Jaki rozmiar podkładki ładowanej z przodu dla pocieszyciela w rozmiarze king size? 4 najlepsze wskazówki!

Czy chcesz wiedzieć, jaki rozmiar podkładki ładowanej od przodu do kołdry w rozmiarze king size? To właściwe miejsce, aby poznać rozmiar pralek ładowanych od przodu. Zgodnie z ogólnymi wytycznymi, pralki ładowane od przodu o objętości wanny około 3,8 stopy sześciennej i większej mogą wygodnie prać Twoją kołdrę w rozmiarze king-size.

Jeśli dodasz do pralki wszystko inne wraz z kołdrą podczas prania, nie będzie ona czysta. Podkładki ładowane od góry o dużej pojemności są dostępne w określonych wysokowydajnych podkładkach ładowanych od góry.

Jaki rozmiar podkładki ładowanej z przodu dla pocieszyciela w rozmiarze king size? 4 najlepsze wskazówki!

Najnowsze maszyny ładowane od przodu sprawiają, że pranie kołdry w rozmiarze king-size jest dziecinnie proste. Trzeba było nosić swoją królewską kołdrę do najbliższej pralni, aby ją wyprać, aż dostępne będą najnowsze modele o pojemności do 3,8 stopy sześciennej. Aby wyprać kołdrę, potrzebujesz pralki, która wygodnie pomieści od 12 do 15 funtów tkaniny. Cóż, to tylko przegląd; powinieneś czytać dalej, aby dowiedzieć się więcej i znaleźć najlepsze podkładki ładowane od przodu.

Co to jest podkładka ładowana od przodu?

Pralki ładowane od przodu są pod każdym względem znacznie bardziej przyjazne dla środowiska niż pralki ładowane od góry. Ten wynik jest znacznie wyższy w przypadku samego zużycia wody, a typowa pralka ładowana od przodu zużywa o pięć galonów mniej na pranie lub około 2000 galonów rocznie. Pralka ładowana od przodu wrzuca ubrania przez krótszą kałużę wody, a pralka ładowana od góry wrzuca ubrania przez szerszy basen.

Ponieważ w pralce z przodu woda szybciej wycieka z odzieży niż w pralce ładowanej od góry, pralka ładowana od przodu może pomóc skrócić czas suszenia. Pralki ładowane od przodu są przyjazne dla środowiska, ponieważ są bardziej oszczędne pod względem zużycia paliwa.

Pralki ładowane od przodu, takie jak suszarki ładowane od przodu, zużywają mniej energii i wody ze względu na ich działanie bębnowe. W rezultacie zmniejsza się wpływ na emisję dwutlenku węgla w gospodarstwie domowym. Na przykład pralki ładowane od przodu zużywają mniej mydła, co prowadzi do mniejszej ilości zanieczyszczeń odprowadzanych do gruntu lub wód gruntowych. Prawdziwym problemem dotyczącym pralek ładowanych od przodu jest to, że są one droższe, w przeciwieństwie do wielu pralek ładowanych od góry.

Jednak w przypadku niektórych domów początkowy koszt urządzenia, które zużywa mniej energii elektrycznej i wody, może z czasem zostać zrekompensowany oszczędnościami na mediach. Wysokowydajna myjka mogła się ostatecznie zwrócić na podstawie wzorców prania.

Spryskiwacz z przodu to najlepszy sposób, jeśli masz dużą rodzinę lub często myjesz ciężkie ładunki. Ponieważ bęben pralki ładowanej od przodu nie stanowi punktu środkowego, jak w przypadku pralki ładowanej od góry, zwykle w bębnie jest więcej miejsca na pranie, co pozwala na włożenie większej liczby rzeczy w każdym cyklu prania. Tak więc podkładka ładowana z przodu ma 3,8 stopy sześciennej i służy do prania kołdry w rozmiarze king size, a teraz rozumiesz, jaki rozmiar podkładki ładowanej z przodu dla kołdry w rozmiarze king size.

