Jakie buty nosić na wesele na plaży?

Tym, którzy są ciekawi, jakie buty założyć na ślub na plaży, porozmawiamy o parach idealnych dla Pary Młodej i Gości. Zawsze warto przedyskutować, jakie buty będą odpowiednie dla różnych lokalizacji weselnych, aby zapewnić komfort i klasę.

Jeśli rozważasz również pominięcie obcasów, przeczytaj, jak założyć płaskie buty na wesele. Możesz nosić płaskie buty na uroczystą okazję, taką jak ślub, o ile wiesz, jakie typy i stroje będą dopełniać dress code.

Jakie buty nosić na wesele na plaży?

Jak się dowiedzieć, jakie buty założyć na wesele na plaży

Panna młoda

Zastanów się nad mobilnością i wygodą, wybierając buty, które założysz w przejściu na wesele na plaży. Na przykład najlepiej jest unikać wysokich obcasów, ponieważ mogą zaplątać się w piasek i spowodować utratę równowagi.

Nie chcesz też przypadkowo nadepnąć na swoją sukienkę, ponieważ dopasowane suknie ślubne na wesela na plaży są zwykle długie i zwiewne. Dlatego zdecyduj się na stylową parę klapek lub klapki do swojej sukni ślubnej.

Koturny będą bezpieczniejsze niż szpilki w szpic, jeśli konieczne będzie podwyższenie. Zdobione buty na płaskim obcasie i sandały również sprawdzą się dobrze, ponieważ rzadziej zbierają piasek, gdy idziesz do ołtarza.

Pan młody

Pan młody może dopasować formalność do butów panny młodej. Na przykład, czy będziesz ją uzupełniać, jeśli założysz eleganckie buty lub sandały?

Chcesz wybrać parę, która nie byłaby niewygodna dla miejsca. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest utkniecie piasku między butami a skarpetami.

Na ślub na plaży możesz również rozważyć mokasyny, buty do łodzi, a nawet derby. Niektóre pary chodzą nawet boso po przejściu, zwłaszcza gdy ślub na plaży jest bardziej swobodny lub odbywa się w stylu boho.

Goście

Jako gość weselny wystarczy sprawdzić zaproszenie na ślub pod kątem ubioru, nawet jeśli jest to ślub na plaży. Niektóre pary mogą nadal stosować formalny strój, mimo że znajdują się na wybrzeżu.

Niemniej jednak kobiety mogą nadal uważać, że buty na obcasie są znacznie łatwiejsze w poruszaniu się po piasku. Ubrania, które będziesz nosić, mogą również pomóc Ci zdecydować, jaką konkretną parę nosić.

Mężczyźni mogą rozważyć buty do łodzi, espadryle, a nawet buty do jazdy. Jeśli dress code jest swobodny, odpowiednia powinna być również dobra para tenisówek.

Co nosisz na stopach na wesele na plaży?

Wybór obuwia na ślub na plaży zależy od ubioru. Jeśli zaproszenie wymaga swobodnego ubioru, możesz rozważyć sandały plażowe, a nawet trampki.

Priorytetem jest komfort, ponieważ będziesz chodzić po piasku i nie chcesz utonąć ani stracić równowagi podczas poruszania się. Chodzenie boso jest nawet możliwe na niektórych weselach na plaży, a para może nawet o to poprosić.

Członkowie wesela mogą również nosić dopasowane akcesoria do stóp. Następnie możesz przynieść kolejną parę butów na przyjęcie.

Czy można nosić espadryle na wesele?

Espadryle powinny być dopuszczalne do noszenia na weselu. Dostępnych jest wiele stylów, więc wybór pary, która będzie pasować do motywu ślubnego, powinien być łatwy.

Śluby na plaży, a nawet wesela w plenerze są idealne na espadryle. Kobiety mogą zdecydować się na koturny na wieczorne wesela, a różne kolory i rodzaje espadryli pasują do mężczyzn zarówno w stroju wizytowym, jak i swobodnym.

Czy możesz nosić szpilki na plaży?

Na plaży możesz nosić obcasy, ale najlepiej unikać szpiczastych butów, ponieważ mogą zatopić się w piasku. Możesz również wybrać te z krótszymi obcasami lub wybrać buty na koturnie, ponieważ łatwiej się nimi poruszać, gdy jesteś na plaży.

Panny młode i osoby na jej weselu zwykle wybierają buty na płaskim obcasie, takie jak sandały i klapki, zamiast zwykłych szpilek na imprezę na plaży. Ponadto możesz wybrać te z ozdobami, aby uzyskać bardziej elegancki wygląd.

Co goście noszą na wesele na plaży?

Strój ślubny będzie dyktować, co goście ubiorą na wesele na plaży. Ale jeśli szukasz konkretnych pomysłów, klasyczne stroje dla gości na wesela na plaży obejmują zwiewne sukienki maxi dla kobiet i ładne polo w połączeniu z chinosami dla mężczyzn.

Jednak można również zobaczyć niektóre wesela na plaży, na których goście noszą garnitury i krawaty oraz bardziej formalne sukienki. Jeśli ślub na plaży podąża za zespołem boho, przeczytaj, w co się ubrać na wesele w stylu boho, aby uzyskać pomysły na strój.

Czy można nosić buty na plaży?

Możesz nosić buty na plażę, a niektórzy nawet polecają je mieć niż chodzić boso. Zapobiega to ryzyku zranienia ostrymi przedmiotami na piasku.

Możesz jednak rozważyć buty plażowe zamiast zwykłych butów do biegania, aby wyglądać bardziej odpowiednio do lokalizacji. Nie musisz się również martwić o ich zamoczenie, jeśli chcesz pływać i iść.

Na wesela na plaży buty są idealne, zwłaszcza jeśli obowiązuje formalny strój. Jednak sandały i espadryle są tym, co zwykle zobaczysz na większości ślubów na plaży.

Wniosek

I to wszystko! Dowiedzieliśmy się, jakie buty założyć na wesele na plaży i są to płaskie buty, sandały, espadryle, pantofle, mokasyny, klapki, buty do łodzi i derby.

Goście płci męskiej i żeńskiej muszą nadal sprawdzać zasady dotyczące ubioru, aby wiedzieć, jakie buty mają nosić. Ale ogólnie rzecz biorąc, chcesz czegoś, co nie zatopi Cię w piasku.