Jakie kolory pasują do przypalonej pomarańczy na wesele

Jeśli nie wiesz, jakie kolory pasują do przypalonej pomarańczy na wesele, wypróbuj cztery palety. Porozmawiamy również o wyborze pomarańczy na wesele, jeśli zastanawiasz się nad tym.

Mamy inne artykuły do ​​sprawdzenia, jeśli jesteście ciekawi różnych wyjątkowych kolorów na wesele. Na przykład przeczytaj, jaki kolor pasuje do szmaragdowej zieleni na wesele.

Jakie kolory pasują do przypalonej pomarańczy na wesele

Podsumowując, nie bój się wyjść poza schemat i spróbować czegoś innego niż biały na swój ślub.

Jakie kolory najlepiej pasują do przypalonej pomarańczy na wesele?

Neutralne

Rozważ paletę wykonaną w neutralnych kolorach, jeśli motywem Twojego ślubu jest spalony pomarańcz. Ciemność spalonego pomarańczu będzie dobrze komponować się z neutralnymi kolorami, takimi jak rumieniec, zakurzony niebieski, jasnobrązowy, brązowy, a nawet szary.

Możesz rozważyć włączenie tych kolorów do strojów weselnych. Na przykład, jeśli noszą spalony pomarańcz, neutralne kolory będą dobrze wyglądać w ich gorsetach, butonierkach, krawatach, paskach i innych detalach.

Na weselu w spalonej pomarańczy druhny mogą nosić spalone pomarańcze, podczas gdy ich drużbowie noszą szare garnitury z przypalonymi pomarańczowymi krawatami. Bukiety ze spalonych kwiatów pomarańczy będą również pięknie prezentować się na tle zakurzonych niebieskich sukienek.

Miękkie odcienie

Jeśli rozważasz paloną pomarańczę jako podstawowy kolor swojego ślubu, chcesz zmiękczyć miejsce innymi odcieniami. Na przykład rozważ dekory lokalizacji w kolorze białym, brzoskwiniowym, pastelowej czerwieni, a nawet jasnobrązowym.

Takie podejście jest niesamowicie wspaniałe, szczególnie na letnie wesele. Przeczytaj, w co się ubrać na letnie wesele i odkryj przykładową kolorystykę.

Możesz zastosować jasne kolory na dekorach kwiatowych, bieżnikach, zasłonach z tkaniny i innych ważnych elementach dekoracji weselnej. Gwiazdą palety będzie palona pomarańcza, ponieważ będzie najciemniejsza.

Ciepłe tony

Choć spalony pomarańcz to już ciemny odcień, nie bój się łączyć go z ciepłymi tonami na wesele. Stwórz paletę przypalonej pomarańczy, wina i burgunda.

Ta paleta jest ciemniejsza niż wspomniana wcześniej z delikatnymi tonami, więc jest idealna na jesień. Jeśli Twój ślub odbędzie się w plenerze, te ciepłe odcienie będą wyglądać wspaniale.

Możesz również rozważyć ciepłe kolory metaliczne, takie jak złoto, mosiądz, miedź i brąz. Mogą być akcentami w miejscu lub dodatkami wesela.

Zielone odcienie

Ostatnie zalecenie palety na wesele w kolorze spalonej pomarańczy to kolor zielony. Niektóre zielone kolory dla spalonej pomarańczy to zieleń szałwii, zieleń leśna, a nawet zieleń oliwkowa.

W rustykalnym weselu dodanie zielonych kolorów zrównoważy wizualizację miejsca. Możesz również dodać dużo zieleni do bukietów i innych kwiatów na weselu, aby uzyskać świeżość od ciepła przypalonej pomarańczy.

Innymi przykładami użycia tej palety są ciemnozielone garnitury z pomarańczowymi butonierki dla drużbów. Następnie druhny mają na sobie spalone pomarańczowe suknie z bukietami spalonych pomarańczowych kwiatów i mnóstwem zieleni.

Czy spalony pomarańczowy pasuje do granatu?

Spalony pomarańcz dobrze komponuje się z granatem i innymi ciemnoniebieskimi kolorami. Możesz rozważyć ślub w kolorze granatowym z akcentami spalonych pomarańczy. Jeśli druhny ubrane są w spalone pomarańcze, będą świetnie wyglądać w towarzystwie drużbów w granatowych garniturach.

Niektóre drobne detale i ozdoby w kolorze granatu powinny również uzupełniać paloną pomarańczę. Ale w przypadku tej kombinacji kolorów rozważ dodanie innych kolorów, takich jak szary, aby zrównoważyć ciemność tych dwóch.

Nie chcesz używać tych dwóch kolorów tylko na weselu, ponieważ mogą wyglądać płasko. Niektóre inne kolory, które należy wziąć pod uwagę przy palonym pomarańczowym i granatowym, to metaliczne i neutralne.

Czy na wesele założysz granatową sukienkę? Przeczytaj, jak dobrać granatową sukienkę na wesele.

Czy pomarańczowy to kolor ślubu?

Pomarańczowy może być kolorem ślubnym, nawet jeśli jest nietradycyjny. W dzisiejszych czasach nie można oznaczyć koloru jako koloru ślubnego lub niekompatybilnego jako koloru ślubnego, ponieważ para decyduje o motywie ślubu.

Śluby w plenerze i w plenerze mogą zawierać kolor pomarańczowy w swoich aranżacjach ślubnych. Pomarańczowy może być również akcentem kolorystycznym na klasycznym, neutralnym weselu.

Po prostu pamiętaj o konkretnym pomarańczowym odcieniu, który wybierzesz, aby nie wyglądać tandetnie na taką okazję. Ciemne pomarańcze są zazwyczaj preferowane w przypadku wesel niż jasnopomarańczowe, ale znowu decyzja należy do Ciebie, jeśli to ty bierzesz ślub.

Czy możesz nosić pomarańczowy na ślub?

Na wesele możesz założyć pomarańczowy, ale pytanie brzmi, czy jest to wspomniane w zaproszeniu. Zadaj sobie pytanie, czy kolor pomarańczowy jest uwzględniony w kolorystyce ślubu, czy ryzykujesz wyróżnieniem się, co zawsze jest sprzeczne z etykietą ślubną.

Jasnopomarańczowe stroje będą zbyt krzykliwe i przyciągające wzrok, co jest brakiem szacunku, zwłaszcza dla panny młodej. Pamiętaj, aby taktować, aby w dniu ślubu nie przyćmić panny młodej.

Jeśli nie masz pewności, unikaj pomarańczowych ubrań i wybierz coś bardziej subtelnego. Nie chcesz też nosić tego samego koloru co wesele w weselu o tematyce pomarańczowej.

Wniosek

I to wszystko! Dowiedzieliśmy się, jakie kolory pasują do wypalonej pomarańczy na wesele: neutralne, miękkie odcienie, ciepłe tony, a nawet ciemna zieleń.

Granat może też fantastycznie wyglądać z przypaloną pomarańczą. Mamy nadzieję, że przekazaliśmy Wam wiele cennych pomysłów na udekorowanie lub stylizację przypalonej pomarańczy na wesele.

Zostaw nam komentarz, jeśli masz.