Wskazówki dotyczące używania podkładki ładowanej od przodu do kołdry w rozmiarze king

Pralka ładowana od przodu wydaje się być idealna do czyszczenia kołdry w rozmiarze king size. Zwykle mają gigantyczny bęben, który przyjmuje ogromny ładunek prania, i w przeciwieństwie do pralek ładowanych od góry, mogą nie mieć wzburzenia pośrodku, co może zaszkodzić ciężkim wyrobom pościelowym, takim jak kołdry. Wymagana jest myjka o pojemności do 3,8 stopy sześciennej. Ale oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas prania kołdry w rozmiarze king size.

#1. Uważnie przeczytaj instrukcję użytkowania

Zanim spróbujesz wyprać kołdrę króla, musisz najpierw sprawdzić etykietę bezpieczeństwa. Dzięki temu dowiesz się, czy kołdrę można prać w domu. Jeśli zawiera delikatne tekstylia, takie jak jedwab i wełna, należy je dostarczyć do pralni, aby uniknąć uszkodzenia i skurczenia się w pralce.

Jeśli nie chcesz powodować trwałego uszkodzenia pościeli, metka dotycząca pielęgnacji na kołdrze może również wskazywać poziom temperatury, w której musisz ją prać. Jeśli masz puchową kołdrę, możesz ją prać w domowej pralce. To powszechny mit, że rzeczy muszą być czyszczone chemicznie; jeśli jednak metka nie mówi wyraźnie, że należy je czyścić chemicznie, możesz je umyć samodzielnie.

#2. Kołdrę w rozmiarze king-size zawsze pierz osobno

Ostrożnie wyczyść kołdrę króla niezależnie, ale unikaj wkładania dodatkowych środków czyszczących do pralki. Twoja kołdra wymaga wystarczającej ilości miejsca do prawidłowego wyczyszczenia, aby mydło i woda mogły przeniknąć przez całą tkaninę. Wkładanie dodatkowych rzeczy do pralki prawdopodobnie nastąpi w kołdry, którą trzeba ponownie wyczyścić. Być może zainteresuje Cię również pranie kołdry w 6 prostych krokach.

#3. Użyj roztworu przeciw plamom

Jeśli kołdra zawiera plamy, wyczyść ją środkiem przeciw plamom zgodnie z zaleceniami producenta przed wrzuceniem do pralki. Oznacza to, że nie będziesz musiał prać całej kołdry silnym detergentem. Umyj królewską kołdrę delikatnym roztworem, aby przedłużyć jej żywotność. Są delikatniejsze dla tekstyliów, dzięki czemu kolory kołdry pozostaną jaśniejsze, a materiał pozostanie gładszy przez dłuższy czas.

#4. Wybierz odpowiednią opcję prania kołdry

Instrukcje dotyczące pielęgnacji muszą zalecać poziom temperatury do prania kołdry. Jeśli tak się nie stanie, delikatny cykl z dodatkowym płukaniem ogólnie stanie się najlepszą opcją czyszczenia kołdry. Tkaniny lub kolory najlepiej chronić ciepłą i chłodną wodą. Jeśli martwisz się roztoczami, wypierz koc w wysokiej temperaturze, aby je zabić.

To okładka!

Wiesz już, jaki rozmiar podkładki ładowanej od przodu do kołdry w rozmiarze king size. Mamy nadzieję, że dobrze to zrozumiałeś i teraz z łatwością wypierz kołdrę king-size we wspomnianym rozmiarze pralki. Zawsze bierz pod uwagę wymienione rzeczy, aby uzyskać lepsze wyniki podczas prania kołdry. Dziękuję, przyjaciele, za pobyt z nami. Możesz również przeczytać o tym, jak czyścić węże odpływowe pralki i dlaczego moja pralka pachnie jak pleśń.