Jakie inne materace porównują się z materacem Puffy

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie inne materace porównują się z materacem Puffy, znaleźliśmy siedem marek, które warto przejrzeć i umieścić obok flagowego łóżka Puffy. Są to Awara, Purple, Nectar, Leesa, Layla, Casper oraz Tuft and Needle. Pod koniec tego artykułu spodziewaj się, że lepiej zapoznasz się z różnymi markami materacy piankowych.

Dlatego warto znać pytania, które należy zadać przy zakupie materaca.

Jakie inne materace porównują się z materacem Puffy

Jakie materace są porównywalne do Puffy?

Materac Awara

Materac Awara różni się od oryginalnego materaca Puffy tym, że jest łóżkiem hybrydowym. W rezultacie porównanie materaca Awara do Puffy Lux lub Puffy Royal miałoby większy sens. A ponieważ jest drogo, postawmy Puffy Royal obok materaca Awara.

Materac Awara jest również miękki do spania, podobnie jak Puffy Royal. Ale w przeciwieństwie do Puffy Royal, ma Euro-top. To nawet organiczny materac wykonany z lateksu w porównaniu z Puffy Royal z syntetyczną pianką.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samych markach, przeczytaj naszą recenzję dotyczącą materacy Awara vs Puffy.

Fioletowy materac

Materac piankowy często porównywany do materaca Puffy to materac Purple. Jednak w przeciwieństwie do materaca Puffy, możesz wybrać poziom komfortu dla materaca Purple. Każde łóżko jest również wyjątkowe, w którym materac Purple wykorzystuje siatkę GelFlex, a materac Puffy wykorzystuje żelową warstwę chmur.

Siatka GelFlex odpowiada za podparcie i przytulenie materaca Purple. Jest również podobny do żelowej warstwy chmurowej materaca Puffy, która utrzymuje chłód materaca. Mimo to oba łóżka są hipoalergiczne i wyprodukowane w USA.

Sprawdziliśmy również osobno materac Puffy vs Purple, więc proszę o szybką lekturę, aby dowiedzieć się więcej o łóżkach.

Materac nektarowy

Jeśli chodzi o łóżka piankowe z pamięcią kształtu, często wspomina się o materacu Nectar. Jednak porównanie go z materacem Puffy ujawni podobne odczucia, ponieważ jest oceniany na 6,5 ​​w skali twardości. Dlatego większość śpiących może używać zarówno materaca Nectar, jak i Puffy, ponieważ są one średnio twarde.

Kolejne podobieństwo między dwiema markami materacy polega na tym, że można ich używać na dowolnej podstawie, ramie lub fundamencie. A co najważniejsze, posiadają certyfikat CertiPUR-US zapewniający bezpieczeństwo materaca przed chemikaliami. Możesz przeczytać nasz artykuł przeglądowy porównujący materac Nectar z materacem Puffy, aby dowiedzieć się więcej.

Materac Leesa

Kiedy sprawdziliśmy Puffy vs Leesa, Puffy nadal oferuje dłuższy okres gwarancji z dożywotnią gwarancją niż 10-letnia gwarancja firmy Leesa. Jednak Leesa oferuje dwa modele piankowe i dwa łóżka hybrydowe niż Puffy z jednym łóżkiem piankowym i dwoma materacami hybrydowymi. Biorąc to pod uwagę, bardziej sensowne byłoby porównanie Leesa Original z materacem Puffy, który wydaje się być średnio twardy.

Materac Leesa Original i Puffy mają trzy warstwy dwóch 2-calowych pianek i 6-calową warstwę pianki na podstawę. Oba posiadają również certyfikat CertiPUR-US, dzięki czemu możesz mieć pewność, że są bezpieczne dla Twojego zdrowia. Ale jeśli jest różnica, to pierwsze nie używa odpornego na plamy pokrowca, takiego jak materac Puffy.

Materac Layla

Podobnie jak Puffy, Layla jest internetową marką materacy, ale ma tylko dwie opcje materacy niż Puffy, która ma trzy. Dlatego sensowne byłoby porównanie materaca piankowego Layla z materacem piankowym Puffy. Ale jeśli chcesz zobaczyć markę obok siebie, sprawdź naszą recenzję między Puffy vs Layla.

Materac Layla różni się od materaca Puffy tym, że do regulacji temperatury wykorzystuje miedź niż ten drugi, który wykorzystuje żel. Jest również odwracany z miękką i twardą stroną w porównaniu do Puffy, który nie jest odwracany i jest tylko średnio twardy. Jednak oba łóżka są kompatybilne z każdą powierzchnią spania.

Materac Casper

Jeśli chodzi o materace typu bed-in-a-box z pianki z pamięcią kształtu, Puffy jest porównywany do Caspera. Sprawdziliśmy również obie marki w Materac Puffy vs Casper, jeśli chcesz zobaczyć zasady każdej firmy. Biorąc to pod uwagę, jaka jest różnica między materacem piankowym Puffy a materacem piankowym Casper?

Zarówno materace Casper, jak i Puffy są zaprojektowane tak, aby były przewiewne i zapewniały chłód przez całą noc. Jednak Casper oferuje wsparcie strefowe, które można znaleźć tylko w Puffy Royal. Dodatkowo możesz dostać Casper Original jako hybrydę, gdzie materac Puffy to tylko łóżko piankowe.

Materac pętelkowy i igłowy

Ponieważ materac Puffy jest dostarczany w pudełku, można się spodziewać, że zostanie porównany z Tuftem i Igłą. Jak widać w naszym przeglądzie materacy Puffy vs Tuft i Needle, obie marki oferują konkurencyjne ceny w porównaniu do innych łóżek piankowych. Pozostaje więc zobaczyć cechy materaca Tuft and Needle Original oraz materaca Puffy.

Materac Puffy i materac Tuft and Needle Original mają grubość 10 cali. Ten ostatni jest jednak twardszy, co czyni go bardziej idealnym dla osób śpiących na plecach i brzuchu niż materac Puffy zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich pozycji do spania. Tuft i Needle również używają grafitu do zwalczania zatrzymywania ciepła, podczas gdy materac Puffy używa tylko żelu.

Wniosek

Czy ten artykuł był pomocny? Omówiliśmy porównanie innych materacy do materaca Puffy i dowiedzieliśmy się, że często porównuje się je z materacami Awara, Purple, Nectar, Leesa, Layla, Casper oraz Tuft and Needle. Większość z nich ma podobieństwa pod względem warstw, oddychalności i jędrności, więc wybór ostatecznie będzie zależał od twoich preferencji.