Jakie kolory pasują do królewskiego błękitu na wesele: Najlepsze 6

Ci, którzy chcą wiedzieć, jakie kolory pasują do królewskiego błękitu na wesele, mogą rozważyć sześć kolorów. Możesz z nich zrobić weselną paletę kolorów, ale pamiętaj, że nie wszystkie są potrzebne do ślubu.

Nie powinno zastraszać par, aby wypróbować nietradycyjne kolory ślubne dla ich związku. Przejrzyj nasz blog, aby znaleźć przewodniki po kolorach, jeśli nie chcesz klasycznego białego ślubu.

Jakie kolory pasują do królewskiego błękitu na wesele: Najlepsze 6

Na przykład, oto jakie kolory pasują do śliwki na wesele.

Jakie kolory pasują do królewskiego błękitu na wesele: ślubne palety kolorów

 • Różowy

Przy podejmowaniu decyzji, jakie kolory pasują do królewskiego błękitu na wesele, róż może nie od razu przychodzić na myśl, ponieważ wyobrażanie sobie ich może sprawić, że pomyślisz, że będą zbyt intensywne. Jednak ich połączenie nie będzie tandetne, ponieważ użyjesz tylko różu jako kolorów akcentujących na kilku elementach ślubnych.

Na przykład dodaj różowe kwiaty do niektórych aranżacji podczas królewskiego niebieskiego ślubu. Druhny mogą mieć bukiety z różowymi kwiatami lub użyjesz różowych kwiatów na weselnych dekoracjach.

Możesz również użyć różowych tkanin do dekoracji krzeseł lub dodać ten kolor do niektórych drapowań ślubnych. Jednak oba kolory są intensywne, dlatego budując paletę kolorów królewskiego błękitu i różu, używaj miękkich i neutralnych kolorów.

 • Biały

Jednym z najbezpieczniejszych kolorów, które łączą się z królewskim błękitem na wesele, jest biały. Do ślubu możesz użyć głównie błękitu królewskiego, a następnie zrównoważyć go i zmiękczyć bielą.

Możesz również mieć biały ślub, a następnie użyć niebieskiego, aby dodać wariację do palety kolorów. Na przykład panna młoda nadal może nosić białą suknię ślubną, ponieważ jej druhny będą nosić królewski błękit.

Możesz również użyć królewskiego błękitu do aranżacji stołu weselnego, łuku weselnego lub akcentów na weselnych kolumnach. Te dwie kombinacje zwykle wystarczają, ale możesz rozważyć dodanie ciemnej czerwieni lub żółci, jeśli uznasz je za zbyt mdłe.

 • Żółty

Jeśli wybierasz się na letnie lub plażowe wesele, rozważ kolor żółty pasujący do królewskiego błękitu. Ta dwójka wnosi radosną i radosną atmosferę, idealną dla pary, która chce emanować pozytywną energią na swój ślub.

Spróbuj mieć bukiet z żółtymi kwiatami, gdy będziesz nosić królewsko niebieską suknię ślubną. Możesz również poprosić druhny o noszenie żółtych butów z królewskimi niebieskimi sukienkami.

Na miejscu użyj żółtego na torcie, krzesłach, stołach, a nawet niektórych draperiach. Żółty dodaje nawet charakteru kartkom i znakom ślubnym.

 • Turkusowy

Jeśli nie chcesz uderzającego kontrastu z królewskim błękitem, elegancką kombinacją do wypróbowania na weselu jest turkusowy i królewski niebieski. Zorganizuj przyjęcie weselne w naprzemiennych kolorach turkusowym i królewskim niebieskim, aby uzyskać spokojny i przyjemny wygląd.

W miejscu ceremonii turkusowy może ozdobić łuk ślubny lub krzesła. Możesz również użyć turkusowych bieżników na niebieskich stołach w recepcji.

Możesz również mieć turkusowy ślub z królewskim niebieskim kolorem jako akcentem. To połączenie jest idealne na wesele z klasą.

 • Brzoskwinia

Jeśli uważasz, że żółty jest zbyt intensywny z królewskim błękitem, zamiast tego użyj brzoskwini jako koloru akcentującego na weselu. Brzoskwinia nie jest zbyt przytłaczająca, ale jest wystarczająco kontrastowa, aby uczynić to miejsce interesującym.

Użyj brzoskwini na tkaninach i kolorach ślubnych. Możesz także poeksperymentować z brzoskwiniowymi dekorami w całej recepcji.

Następnie dodaj biel lub jaśniejszy odcień niebieskiego, aby wykończyć paletę ślubną. Ogranicz kolory do trzech, aby zapobiec tandetnemu wyglądowi.

 • Srebrny

Niektórzy mogą uznać biel za zbyt płaską, aby można ją było połączyć z błękitem królewskim. Tak więc alternatywą dla tego koloru jest srebro na wesele.

Rozważ metalowe lub błyszczące srebrne akcenty na całym weselu. Być może będziesz miał metalowe krzesła na ceremonię ślubną.

Twój pan młody może również kołysać szaro-srebrnym garniturem. I oczywiście srebrne dekory na lampach i oprawach zawsze będą wyglądać elegancko na każdym weselu.

Czy Royal Blue nadaje się na wesela?

Nie ma żadnych zasad, które ograniczałyby pary co do koloru, jaki mogą mieć na wesele. Więc jeśli nie masz tradycyjnego i konserwatywnego wydarzenia, możesz mieć królewski niebieski ślub.

Czy ten kolor jest dobry na wesele? Zależy to od palety kolorów, ponieważ błękit królewski jest intensywny i przyciąga wzrok.

Nie przesadzaj z kolorami i ogranicz je do trzech. Nie chcesz też mieć monochromatycznego niebieskiego wyglądu.

Jakie kolory pasują do królewskiej niebieskiej sukienki na wesele?

W przypadku druhen, które na wesele będą nosić królewską niebieską sukienkę, rozważ te kolory, aby dodać je do swojego stroju. Używaj ich na akcesoriach, biżuterii, butach lub torbie.

 • Żółty
 • Biały
 • Czarny
 • Srebrny
 • Szary
 • Opalenizna
 • Brzoskwinia
 • Granatowy

Możesz też przeczytać, jak dobrać granatową sukienkę na ślub, ponieważ granat i błękit królewski mają podobne odcienie. Pamiętaj tylko, aby pamiętać o etykiecie i staraj się nie przyciągać wzroku, ponieważ to dzień panny młodej.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, jakie kolory pasują do królewskiego błękitu na wesele, masz do wyboru sześć kolorów.

Zbuduj paletę ślubną, łącząc królewski niebieski z dwoma innymi kolorami. Do wyboru różowy, biały, żółty, turkusowy, brzoskwiniowy i srebrny.

Możesz nawet użyć koloru królewskiego jako koloru akcentującego. Mamy nadzieję, że to pomoże; daj nam znać poniżej, jeśli je lubisz!