Jakie kolory pasują do dekoracji ślubnej z juty?

Odpowiedź na to, jakie kolory pasują do dekoracji ślubnych z juty, ujawnia sześć kwestii dotyczących Twojej palety. Możesz użyć wszystkich tych kolorów lub wybrać od dwóch do trzech, aby sparować je ze ślubem o tematyce jutowej.

A ponieważ używasz juty jako głównej dekoracji ślubnej, prawdopodobnie wybierasz się na wesele w stylu rustykalnym, a może boho. W przypadku tych ostatnich rozważ przeczytanie, w co się ubrać na wesele w stylu boho, jeśli Twoi goście Cię o to poproszą.

Jakie kolory pasują do dekoracji ślubnej z juty?

Najlepsze kolory do dekoracji ślubnych z juty

Biały

Najbardziej klasycznym kolorem na wesele o tematyce jutowej jest biel. Juta ma zwykle odcień brązowego do złocistego, dzięki czemu biel jest idealna na szykowny ślub.

Rozważ użycie białych stołów z jutą i koronkowym bieżnikiem lub białych krzeseł z kokardkami z juty. Możesz również odwrócić tę technikę zdobienia, w której płótno jest tłem dla białych detali.

Biała koronka stanowi wspaniały wystrój, który można dodać do jutowych przedmiotów na weselu. Inną opcją jest użycie białych pojemników na kartki ślubne z juty lub przysługi dla gości w recepcji.

Różowy

Możesz również użyć delikatnych odcieni różu przy dekorowaniu płótnem. Jeśli już używałaś bieli, to różowo-biała paleta będzie wyglądać fantastycznie również z dekoracją ślubną z juty.

Użyj różowych kwiatów, aby zrównoważyć rustykalny wygląd swoich kompozycji kwiatowych i bukietu wokół ślubu. Innym przykładem jest to, że jeśli twój tort weselny używa juty i bieli, to różowe detale i akcenty sprawią, że będzie wyglądał pysznie i słodko.

Możesz również dodać róż do drapowania ślubu, kolumn i łuków w postaci lejących się tkanin. Wizytówki i banery mogą być różowe, aby urozmaicić motyw ślubny, głównie biały i jutowy.

Żółty

Jasnobrązowy z żółtym odcieniem płótna sprawia, że ​​żółty jest pięknym kolorem do rozważenia podczas budowania palety dekoracji ślubnych. Po pierwsze, dlaczego nie użyć żółtych słoneczników w dekoracjach kwiatowych wokół lokalu?

Żółty może być również kolorem akcentującym w twoim płótnie i białej podstawie. Podobnie jak biała, żółta koronka może poprawić wygląd płaskich projektów, takich jak aranżacje stołowe.

Innym sposobem użycia żółtego są pojemniki i inne małe przedmioty w obiekcie. Ale znowu najlepiej sprawdza się jako akcent bardziej niż połączenie koloru, takiego jak biały.

Zielony

Oszałamiający kolor, który będzie świetnie wyglądał z dekoracją ślubną z juty, to zielony. Odcienie jasnej zieleni, takie jak zieleń mięty, łagodzą rustykalny charakter płótna, podobnie jak działa róż.

Możesz również zwiększyć zieleń jako dekorację ślubną w recepcji. Następnie dodaj ciemnozielone detale na wstążkach i kartach na całym obszarze.

Wypróbuj paletę zieleni, bieli i różu na wesele o tematyce jutowej. Ponownie efekt jest bardziej miękki niż rustykalny, idealny na wesela w pomieszczeniach.

Niebieski

Elegancki kolor pasujący do dekoracji ślubnej z juty to niebieski. W szczególności możesz zachwycać swoich gości, gdy widzą przyjęcie w kolorze granatowym i jutowym.

Użyj koloru niebieskiego w kwiatach, serwetkach, obrusach, a nawet owijając kolumny. Niebieska koronka to kolejna klasyczna opcja dla detali, o ile nie łączysz jej z innymi odważnymi kolorami, takimi jak żółty.

Możesz użyć granatu, jeśli płótno ma jasny kolor. W przeciwnym razie połącz biel z granatem i ciemnym płótnem, aby zmiękczyć kolory w pomieszczeniu.

Pomarańczowy

Wykonany z naturalnych materiałów płótno idealnie sprawdzi się podczas dekoracji pogańskiego wesela. A jeśli masz taki rodzaj wesela, prawdopodobnie robisz to na świeżym powietrzu.

A jaki lepszy kolor pasuje do ślubu z juty na świeżym powietrzu niż pomarańczowy? Efekty będą przypominać Ci jesień, a nawet możesz zbudować paletę bieli, zieleni i żółci.

Tylko nie przesadzaj i nie rozprowadzaj tych kolorów po całym obiekcie. A dla gości biorących udział w pogańskim weselu, oto w co się ubrać na pogańskie wesele

Jak pokolorować jutę?

Brązowy, jasnobrązowy, a czasem nawet żółtawy i złocisty odcień płótna sprawia, że ​​jest on popularny podczas dekoracji miejsca weselnego. Jednak możesz chcieć inne kolory na płótnie dla innych dekorów.

Zmiana koloru powinna być łatwa poprzez zanurzenie płótna w barwniku. Jest to zaskakująco proste, a wszystko, czego potrzebujesz, to artykuły gospodarstwa domowego.

 • Umyj płótno odrobiną detergentu do prania
 • Dobrze wypłucz płótno i wyciśnij nadmiar wody
 • Napełnij wiadro gorącą wodą do dwóch trzecich jego zawartości i dodaj filiżankę soli
 • Dodaj płynny barwnik, taki jak barwnik Rit, i dobrze wymieszaj mieszaninę
 • Zwilż płótno gorącą wodą przed zanurzeniem go w wiadrze
 • Wymieszaj płótno, aby rozprowadzić kolor
 • Spuść roztwór barwnika z wiadra i opłucz płótno w gorącej wodzie, aż stanie się przezroczysty
 • Dodaj trochę detergentu i dobrze wymieszaj przed spłukaniem juta
 • Suszyć płótno na powietrzu
 • Czy jest białe płótno?

  Jest biała tkanina z juty, a może nawet zmieszana z koronką. Te opcje mogą być pomocne przy dekorowaniu miejsca weselnego.

  Wniosek

  I to wszystko! Dowiedzieliśmy się, jakie kolory pasują do dekoracji ślubnych z juty: biały, różowy, żółty, zielony, niebieski i pomarańczowy.

  Możesz z nich zbudować paletę lub połączyć konopie z tylko dwoma kolorami. Mamy nadzieję, że to pomoże; zostaw nam pytanie, jeśli je masz.