny radiator 5118 BTU i jest idealny do pomieszczeń o powierzchni blisko 400 stóp kwadratowych. Przystanek bezpieczeństwa, timer i ochrona przed przeciążeniem termicznym to przydatne funkcje bezpieczeństwa. Jest też urządzenie bezprzewodowe, które zapewnia dodatkową wygodę.

Według większości recenzentów ten kominek elektryczny jest prosty i wygląda pięknie. Smugi dymu mogą się zapalić nawet wtedy, gdy grzejnik jest wyłączony. To nie generuje kolorowych iskier jest pojedynczą istotną wadą.

#4. Gruczoł Callaway

Ten kominek elektryczny nada Twojemu pomieszczeniu klasę. Ten masywny kominek elektryczny o wymiarach 47,95 x 63 x 17,24 emanuje autentycznością i precyzją. Kasztan i białe drewno to dwie dostępne tradycyjne tekstury. Świece, ramki do zdjęć i pamiątki pięknie prezentują się na płaszczu. Wszystkie materiały eksploatacyjne są dołączone do instalacji.

To urządzenie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 1000 stóp kwadratowych i jest wyposażone w grzejnik o mocy 1500 W. Temperaturę można regulować w zakresie od 72 do 99 stopni Fahrenheita. Cennymi funkcjami są również kontroler i kolorowy płomień. Ogniska mogą być gorące lub zimne. Jedyną wadą tego grzejnika jest brak środków bezpieczeństwa; nie wyłącza się automatycznie.

#5. Grzejnik kominkowy Charcoal Terrence

Dzięki grzejnikowi 4600 BTU, urządzenie to nagrzeje około 400 stóp kwadratowych. Dmuchawa zamontowana na górze na 23-calowej instalacji kominkowej zapewnia odpowiednią wentylację. Urządzenie może być używane w każdych warunkach pogodowych, ponieważ uderzenie płomienia może być stosowane z ogrzewaniem i bez. Ten grzejnik nie posiada termostatu ani żadnej innej funkcji bezpieczeństwa.

To okładka!

Mamy nadzieję, że czytanie tego artykułu to dla Was po prostu frajda, a po jego przeczytaniu wszyscy lepiej zrozumiecie, które elektryczne grzejniki kominkowe są najlepsze. Powyżej omówiliśmy pięć (5) najlepszych grzejników kominkowych, ich funkcje i cechy. Przeczytaj je uważnie, aby dobrze zrozumieć. Dziękuję, przyjaciele, że na koniec byliście z nami!

Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak podłączyć elektryczny grzejnik przypodłogowy i gdzie umieścić grzejnik.